JŪSŲ TOYOTA NUSIPELNO GERIAUSIO

JŪSŲ TOYOTA BUS PASIRŪPINTA TOYOTA SERVISE

JŪSŲ TOYOTA JAUČIASI GERAI TOYOTA SERVISE

Jūsų Toyota yra daugiau nei vien tik automobilis. Jis saugiai Jus gabena per lietų ir audras. Jis parveža Jus namo po sunkios darbo dienos. Jis nugabena Jūsų vaikus į mokyklą, o Jūsų šeimą – ilgai lauktam savaitgalio poilsiui.

Taigi leiskite savo keturračiam patikimam draugui mėgautis išskirtinėmis paslaugomis – Toyota servisu. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų Toyota būtų geriausios įmanomos būklės, o Jūsų kelionės – saugios ir nerūpestingos. Be to, Toyota visuomet turi paruošusi Jums puikių pasiūlymų.

 

Oro kondicionieriaus ir vėdinimo sistemos veikimo pagerinimas - 29 € Būkite tikri, jog Jūsų Toyota turi tinkamiausias šviesų lemputes, kurios užtikrintų geresnį matomumą ir saugias keliones Būkite tikri, jog Jūsų Toyota turi tinkamiausius valytuvus, kurie užtikrintų puikų matomumą ir saugias keliones

TOYOTA ORIGINALIOS DALYS TINKA IDEALIAI

Jūsų Toyota yra geriausios įmanomos būklės, kai kiekviena jos detalė yra tinkama – kai ji yra originali. Toyota originalios dalys užtikrina saugą, optimizuoja degalų sąnaudas bei išlaiko automobilio vertę. Be to, jos yra tikrai įperkamos.

Keletas Toyota originalių dalių pasiūlymų:

Toyota originalioms stabdžių dalims – 25% nuolaida Toyota originaliems akumuliatoriams – 25% nuolaida ir 3 metų garantija Toyota originalus salono oro filtras su montavimo darbais – 34  €

 

GERIAUSIAS NEBŪTINAI YRA BRANGIAUSIAS

Toyota servisas visuomet turi patrauklių pasiūlymų senesniems nei 5 metų Toyota automobiliams. Nuo kruopščios priežiūros iki Toyota originalių dalių – Jūsų Toyota bus puikios būklės.

Kai kuriems senesniems nei 5 metų Toyota modelių serviso pasiūlymams teikiama iki 40 % nuolaida:

Priežiūra ir alyvos keitimas – nuo 159 €*, išsami priežiūra – nuo 259 €* Priekinių žibintų restauravimo paslauga - 99 € (įskaitant PVM)
Toyota originalaus akumuliatoriaus patikra ir keitimas – nuo 99 €* Alyvos ir alyvos filtro keitimas – nuo 79 €*

* Galioja visiems senesniems nei 5 metų Auris, Corolla, Avensis ir RAV4 modeliams.

Registruotis į servisą

Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
Priežastis dėl kurios registruojatės
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos