DAUGIAU NEI VIEN TIK ELEKTROMOBILIS TOYOTA VISIŠKAI HIBRIDINIAI ELEKTROMOBILIAI

Toyota jau beveik ketvirtį amžiaus gamina visiškai hibridinius elektromobilius. Per šį laiką, palyginti su atitinkamais benzininiais varikliais, išmetamą CO2 kiekį visame pasaulyje sumažinome daugiau nei 120 milijonų tonų. Mūsų visiškai hibridiniais elektromobiliais visame pasaulyje naudojasi daugiau nei 17 milijonų automobilių savininkų.

IŠSIRINKITE TINKAMĄ VISIŠKAI HIBRIDINĮ ELEKTROMOBILĮ

RINKITĖS NAUJĄ VAIRAVIMO REŽIMĄ

Toyota visiškai hibridiniai elektromobiliai taupo degalus ir pinigus bei savo klasėje išmeta mažiausiai CO2. Kadangi visi mūsų visiškai hibridiniai elektromobiliai yra savaime įsikraunantys, jų nereikia jungti į elektros tinklą.

VAIRUOKITE LYGIAI TAI PAT, KAIP IR ANKSČIAU 

Suprojektuota galvojant apie naudojimo paprastumą. Toyota benzininiai elektriniai hibridai sklandžiai perjungia naudojamus variklius. Tai reiškial kad galite važiuoti kaip visada.

MAŽESNĖ CO2 EMISIJA

Yra būdas važiuoti švariau ir ekologiškiau. Toyota hibridiniai elektriniai automobiliai išmeta mažiau CO2 nei analogiški benzininiai arba dyzeliniai automobiliai. Todėl, per pastaruosius 23 metus visame pasaulyje į atmosferą nepateko daugiua nei 120 mln. CO2.

PATIKIMAS VAIRAVIMAS

Siekdami įrodyti didžiulį pasitikėjimą savo sukurtomis technologijomis, Toyota hibriduose montuojamiesms hibridinės sistemos akumuliatoriams suteikiame 10 metų garantiją.

NEREIKIA PRIJUNGTI

Toyota elektriniai benzininiai hibridai įsikauna patys: jų prie energijos prijungti nereikia. Tiesiog įsėskite, prisisekite diržą ir važiuojant autiomobilis pats generuos energiją. 

Mes pateiksime geriausią pasiūlymą Jus dominančiam modeliui!

Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos