MOTOTOJA – DAUGIAU NEI TIKIESI

„Mototoja“ - tai „Toyota“ ir „Lexus“ automobilių pardavimo ir aptarnavimo centras Vilniuje, veiklą pradėjęs 2008 -aisiais metais. Konsultuojame naujo ir naudoto automobilio įsigijimo klausimais, atliekame automobilių priežiūrą ir remontą po eismo įvykio.

Svetingumas, mandagumas ir pagarba klientui bei darbuotojui – tai svarbiausios mūsų vertybės, kurios mums padeda pasiekti puikių rezultatų ir nuolat tobulėti.

Žengiame koja kojon su technologijų naujovėmis, augančiais mūsų rinkos reikalavimais, naudojame naujausią ir moderniausią įrangą bei nuolat tobulinamės „Toyota Motor Corporation“ organizuojamuose darbuotojų mokymuose, o nuoširdus bendravimas ir patenkintas klientas ir toliau išlieka pagrindiniu mūsų tikslu - kurio ir toliau nuolatos sieksime.

MOTOTOJA servise per metus aptarnaujame
~13 000 automobilių
MOTOTOJA pardavimų komanda per metus parduoda
~1 500 automobilių

TOYOTA NAUJIENOS

Naujasis „Proace Max“

Naujasis „Proace Max“

2023-11-22
Visiškai naujas „Proace Max“ modelis kartu su atnaujintomis „Proace“ ir „Proace City“ versijomis papildė „Toyota Professional“ automobilių gamą. Rinkoje pirmaujanti automobilių gamintoja didina komercinių transporto priemonių pasiūlą kasdien krovinius gabenantiems savininkams. Tuo pat metu Japonijos bendrovė pristatė pikapą „Hilux Hybrid“ su 48 V švelniojo hibrido sistema.
Teatras kuria žmogų. MOTOTOJA ir SIXT veža teatrą.

Teatras kuria žmogų. MOTOTOJA ir SIXT veža teatrą.

2023-10-30
Mums didelė garbė pranešti apie naujas partnerystes - MOTOTOJA kartu su SIXT Lithuania tapo oficialiu Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT @lnobt) vežėju.

Atsakysime į visus klausimus apie Toyota

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos