MOTOTOJA – DAUGIAU NEI TIKIESI

„Mototoja“ - tai „Toyota“ ir „Lexus“ automobilių pardavimo ir aptarnavimo centras Vilniuje, veiklą pradėjęs 2008 -aisiais metais. Konsultuojame naujo ir naudoto automobilio įsigijimo klausimais, atliekame automobilių priežiūrą ir remontą po eismo įvykio.

Svetingumas, mandagumas ir pagarba klientui bei darbuotojui – tai svarbiausios mūsų vertybės, kurios mums padeda pasiekti puikių rezultatų ir nuolat tobulėti.

Žengiame koja kojon su technologijų naujovėmis, augančiais mūsų rinkos reikalavimais, naudojame naujausią ir moderniausią įrangą bei nuolat tobulinamės „Toyota Motor Corporation“ organizuojamuose darbuotojų mokymuose, o nuoširdus bendravimas ir patenkintas klientas ir toliau išlieka pagrindiniu mūsų tikslu - kurio ir toliau nuolatos sieksime.

MOTOTOJA servise per metus aptarnaujame
~13 000 automobilių
MOTOTOJA pardavimų komanda per metus parduoda
~1 500 automobilių

TOYOTA NAUJIENOS

Į Baltijos šalis atkeliauja naujasis „Toyota RAV4 Adventure“

Į Baltijos šalis atkeliauja naujasis „Toyota RAV4 Adventure“

2022-02-23
„Toyota“ pristato naująjį specialios komplektacijos „RAV4 Adventure“: ryškesnio ir išraiškingesnio dizaino modelį, pasižymintį stilingomis apdailos detalėmis. Dalis pakeitimų, matomų „RAV4 Adventure“ bus pritaikyti visai RAV4 gamai.
Lietuvoje bus parduodami elektriniai „Toyota Proace Electric“ ir „Proace Verso Electric“

Lietuvoje bus parduodami elektriniai „Toyota Proace Electric“ ir „Proace Verso Electric“

2022-02-11
Lengvųjų komercinių automobilių gamą „Toyota Professional“ pasaulyje pirmaujanti automobilių gamintoja papildė dviem modeliais – „Proace Electric“ ir „Proace Verso Electric“. Abi šių modelių elektrinės versijos bus parduodamos ir Lietuvoje.

Atsakysime į visus klausimus apie Toyota

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos