Slapukų politika – Mototoja

Slapukų politika

UAB „MOTOTOJA“ SLAPUKŲ POLITIKA

1. Kas yra slapukai?

Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi Jūsų įrenginio (pvz., kompiuterio, mobiliojo telefono, planšetės) naršyklėje, kai Jūs naršote interneto svetainėse. Kitos technologijos, įskaitant duomenis, kuriuos saugome Jūsų naršyklėje ar įrenginyje, su Jūsų įrenginiu susijusius identifikatorius ir kitą programinę įrangą, gali būti naudojamos panašiais tikslais. Slapukai naudojami plačiai, tam kad svetainės veiktų geriau ir veiksmingiau. Šioje politikoje visos minėtos technologijos vadinamos „slapukais“. 

2. Kodėl mes naudojate slapukus?

  • Tokiu būdu užtikrinamas sklandus svetainės veikimas;
  • Atsiranda galimybė iš naujo prisijungti kaskart apsilankius svetainėje;
  • išsaugomi jūsų pasirinkti nustatymai, per apsilankymus ir tarp jų;
  • didėja svetainės veikimo greitis ir saugumas;
  • suteikiame Jums galimybę pasidalinti puslapiais socialiniuose tinkluose, pvz., „Facebook“, „Instagram“ ar „LinkedIn“; 
  • užtikrinti, kad prisijungus, svetainė prisitaikys prie Jūsų poreikių, užtikrinant greitesnį naršymą;
  • tai leidžia tobulinti mūsų svetainę, Jūsų patogumui;
  • veiksmingesnės rinkodaros tikslams. 

3. Kokios yra slapukų rūšys?

(a) griežtai privalomi slapukai
Šie slapukai svetainėje yra būtini, kad vartotojas galėtų naršyti ir naudotis svetainės funkcijomis, pvz., įsiminti formose įvestą informaciją, kai vartotojas pereina nuo vieno puslapio prie kito naršymo seanso metu. Be griežtai privalomų slapukų taptų neįmanoma teikti tam tikrų svetainės paslaugų ir svetainė veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų. Šie slapukai nerenka jokios informacijos rinkodaros tikslais ir „neįsimena“, kur jūs lankėtės internete.

(b) analitiniai slapukai
Analitiniai slapukai renka informaciją apie naudojimąsi svetaine ir padeda tobulinti svetainės veikimą. Pavyzdžiui, analitiniai slapukai gali parodyti, kuriuose puslapiuose lankomasi dažniausiai, padėti registruoti svetainėje vykstančius nesklandumus ir parodyti, ar svetainėje rodoma reklama yra veiksminga. Analitiniai slapukai nerenka asmeninės vartotojų informacijos ir visa šių slapukų surinkta informacija yra apibendrinta ir anonimiška.

(c) funkciniai slapukai
Funkciniai slapukai leidžia svetainei įsiminti jūsų pasirinkimą ir pateikti patobulintų, bei labiau jūsų poreikiams pritaikytų funkcijų. Funkciniai slapukai taip pat įsimena jūsų padarytus pakeitimus, pvz., tam tikro tinklalapio individualizavimą, taip pat kitais atvejais, pvz., kai žiūrite vaizdo įrašą ar mūsų tinklalapyje paliekate komentarą. Funkciniai slapukai neseka Jūsų veiksmų kitose svetainėse.

(d) tiksliniai arba reklaminiai slapukai
Tiksliniai arba reklaminiai slapukai naudojami tam, kad jums būtų rodoma įdomesnė ir jūsų interesus labiau atitinkanti reklama, arba tam, kad tos pačios reklamos parodymų svetainėje skaičius būtų ribojamas. Šios rūšies slapukai taip pat naudojami reklamos kampanijos veiksmingumui matuoti. Šie slapukai gali būti naudojami siekiant įsiminti, į ką žiūrėjote, apsilankę svetainėje.

4. Kokius slapukus Jūs naudojate?

Su HTTP slapukų sąrašu galite susipažinti čia.

5. Kaip galiu valdyti slapukus?

Griežtai privalomi slapukai ir analitiniai slapukai yra naudojimosi mūsų Svetaine sąlyga. Jei atsisakysite šių slapukų rūšių, negalėsime užtikrinti sklandaus jos veikimo Jūsų įrenginiuose.
Galite kontroliuoti funkcinių slapukų ir tikslinių arba reklaminių slapukų naudojimą, pakeitę naršyklės nustatymus.
Atkreipkite dėmesį, kad trindami slapukus arba išjungdami slapukų naudojimą ateityje, galite nepasiekti tam tikrų mūsų svetainės dalių ar funkcijų. Pakeitę slapukų nustatymus, paveiksite ir kitas Jūsų lankomas svetaines.