MOTOTOJA – DAUGIAU NEI TIKIESI

„Mototoja“ - tai „Toyota“ ir „Lexus“ automobilių pardavimo ir aptarnavimo centras Vilniuje, veiklą pradėjęs 2008 -aisiais metais. Konsultuojame naujo ir naudoto automobilio įsigijimo klausimais, atliekame automobilių priežiūrą ir remontą po eismo įvykio.

Svetingumas, mandagumas ir pagarba klientui bei darbuotojui – tai svarbiausios mūsų vertybės, kurios mums padeda pasiekti puikių rezultatų ir nuolat tobulėti.

Žengiame koja kojon su technologijų naujovėmis, augančiais mūsų rinkos reikalavimais, naudojame naujausią ir moderniausią įrangą bei nuolat tobulinamės „Toyota Motor Corporation“ organizuojamuose darbuotojų mokymuose, o nuoširdus bendravimas ir patenkintas klientas ir toliau išlieka pagrindiniu mūsų tikslu - kurio ir toliau nuolatos sieksime.

MOTOTOJA servise per metus aptarnaujame
~13 000 automobilių
MOTOTOJA pardavimų komanda per metus parduoda
~1 500 automobilių

TOYOTA NAUJIENOS

Vandenilio kuro elementų sunkvežimiai, skirti dekarbonizuoti Toyota logistiką Europoje

Vandenilio kuro elementų sunkvežimiai, skirti dekarbonizuoti Toyota logistiką Europoje

2023-05-10
09 m. gegužės 2023 d., Briuselis – "Toyota Motor Europe" (TME) suvienijo jėgas su Nyderlandų "VDL Groep" (VDL), kad įsiveržtų į netaršių sunkiųjų vandenilinių sunkvežimių rinką Europoje, naudodama "Toyota" kuro elementų technologiją. Bendradarbiaujant siekiama paspartinti kelių logistikos sektoriaus priklausomybės nuo iškastinio kuro mažinimą, kuris yra svarbus veiksnys siekiant TME tikslų iki 2040 m. įgyvendinti visiškai neutralaus anglies dioksido poveikio strategiją.
Mototoja – 15 metų augame kartu

Mototoja – 15 metų augame kartu

2023-03-01
Svetingumas, mandagumas ir pagarba klientui bei darbuotojui – tai svarbiausios mūsų vertybės, kurios mums padeda pasiekti puikių rezultatų ir nuolat tobulėti jau 15 metų.

Atsakysime į visus klausimus apie Toyota

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos