TOYOTA C-HR

Specialus pasiūlymas
LABAI GEROS PALŪKANŲ NORMOS, AUTOMOBILIAI ESANTYS SANDĖLYJE

 • Ekonomiška ir patikima Toyota hibridinės pavaros sistema
 • Visiška sielos ramybė su Toyota Safety Sense saugos sistemų paketu
 • Apple CarPlay™ ir Android Auto™ sąsajos
 • Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema (iACC)
 • LED priekiniai ir galiniai žibintai
 • Kaina nuo 31 910 Eur, mėnesinė įmoka nuo 351 Eur/ mėn.

Toyota C-HR – stilingiausias visureigis mieste. Dabar rinkitės nulines palūkanų normas ir žieminių ratų komplektą.

 • Papildomai savo naujajam Toyota C-HR pasirinkite žieminių ratų komplektą su Goodyear universalomis padangomis ir ratlankiais, sukurtais žiemos klimatui, už specialią 290 € kainą (įprasta kaina – 1939 €).
 • Platus Toyota C-HR modelių, esančių sandėlyje, pasirinkimas – savo automobilį gausite tikrai greitai. Dabartinį savo automobilį galite panaudoti kaip pradinį įnašą įsigyjant naująjį Toyota C-HR.

Rinkitės originalius Toyota C-HR aksesuarus ir jūsų pavasario bei vasaros kelionės bus tiesiog tobulos

Originalūs Toyota stogo bagažinės laikikliai

Stogo bagažinės laikikliai yra puikus sprendimas, kai prireikia lankstumo, norint gabenti daugiau daiktų savo Toyota C-HR automobiliu. Jų dėka prie automobilio stogo galite pritvirtinti įvairią įrangą: dviratį, stogo dėžę ar netgi vandens sporto įrangą. Patvarūs laikikliai yra aerodinaminės formos, tad kelia mažiau triukšmo važiuojant. Jie montuojami su rakinamomis spynomis Jūsų gabenamai įrangai apsaugoti.

Stogo bagažinės laikiklių komplektas susideda iš fiksuoto tvirtinimo laikiklių ir jų montavimo rinkinio.

Universalus Toyota dviračių laikiklis

Naudodami universalų Toyota dviračių laikiklį, savo dvirãtį draugą galite pasiimti į visas vasaros keliones ir tęsti savo nuotykius ten, kuri nėra kelių.

 • Maksimalus dviračio svoris: iki 20 kg
 • Maksimalus padangų plotis: 3 coliai
 • Laikiklį galima montuoti iš abiejų automobilio pusių

Toyota C-HR nuimamas vilkimo kablys

Specialiai C-HR modeliui sukurtas nuimamas vilkimo kablio komplektas yra tvirtas ir patvarus priedas. Jo dėka kartu galima gabenti namelį ant ratų, valtį ar ant jo pritvirtinti dviračių laikiklį, leidžiantį kartu vežtis iki 3 dviračių. Šio kablio montavimas ir nuėmimas yra itin paprasti ir nereikalauja specialių įgūdžių.

 • Maksimalus priekabos svoris, priklausomai nuo automobilio pavaros: iki 2000 kg
 • Maksimali vertikalioji vilkimo kablio apkrova: 80 kg
 • Atstumas tarp kablio montavimo vietos ir užkabinimo vietos: 77 mm
 • Montavimo kablio rutulio diametras: 50 mm

*Nuimamas vilkimo kablys į dovanų pasiūlymą nėra įtrauktas.

Vidutinės degalų sąnaudos – 4,9-5,3 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 110-120 g/km (apskaičiuota pagal WLTP). Nuotraukos yra informacinio pobūdžio.

Pasiūlymas oficialiosiose galioja iki tol, kol yra specialiojo pasiūlymo automobilių.

Tipinis pavyzdys: jei automobilio kaina būtų 33.000,00 EUR su PVM, pradinė įmoka – 15%*, sutarties terminas – 60 mėn., kintama metinė palūkanų norma – 3,55% (3 mėn. EURIBOR** + marža 0,00%), administravimo mokestis – 330 EUR, likutinė vertė – 35,00%*, tai finansuojama suma – 28.050,00 EUR, mėnesio įmoka – 334,65 EUR, bendra kredito gavėjo mokama suma – 31.959,05 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 3,97%. Automobilis turi būti apdraustas sutartyje aptartomis sąlygomis (draudimo išlaidos į skaičiavimą neįtrauktos).
Finansavimą teikia Luminor Lizingas UAB, pasiūlymas galioja nuo 2023 06 22 iki 2023 12 31. Pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti finansavimą. *skaičiuojama nuo automobilio kainos su PVM.
**naudojama 2023 06 22 3 mėn. EURIBOR vertė, lygi 3,55%. Sutarties sudarymo metu EURIBOR vertė gali būti pasikeitusi.

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos