TOYOTA IR
APLINKA

APLINKOSAUGA – SVARBUS KLAUSIMAS MŪSŲ BENDROVEI

„Mototoja“ įmonėje stengiamės nuolat mažinti neigiamą poveikį gamtai, todėl:

  • Mažiname popieriaus naudojimą savo kasdieniuose darbuose.
  • Rūšiuojame atliekas.
  • Stengiamės mažinti teršalų kiekį, pakartotinai panaudoti ir perdirbti medžiagas.
  • Tausojame aplinką, vykdant bet kurią mūsų veiklą nuo pardavimo iki atliekų utilizavimo.
  • Įmonėje įvestas Isoo 14001
  • Vykdome operacijas, kurioms atlikti sunaudojama mažiau energijos.

Atsakingai vykdydama veiklą, „Mototoja“ brangina aplinką ir siekia prisidėti prie tvaraus vartojimo skatinimo.


Toyota Environmental Challenge 2050

Rūpintis aplinka, kuriant geresnę ateitį

Malonu, jog esame laikomi aplinkosaugos technologijų pradininkais, tačiau dar nepanaudojome visų savo galimybių šioje srityje. Parengėme aplinkosaugos planą, kuriame išsikėlėme pagrindinius uždavinius aplinkai pagerinti, numatytus įgyvendinti iki 2050 m. Jie neapsiriboja vien poveikio aplinkai mažinimu iki nulio.

Esame užsimoję pagerinti gyvenimo sąlygas, taikydami naujas technologijas, naujus darbo būdus bei naują požiūrį. Tai orientuota į taršos mažinimą, perdirbimo galimybių didinimą, gamtos išteklių tausojimą ir švaresnių, atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimą, taip pat į darnų žmonijos sambūvį su gamta.

Geresnis oras

Tvaraus mobilumo galimybės visiems

Bendrovė Toyota, kaip viena lyderiaujančių automobilių gamintojų pasaulyje, atsakingai žiūri į savo įsipareigojimą puoselėti aplinką. Apie tai byloja mūsų kuriami aplinką tausojantys automobiliai, pavyzdžiui, pasaulyje pirmaujantys hibridiniai automobiliai, elektromobiliai ir pirmasis masinės gamybos kuro elementais varomas sedanas Mirai.

Taip pat tiriame iš atsinaujinančių šaltinių išgaunamo alternatyvaus kuro galimybes. Be to, kartu su partneriais kuriame švaresnes ir efektyvesnes integruotas transporto sistemas.

Švaresnė aplinka

Tvari žmonijos, produktų gamybos ir aplinkos ateitis

Nuolat ieškome būdų, mažinančių mūsų veiklos poveikį aplinkai. Tai susiję ne tik su gaminamais automobiliais, bet ir su jų gamybos būdais bei naudojamais ištekliais. Mažinti, pakartotinai panaudoti, perdirbti ir regeneruoti – tai keturi pagrindiniai principai, kuriuos taikome, kad užtikrintume atsakingą gamtos išteklių naudojimą. Plečiame savo produktų funkcionalumą, didiname perdirbimo galimybes ir atliekame daugiau operacijų, kad būtų galima regeneruoti energiją.

Visame pasaulyje naudojame vis daugiau atsinaujinančių, mažiau aplinką teršiančių energijos šaltinių, taip pat kuriame naujas, mažesnį anglies dvideginio kiekį išskiriančias medžiagas iš ekologiškų produktų.

Geresnis gyvenimas

Bendruomenė, kurioje žmonės gyvena harmonijoje su gamta

Išgirsti žinią „atgal į gamtą“ iš automobilių kompanijos gali būti netikėta. Tačiau šią žinią nulėmė mūsų įsipareigojimas visose veiklos atsižvelgti į aplinką. Siekiame teigiamai paveikti visuomenę, planetą ir jos gyventojus, palikdami pasaulį geresnį, nei iki mūsų. Toyota aplinkosaugos filosofija ir politikos paremtos Toyota Pagrindiniais principais ir Toyota Žemės chartija, sukurtais 1992 m.

2008 m. sukūrėme Toyota Biologinės įvairovės gaires, aprašančias mūsų pagrindinį požiūrį į veiklas, susijusias su biologine įvairove. Po to 2020 m. ToyotaPpasaulio vizijoje sustiprinome savo pagrindinę „žmonių gyvenimo bendruomenėse praturtinimo“ žinią. Mūsų naujausias drąsus pareiškimas yra Toyota Environmental Challenge 2050, apimantis šešis uždavinius. Šeštasis yra sutelktas į „harmoningai su gamta gyvenančios ateities visuomenės kūrimą“.

Tiesiog geriau

Saugi, patikima ir aplinkosaugos įstatymų nustatytus reikalavimus atitinkanti veikla

Esame įsipareigoję saugoti ir gerinti aplinką. Tai reiškia, jog turime ne tik rengti savo gaires dėl saugių bei patikimų darbo būdų ir produktų, bet ir pasirūpinti, kad visose pasaulio šalyse mūsų vykdoma automobilių gamybos ir prekybos veikla atitiktų aplinkosaugos teisės aktuose ir reglamentuose numatytus reikalavimus.

Tai apima automobilio poveikį aplinkai per visą jo gyvavimo ciklą – nuo pradinio kūrimo etapo ir gamybos iki eksploatavimo ir galutinio perdirbimo bei pakartotinio panaudojimo jį utilizavus. Taip pat naudojame atitinkamas priemones ir sistemas, kad užkirstume kelią bet kokiam aplinkai kylančiam pavojui ir rizikai.

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos