Kokybiški ir patvarūs Toyota komerciniai automobiliai – tai darbo jėga, vedanti Jūsų verslą į priekį. Nuo legendinių Hilux iki erdvių Proace automobilių šeimos, kurią ką tik papildė miesto furgonas Proace City ir keleivinis jo modelis. Jūsų ramybę ir verslo sėkmę užtikrins visiems Proace modeliams suteikiama 5 metų arba 200 000 km garantija.

NAUJASIS Proace City

Mieste pasirodė naujos darbo jėgos! Naujasis miesto furgonas Proace City, siūlomas trijų kėbulo tipų ir dviejų atstumo tarp ašių variantų, yra labai universalus, ir jame galima patogiai vežti visas reikalingas prekes. Moderniomis technologijomis ir gausia bazine įranga išsiskiriantis naujasis Proace City taps Jus į priekį vedančia jėga.

Pristatymo pasiūlymas – nuo 13 900 €

Galerija
Suglausti

Toyota garantija

Jūsų ramybei ir verslo sėkmei – visiems Proace modeliams suteikiama 5 metų arba 200 000 km garantija.

Erdvus krovinių skyrius

Naujasis Proace City miesto furgonas stebina savo krovinių skyriaus erdvumu ir įspūdinga keliamąja galia.

Smart Cargo

Dabar galite saugiai gabenti ilgesnius daiktus, nes naujojo Proace City krovinių skyriaus ilgis yra iki 2,2 m, o su Smart Cargo sistema jį galima pailginti dar 1,2 m.

Sulankstomų sėdynių eilė

Keleiviniame furgone Jūsų komanda visada yra su Jumis ir pasiruošusi darbui. Jame gali tilpti iki penkių žmonių. Norint maksimaliai padidinti krovinių skyrių, antrosios eilės sėdynes galima visiškai sulankstyti, o pertvarą perkelti už pirmosios sėdynių eilės. Be to, pertvara turi liuką, o priekinė keleivio sėdynė nusileidžia žemyn, todėl galima gabenti dar ilgesnius krovinius.

Apple CarPlay ir Android Auto CarPlay

Apple CarPlay® ir Android Auto CarPlay® leidžia patogiai naudotis mėgstamomis programomis.

Elektroninis stovėjimo stabdys

Viskas, ko reikia – po ranka! Naujasis Proace City turi ir elektroninį stovėjimo stabdį.

NAUJASIS Proace City Verso

NAUJASIS Proace City Verso – tai naujosios kartos šeimos automobilis. Gale yra vietos net trims sėdynėms su ISOFIX fiksatoriais, taigi lengvai ir patogiai išsprendžiamos didesnės šeimos logistikos problemos. Be to, automobilyje montuojamos Toyota Safety Sense saugos technologijos, kurios rūpinasi Jūsų artimųjų saugumu.

Pristatymo pasiūlymas - nuo 14 700 €

Galerija
Suglausti

Toyota garantija

Jūsų ramybei ir verslo sėkmei – visiems Proace modeliams suteikiama 5 metų arba 200 000 km garantija.

Toyota Safety Sense saugos paketas

Naujasis Proace City Verso rūpinasi Jūsų šeimos saugumu. Visas Toyota Safety Sense saugos sistemų paketas su aktyviomis saugos funkcijomis įeina į standartinę įrangą.

Ant galinės sėdynės telpa trys ISOFIX vaikų kėdutės

Dabar tikrai tilps visa šeima! Ant galinės sėdynės vieną šalia kitos galima sumontuoti net tris ISOFIX vaikų kėdutes.

Septynios vietos

Didelėms šeimoms puikiai tiks naujasis Proace City Verso, kuris gali būti 7 vietų.

Sulankstomos sėdynės

Sulankstomos sėdynės suteikia papildomos vietos, kad tilptų viskas, ko reikia.

Proace

Toyota Proace – profesionalus ir universalus partneris, kuriuo visada galite pasitikėti. Galite rinktis net iš 7 kėbulo tipo ir ilgio variantų. Be to, Toyota savo verslo klientams teikia greitą aptarnavimą ir pagalbą kilus klausimų ar abejonių. Šiam modeliui suteikiama 5 metų arba 200 000 km garantija.

Galerija
Suglausti

Toyota garantija

Jūsų ramybei ir verslo sėkmei – visiems Proace modeliams suteikiama 5 metų arba 200 000 km garantija.

Pasirinkimas didesnis nei įsivaizduojate

Galite rinktis iš trijų kėbulo ilgių (Compact (4,6 m), Medium (4,9 m), Long (5,3 m)) ir 2 kėbulo tipų (furgonas ir 6 vietų keleivinis modelis).

Galingas darbininkas

Proace keliamoji galia yra iki 1,4 tonos, o vilkimo pajėgumas – iki 2,5 tonų.

Kelis kartus važiuoti nereikės

PROACE mahutab kuni 3 euroalust. Compacti pagasiruumi mahutab 4,6 m3, Mediumi 5,3 m3 ja Longi 6,1 m3.

Išmani bagažinė

Ilgesniems daiktams gabenti Smart Cargo išmanioji krovinių sistema bagažinę gali pailginti dar 1,16 m, o jos tūrį padidinti 0,5 m3.

Proace Verso

Proace Verso – daugiafunkcis pagalbininkas vežiojantiems keleivius. Pasirinkimas neįtikėtinai platus. Nuo patogaus Combi su Professional komplektacijos įranga iki prabangaus VIP autobuso su Executive įranga. Pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus. Jūsų ramybę užtikrins 5 metų arba 200 000 km garantija.

Galerija
Suglausti

Toyota garantija

Jūsų ramybei ir verslo sėkmei – visiems Proace modeliams suteikiama 5 metų arba 200 000 km garantija.

Išsirinkite savo tipą

Proace Verso yra tikrai universalus automobilis. Atsižvelgdami į savo poreikius, galite rinktis iš 3 kėbulo tipų – Compact, Medium arba Long.

Komandai, šeimai ir ypatingiems svečiams

Proace Verso žino, kad pageidavimai ir poreikiai yra skirtingi. Todėl mūsų plačiame asortimente yra ir funkcionalus mikroautobusas, ir patogus vienatūris didesnei šeimai, ir prabangus VIP autobusas.

Važiuokite su gera kompanija

Proace Verso telpa nuo 6 iki 9 keleivių.

Hilux

Legendinis Hilux yra nesustabdomas nuo pat 1968-ųjų. Kadangi jis yra itin patikimas partneris, tai lengvai įveikia įvairius iššūkius bet kokiame kelyje. O po tvirtu Hilux kapotu slepiasi išskirtinis turinys ir daugybė pažangiausių technologijų, pvz., Toyota Safety Sense saugumo sistemų paketas. Hilux yra suteikiama 5 metų (arba iki 150 000 km) garantija.

Galerija
Suglausti

Toyota garantija

Hilux kokybė, patvarumas ir patikimumas yra legendiniai. Kad būtumėte visiškai ramūs, Hilux suteikiama 5 metų arba 150 000 km garantiją.

Hilux pagal poreikį

Rinkitės erdvią Extra Cab arba funkcionalią Double Cab versiją. Extra Cab kėbulo ilgis yra 1840 mm, o plotis – 1540 mm. Double Cab kėbulo ilgis yra 1525 mm, o plotis – 1540 mm.

Hilux kiekvienai situacijai

Jei ieškote tikro darbininko, Hilux su Heavy Duty pakaba kaip tik Jums. Patogioms kasdienėms kelionėms skirtame modelyje Toyota Safety Sense saugos paketas įeina į stsandartinę įrangą.

Tikrai galingas

Hilux automobiliui su vienos tonos keliamąja galia ir trijų tonų vilkimo pajėgumu joks darbas nėra per sunkus.

Optimizuota galia

Hilux galinis diferencialo užraktas padeda optimizuoti trauką ir užtikrina pravažumą net sudėtingomis sąlygomis.

Išsirinkite tinkamus žieminius ratus savo naujajam Toyota automobiliui ir mėgaukitės sielos ramybe.

Pridėję vos 7 eurus* per mėnesį, galėsite mėgautis sielos ramybe dar daug metų.

Toyota žieminių ratų komplektą sudaro:

  • Toyota originalūs lengvojo lydinio ratlankiai, kuriems taikoma 3 metų garantija
  • Žieminės padangos su Toyota originaliais slėgio jutikliais

* Ši mėnesinė įmoka nuo 8 € taikoma modeliams Proace. Ši mėnesinė įmoka nuo 8 € taikoma modeliams Proace. Mėnesinė žieminių ratų komplekto įmoka galioja tik įsigyjant juos kartu su nauju automobiliu. Toyota žieminių ratų komplekto pasiūlymas galioja iki šio komplekto žieminių padangų ar lengvojo lydinio ratlankių išpardavimo. Padangų keitimo mokestis nėra įskaičiuotas į žieminių ratų komplekto kainą. Pasiūlymas galioja iki 2020-12-31. Rekomenduojama mažmeninės prekybos kaina. Norėdami gauti konkretų pasiūlymą, kreipkitės į oficialią Toyota atstovybę. Nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Pasiūlymas, taikomas žieminiams ratams, nėra sumuojamas su kitais specialiais pasiūlymais. Vienu metu galima pasinaudoti vienu pasiūlymu.

Atsakysime į visus klausimus apie Toyota

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos