MOTOTOJA – DAUGIAU NEI TIKIESI

„Mototoja“ - tai „Toyota“ ir „Lexus“ automobilių pardavimo ir aptarnavimo centras Vilniuje, veiklą pradėjęs 2008 -aisiais metais. Konsultuojame naujo ir naudoto automobilio įsigijimo klausimais, atliekame automobilių priežiūrą ir remontą po eismo įvykio.

Svetingumas, mandagumas ir pagarba klientui bei darbuotojui – tai svarbiausios mūsų vertybės, kurios mums padeda pasiekti puikių rezultatų ir nuolat tobulėti.

Žengiame koja kojon su technologijų naujovėmis, augančiais mūsų rinkos reikalavimais, naudojame naujausią ir moderniausią įrangą bei nuolat tobulinamės „Toyota Motor Corporation“ organizuojamuose darbuotojų mokymuose, o nuoširdus bendravimas ir patenkintas klientas ir toliau išlieka pagrindiniu mūsų tikslu - kurio ir toliau nuolatos sieksime.

MOTOTOJA servise per metus aptarnaujame
~13 000 automobilių
MOTOTOJA pardavimų komanda per metus parduoda
~1 500 automobilių

TOYOTA NAUJIENOS

Pristatytas naujasis „Toyota C-HR“ modelis

Pristatytas naujasis „Toyota C-HR“ modelis

2024-02-05
MOTOTOJA salone praūžė naujojo "Toyota C-HR" modelio pristatymas. Džiaugiamės, kad renginys sulaukė didžiulio susidomėjimo ir mus aplankė daugiau nei 400 svečių. Net penkias valandas trukusiame unikaliame naujojo miesto automobilio pristatyme netrūko staigmenų – atvykusius svečius pasitiko ne tik įspūdingai vienai dienai pasikeitęs automobilių salonas, bet ir specialiai kurti pasirodymai.
„Toyota“ pradeda naujojo „Land Cruiser“ rezervavimus internetu

„Toyota“ pradeda naujojo „Land Cruiser“ rezervavimus internetu

2024-01-08
„Toyota“ jau priima naujojo „Land Cruiser“ rezervavimus internetu, suteikdama vairuotojams galimybę tapti vienais pirmųjų užsisakiusių legendinį visureigį. Pirmieji modeliai į Baltijos šalis atkeliaus 2024 metų rudenį.

Atsakysime į visus klausimus apie Toyota

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos