COROLLA hečbekas
Sukurtas pranokti lūkesčius

Hibridas nuo 20 150 €
CO2 nuo
102
Sąnaudos
nuo
4,5
Galia iki
180
Nuo 15 300 €
CO2 nuo
116
Sąnaudos
nuo
6,2
Galia iki
116

Pristatymas

Kai efektyvumas susijungia su malonumu

Naujasis Corolla Hybrid pasižymi išskirtiniu degalų sunaudojimo efektyvumu ir itin mažu išmetamųjų teršalų kiekiu, kuris, važiuojant visiškai elektriniu režimu, tampa lygus nuliui. Tad be jokių apribojimų galėsite važinėtis didžiųjų miestų gatvėmis, kuriose jau taikomi mažos taršos standartai.

Nuo šiol Corolla hečbeką galima komplektuoti su 2,0 l Hybrid Dynamic Force varikliu, kuris suteikia dar daugiau galios. Todėl galėsite mėgautis ne tik dinamišku, bet ir ekonomišku važiavimu visose eismo situacijose. O automatiškai įkraunamas akumuliatorius išvaduos nuo bet kokių rūpesčių, susijusių su automobilio įkrovimu.


Patogiai įsitaisykite

Naujasis Corolla automobilis buvo kuriamas galvojant apie Jūsų komfortą. Sportinės sėdynės puikiai priglunda prie kūno ir užtikrina tvirtą atramą, todėl vykdami į tolimas keliones visuomet jausitės patogiai. Konstruktoriams pavyko užtikrinti maksimaliai natūralią vairuotojo padėtį, kad jis nenuvargtų. Ant vairo įrengti važiavimo funkcijų, informacinės ir pramoginės bei garso sistemų valdikliai, todėl Jums nereikės atitraukti rankų nuo vairo. Šaltomis dienomis ypač pravers vairo šildymo funkcija. 


Sukurtas palikti įspūdį

Naujasis Corolla sukurtas taip, kad jame bet kuris jaustųsi stilingai bei patogiai, kad ir kur keliautų

Corolla hečbekas pasižymi išraiškinga ir dinamiška išvaizda. Platus priekis ir žemai nusileidžiantis variklio dangtis suteikia veržlumo, kurį dar labiau pabrėžia sportiški 18 col. lengvojo lydinio ratlankiai, įspūdingos plačios radiatoriaus grotelės ir išskirtiniai LED priekiniai žibintai.


Sauga – tai būtinybė, o ne prabanga

Toyota Safety Sense saugos sistemų paketas įeina į visus Corolla modelius, nes esame įsitikinę, kad sauga – tai būtinybė, o ne prabanga. Ši unikali saugos sistema apima daugelį pažangių saugos funkcijų, kurios vairavimą paverčia malonesniu, o kelionę – saugesne. Nuo įspėjimų apie įvairias potencialiai pavojingas situacijas iki aktyvios pagalbos, leidžiančios jų išvengti, – ši svarbi technologija išreiškia visiškai naują požiūrį į saugumą kelyje.Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos