Rinkitės švarų orą – Mototoja

TOYOTA SALONO ORO FILTRAS UŽTIKRINA ŠVARŲ ORĄ!

Per ventiliacijos angas į automobilį iš lauko patenka oras, kuriame yra daug dirginančių medžiagų, įskaitant išmetamąsias dujas, dulkes, žiedadulkes ir kitas nemalonias ir net kenksmingas daleles. Per ventiliacijos sistemą į saloną patenka ir teršalai, nebent juos sulaiko veiksmingas salono oro filtras.

GALITE RINKTIS IŠ TRIJŲ  SKIRTINGŲ FILTRŲ – STANDARTINĮ FILTRĄ,  AKTYVIOSIOS ANGLIES FILTRĄ ARBA ANTI-ALERGINĮ AKTYVIOSIOS ANGLIES FILTRĄ.

STANDARTINIS ORO FILTRAS

Standartinis salono oro filtras yra vadinamasis žiedadulkių filtras. Jis gaminamas iš labai aukštos kokybės medžiagos. Filtras pašalina iš oro dulkes ir žiedadulkes, taip pat didžiąją dalį suodžių, švino, sulfatų ir išmetamosiose dujose esančias įvairias kietąsias daleles.
Kaina su nuolaida (su montavimu): 39 €*

AKTYVIOSIOS ANGLIES ORO FILTRAS

Aktyviosios anglies filtras taip pat gaminamas iš labai aukštos kokybės medžiagos, o jo paviršius papildomai padengiamas aktyviosios anglies sluoksniu. Palyginti su įprastais filtrais, aktyviosios anglies filtras pašalina 25 proc. daugiau teršalų. Svarbus aktyviosios anglies filtro pranašumas yra tas, kad jis pašalina iš oro nemalonius kvapus.

Aktyvioji anglis suriša išmetamųjų dujų daleles, kurios vargina astma ir kitomis kvėpavimo takų ligomis sergančius žmones, todėl aktyviosios anglies filtras yra geriausias sprendimas, jei automobilyje yra alergiškų keleivių arba jei dažnai važinėjate vietose, kuriose yra didelis oro užterštumas.
Kaina su nuolaida (su montavimu): 45 €*

Anti-alerginis aktyviosios anglies salono oro filtras

Sulaiko iki 95% dulkių, žiedadulkų, kvapų, išmetamųjų dujų bei alergenų dalelių.
Kaina su nuolaida (su montavimu): 49 €*

SALONO FILTRĄ KEISKITE KARTĄ PER METUS

Veikiantis oro filtras:

  • pašalindamas iš oro kenksmingas daleles, veiksmingai padeda žmonėms, kurie yra alergiški, serga astma ar kvėpavimo takų ligomis;
  • sulaiko dažniausiai pasitaikančius teršalus ir pašalina iš oro nemalonius kvapus;
  • padeda Jūsų Toyota oro kondicionieriui dirbti efektyviau, tai ypač svarbu siekiant išvengti kondensato žiemos mėnesiais, nes esant nuolatiniam geram matomumui, važiuoti gerokai saugiau.

Registracija filtro keitimui

Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.