PROACE VAN
Platus asortimentas

Nuo 18 200 €
CO2 nuo
168
Sąnaudos
nuo
6,4
Galia iki
128

Pristatymas

NAUJASIS PROACE
Platus modelių asortimentas
ERDVĖ KROVINIUI
Atitinkanti kiekvieno poreikius
 
PROACE Compact
Krovinių skyriaus maksimalus ilgis:
2162/3324* mm
Krovinių skyriaus maksimalus aukštis: 1397 mm
Krovinių skyriaus maksimalus plotis: 1628 mm
Maksimalus krovinio svoris: 1000 kg
PROACE Medium:
Krovinių skyriaus maksimalus ilgis: 2512/3674* mm
Krovinių skyriaus maksimalus aukštis:
1397 mm
Krovinių skyriaus maksimalus plotis:
1628 mm
Maksimalus krovinio svoris: 1400 kg
PROACE Long
Krovinių skyrius maksimalus ilgis: 2862/4026* mm
Krovinių skyriaus maksimalus aukštis: 1397 mm
Krovinių skyriaus maksimalus plotis: 1636 mm
Maksimalus krovinio svoris: 1360 kg
*su Smart Cargo sistema

Pasirinkite savo COMBI versiją

Iki 5 vietųIki 6 vietųIki 8 vietųIki 9 vietų
YPATYBĖS

Sidabro spalvos priekinių viršutinių grotelių intarpas

Elektra reguliuojami durelių veidrodėliai

180° kampu atveriamos dviejų dalių galinės durelės

Juodos šoninės apsauginės juostelės

Mechaninis oro kondicionierius

Vairuotojo sėdynės porankis

Dviejų vietų suoliuko tipo priekinė keleivio sėdynė

Dėtuvė po priekine suoliuko tipo keleivio sėdyne

Smart Cargo sistema

Radijas / grotuvas

Pro-Touch multimedijos sistema

Pastovaus greičio palaikymo sistema

Reguliuojamas greičio ribotuvas (ASL)
Tai kontrolės sistema, kuri neleidžia automobiliui viršyti vairuotojo nustatyto greičio apribojimo (limito). Sistema kontroliuoja variklio apsukas, kad automobilio greitis neviršytų nustatyto greičio limito vairuotojui spaudžiant akceleratoriaus pedalą. Nustatytas greitis rodomas matuoklių skydelio ekrane. Automobiliui pasiekus šį greitį, rodoma reikšmė ima mirksėti.

Automobilio stabilumo kontrolės sistema (VSC)
Priklausomai nuo situacijos, VSC sistema automatiškai pristabdo kiekvieną ratą atskirai ir atitinkamai sureguliuoja variklio apsukas, stabilizuodama padėtį ir apsaugodama automobilį nuo slydimo atliekant staigų posūkį ar važiuojant slidžiu kelio paviršiumi.

Toyota Traction Select sistema (TTS)
TTS užtikrina geresnę apsaugą nuo slydimo, lyginant su standartiniu dviem ratais varomu automobiliu. Ji veikia valdydama stabdžių sistemą ir variklio droselinę sklendę. Šią sistemą galima įjungti naudojantis prietaisų skydelyje esančiu jungikliu. Ji padeda saugiau ir lengviau manevruoti esant prastam sukibimui su kelio danga, pavyzdžiui, važiuojant snieguotu ir apledėjusiu paviršiumi, per purvą ar smėlį.

SRS oro saugos pagalvės (4)
Šiame modelyje komplektuojamos keturios oro saugos pagalvės. Tai vairuotojo ir keleivio SRS oro saugos pagalvės bei šoninės oro saugos pagalvės.
TOYOTA PROACE 
Sumanūs ir patikimi sprendimai įvairaus pobūdžio darbams


PROACE furgonas, nesvarbu, ar tai būtų galingas krovininis ar universalus keleivinis modelis, siūlo patikimus sprendimus, kurie padeda susidoroti su bet kokiomis užduotimis. Iš viso siūloma 11 PROACE kėbulo tipų ir ilgio kombinacijų. Be to, galima rinktis įvairias durų konfigūracijas. Šis furgonas gali patenkinti kiekvieno poreikius.
 
Naująjį Proace galima rinktis tarp dviejų rūšių, taip pat trijų kėbulo dydžių ir netgi dviejų skirtingų važiuoklės bazės ilgių. 
Naujasis Proace tai kompaktiškas, naujas ir unikalus pasirinkimas lengvųjų komercinių automobilių segmente. 


     
Proace Compact automobilio ilgis 4,6 m, o važiuoklės bazės ilgis – 2,9 m. Komplektuojamas su trimis priekinėmis kabinos sėdynėmis bei 2,1 m ilgio, 1,6 m pločio krovinine dalimi.
5 dyzelinės pavaros varijuoja nuo 95 iki 180 AG. Galimi pasirinkimai tarp mechaninės, pusiau automatinės ir automatinės pavarų dėžės leidžia Proace įvardinti kaip geriausią CO2 emisijų klasėje.
Unikalūs techniniai parametrai, kuriems priskiriami: motorinės dešinės ir kairės pusių slenkančios durys, automatinė transmisija, trys priekinės sėdynės net ir Proace Compact modelyje bei Smart Cargo sistema (atsidaranti pertvara ir pakeliama priekinė keleivio sėdynė), kuri leidžia padidinti krovinio ilgį iki 1,16 m.
Saugumo standartai atitinka jau ir taip aukštai iškeltą Toyota gamintojo kartelę. Keleivių pervežimo versija neseniai buvo apdovanota 5 žvaigždutėmis Euro NCAP avarijų testavimo programoje. Toyota Safety Sense paketas galimas visoms Proace versijoms.

        
 DIZAINAS IR ĮVAIZDIS
Naujojo Proace modelio galimi pasirinkimai pagal kėbulo dydį: kompaktinis, vidutinis ir ilgas.
Smart Cargo sistema taip pat susideda iš dėtuvės po centrine keleivio sėdyne ir reguliuojamo staliuko instaliuoto į pažemintą centrinės sėdynės atlošą. Staliukas tinkamas patogiai ir saugiai padėti netgi nešiojamąjį kompiuterį.
Vidutinės Proace versijos ilgis – 4,9 m su 3,2 m ilgio važiuoklės baze. Skaičiuojant su Smart Cargo sistema, maksimalus krovinio ilgis išauga nuo 2,5 iki 3,7 metro ir visas krovinio tūris pakyla nuo 5,3 iki 5,8 kubinių metrų.
Ilgiausioji Proace versija turi tą pačią 3,2 m važiuoklės bazę, bet puikuojasi praplatinta galine iškyša, kad krovinį būtų lengviau pakrauti. Taip padidinant visą ilgį iki 5,3 metrų.
Ypač praktiškos kairės ir dešinės pusių slystančios galinės durys, 180 laipsnių kampu atsidarančios dvigubos galinės durys. Visi trys skirtingi Proace tipai yra 2,2 m pločio ir 1,9 m aukščio. Maksimalus pakeliamas svoris – 1400 kg, o tempiamas svoris – 2500 kg.
Automatinės šoninės slystančios durys gali būti pasirenkamos su visais tipais, o vidutinės ir ilgos versijos plotis yra pakankamas, kad galima būtų pakrauti Euro paletę.
Tvirta, funkcionali ir erdvi kabina buvo sukurta tam, kad atitiktų tiek komercinius, tiek privačius automobilių savininkus. Prietaisų skydelio dizainas pasižymi aiškumu, instrumentiškumu bei ergonomiška pavarų svirtimi. Didinant nepriekaištingą matomumą, Proace vairavimo pozicija pasižymi arti vairo montuojama pavarų svirtimi, kuri leidžia vairuotojui beveik visada vairuoti abiem rankomis.

        

        
PROACE įtiks kiekvienam, nepriklausomai nuo darbo pobūdžio

Smulkaus verslo atstovams daugelį darbų tenka nudirbti vieniems. PROACE pasirengęs padėti. Tai furgonas, galintis naudingai pasitarnauti užsiimant bet kokiu verslu. PROACE įvykdys visas jam patikėtas užduotis: jo asortimentą sudaro trys skirtingų kėbulo ilgių versijos (Compact, Medium ir Long), penki kėbulo tipai, jis išsiskiria įspūdinga talpa ir praktiškumu, taip pat patogiais Smart Cargo ir Mobile Office sprendimais.

TOYOTA Jūsų paslaugoms

Toyota servisas - patikimas Jūsų partneris. PROACE furgonus eksploatuojantys verslo klientai visuomet bus aptarnauti kokybiškai ir profesionaliai, pateisinant jų lūkesčius. Pagal aukščiausius standartus parengti mūsų technikos specialistai kompetentingai atlieka techninės priežiūros darbus už konkurencingą kainą, naudodami tik originalias dalis.


Partneris bet kokiam darbui

Nesvarbu, koks Jūsų darbas - pradedanti veiklą ar auganti įmonė - PROACE sukurtas būti tokiu, kokio Jums reikia.

                                                             

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos