RAV4 LUXURY BENZININS MODELIS

Specialus pasiūlymas
Specialus pasiūlymas – fiksuota mėnesinė 290 € įmoka

2 % LIZINGO PALŪKANOS – NESUSIETOS SU EURIBOR
290 € MĖNESINĖ ĮMOKA – FIKSUOTA 5 METAMS
ŽIEMINIŲ RATŲ RINKINYS UŽ YPATINGĄ KAINĄ – 590 €
AUTOMOBILIAI IŠ SANDĖLIO

Toyota RAV4 – visureigis* Nr. 1.
Dabar – su puikiomis lizingo palūkanomis ir specialiu žieminių ratų rinkinio pasiūlymu

  • Mėgstamiausias visureigis* Baltijos šalyse – priekiniais ratais varomas RAV4 su 2,0 l benzininiu varikliu, „Luxury Comfort“ paketu, automatine transmisija ir „metallic“ spalva nuo šiol siūlomas su specialiu pasiūlymu ir fiksuota mėnesine įmoka – 290 €.
  • Toyota RAV4 benzininio modelio lizingo palūkanų norma dabar nesusieta su EURIBOR ir yra tik 2 %. Taip galėsite būti tikri, kad mėnesinės įmokos bus kontroliuojamos ir besikeičiantis EURIBOR neturės Jums įtakos.
  • Papildomai savo naujajam visureigiui Toyota RAV4 galite išsirinkti žieminių ratų rinkinį už specialią 590 € kainą (universalios padangos „Nordic Goodyear“ ir ratlankiai; įprasta rinkinio kaina – 2 124 €).
  • Sandėlyje turime įvairių Toyota RAV4 modelių, todėl galėsite iškart leistis į kelią. Jūsų turimas automobilis tinka pradinei įmokai už naują automobilį padengti.
  • Automobilio kaina – nuo: 34 190 €.

Įtraukite į savo RAV4 komplektaciją priedų, kad kelionės būtų tobulos

Originalūs Toyota stogo bagažinės laikikliai

Stogo bagažinės laikikliai padidina Jūsų RAV4 lankstumą gabenant daiktus ir leidžia ant stogo pritvirtinti įvairią įrangą – dviračius, slides, snieglentes ir stogo dėžę. Tvirti rėmai yra aerodinaminės formos, kad sumažintų triukšmą ir vėjo pasipriešinimą, o saugumui užtikrinti juose įrengti rakinami šoniniai dangteliai.

Stogo bagažinės laikiklių rinkinys susideda iš fiksuoto tvirtinimo laikiklių ir jų tvirtinimo komplekto.

Toyota RAV4 nuimamasis vilkimo kablys

Originalus nuimamojo vilkimo kablio komplektas sukurtas specialiai RAV4 modeliui, kad būtų užtikrintas vilkimo kablio ir automobilio konstrukcijos tvirtumas bei ilgaamžiškumas. Jei turite vilkimo kablį, galite vilkti priekabą, valties priekabą, prie kablio pritvirtinti dviračių laikiklį ir iki 3 ratų. Vėlesnis vilkimo kablio montavimas ir nuėmimas yra nesudėtingas ir nereikalauja specialių įgūdžių.

Kėbulo apsauga „Long Life Body Protector“

Speciali keraminė kėbulo apsaugos priemonė suteikia gražiam jūsų naujojo automobilio dažų sluoksniui dvigubą apsaugą ištisus metus, o tai ypač pravers ateinančiais žiemos mėnesiais. Reguliarus kėbulo apsaugos priemonių naudojimas padeda išlaikyti ne tik gražią automobilio išvaizdą, bet ir aukštą vertę antrinėje rinkoje daugelį metų.

* Pagal 2023-07-31 pirmosios registracijos duomenis.

Vidutinės degalų sąnaudos – 5,7-7,5 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 129-170 g/km (apskaičiuota pagal WLTP). Nuotraukos yra informacinio pobūdžio.

Pasiūlymas oficialiosiose Toyota atstovybėse galioja iki 2023-10-31 arba tol, kol yra specialiojo pasiūlymo automobilių.

Tipinis apskaičiavimo pavyzdys. Pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas. Jeigu lizingu įsigytumėte 34 300 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 15% (5 145 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 41% (14 063 EUR), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 29 155 EUR, metinė fiksuota palūkanų norma – 2.00%, sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 350 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 2 614,52 EUR, mėnesio įmoka – 289,28 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui. Pasiūlymas negalioja RAV4 hibridiniams modeliams.

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos