Toyota naujienos – Mototoja

TOYOTA
NAUJIENOS

„Toyota“ pradėjo išankstinę naujojo „GR Yaris“ prekybą

„Toyota“ pradėjo išankstinę naujojo „GR Yaris“ prekybą

2024-04-26
Startavo išankstinė naujojo „Toyota GR Yaris“ modelio prekyba. Prieš trejus metus debiutavęs sportiškasis hečbekas, įkvėptas „Toyota GAZOO Racing“ padalinio patirties aukščiausio lygio automobilių ralio varžybose, buvo visapusiškai atnaujintas. Tiek dizaino, tiek techniniai ir konstrukcijos patobulinimai suteikia dar geresnių vairavimo pojūčių.
Pristatytas naujasis „Toyota C-HR“ modelis

Pristatytas naujasis „Toyota C-HR“ modelis

2024-02-05
MOTOTOJA salone praūžė naujojo "Toyota C-HR" modelio pristatymas. Džiaugiamės, kad renginys sulaukė didžiulio susidomėjimo ir mus aplankė daugiau nei 400 svečių. Net penkias valandas trukusiame unikaliame naujojo miesto automobilio pristatyme netrūko staigmenų – atvykusius svečius pasitiko ne tik įspūdingai vienai dienai pasikeitęs automobilių salonas, bet ir specialiai kurti pasirodymai.
Naujasis „Land Cruiser“

Naujasis „Land Cruiser“

2024-01-08
Naujasis Land Cruiser pasižymi tvirtu ir emocingu dizainu, kokio galima tikėtis iš atgimusios ikonos. Su juo nukeliausite visur, kur tik panorėsite. Tai – tvirtas ir patikimas visureigis su bekelės technologijomis, kurios iš naujo nustato tai, kas įmanoma. Kitas Jūsų nuotykis – jau čia pat.
Naujasis „Proace Max“

Naujasis „Proace Max“

2023-11-22
Visiškai naujas „Proace Max“ modelis kartu su atnaujintomis „Proace“ ir „Proace City“ versijomis papildė „Toyota Professional“ automobilių gamą. Rinkoje pirmaujanti automobilių gamintoja didina komercinių transporto priemonių pasiūlą kasdien krovinius gabenantiems savininkams. Tuo pat metu Japonijos bendrovė pristatė pikapą „Hilux Hybrid“ su 48 V švelniojo hibrido sistema.
Teatras kuria žmogų. MOTOTOJA ir SIXT veža teatrą.

Teatras kuria žmogų. MOTOTOJA ir SIXT veža teatrą.

2023-10-30
Mums didelė garbė pranešti apie naujas partnerystes - MOTOTOJA kartu su SIXT Lithuania tapo oficialiu Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT @lnobt) vežėju.
Pasirodys sportiška populiariojo pikapo „Toyota Hilux GR SPORT“ versija

Pasirodys sportiška populiariojo pikapo „Toyota Hilux GR SPORT“ versija

2023-10-23
Legendinis „Toyota Hilux“ pasiekė naujas našumo, važiavimo komforto ir dizaino aukštumas, gamintojams pristačius šio pikapo GR SPORT versiją. Nuo 1968 metų gaminamas automobilis šlovingą reputaciją pelnė dėl daugybės pergalių Dakaro ralyje. Dabar naujasis modelis atveria ir naujų galimybių. Dėl platesnės tarpvėžės ir įvairių patobulinimų šis „Hilux“ dar labiau pagerino važiavimo savybes tiek kelyje, tiek bekelėje.
12345...32