ORIGINALIOS TOYOTA LEMPUTĖS

MATYKITE IR BŪKITE MATOMI

Tinkamos lemputės užtikrina gerą matomumą ir saugų važiavimą, ypač tamsiu paros metu ir sudėtingomis oro sąlygomis.

Norėdami tinkamai apšviesti kelią ir padėti Jums saugiai vairuoti, mes sukūrėme Toyota lempučių, pasižyminčių daugybe privalumų, asortimentą:

  • Jos gaminamos vadovaujantis aukščiausiais Toyota kokybės standartais, tad yra tinkamos naudoti bet kokiomis oro sąlygomis
  • Naudojamos medžiagos, tokios kaip kvarcinis stiklas, užtikrina ilgą jų eksploatacijos laikotarpį
  • Kiekvienam Toyota modeliui gaminamos puikiai tinkančios lemputės
  • Vairavimas dėl šių lempučių tampa saugesnis
  • Mūsų lemputės šviečia patikimai ir yra lengvai pastebimos 
  • Jos parduodamos už konkurencingą kainą

MŪSŲ PRODUKTŲ ASORTIMENTAS

Pas mus Jūs rasite lemputes kiekvienam Toyota modeliui. Kai lemputes prireikia pasikeisti, pirmiausiai išsiaiškinkite, kokios lemputės montuojamos Jūsų automobilio priekiniuose žibintuose – LED, ksenoninės ar halogeninės. Tai galite sužinoti Toyota atstovybėje pateikę savo automobilo kėbulo numerį. Naujesnių modelių lempučių keitimas yra gana sudėtingas dėl specialios konstrukcijos, todėl yra daug paprasčiau leisti šį darbą atlikti atstovybės meistrams.

HID (ksenoninės) lemputės

Ksenoninės lemputės geriau apšviečia kelią ir yra mažiau žalingos aplinkai. Jos skleidžia iki trijų kartų daugiau šviesos, sunaudoja 50% mažiau energijos ir tarnauja iki septynių kartų ilgiau nei įprastos lemputės.

OptiWhite lemputės

Apšviesdamos kelią iki 50%ryškiau, šios lemputės užtikrina geresnį matomumą, itin pagerina saugą kelyje ir leidžia greičiau reaguoti į susidariusias kliūtis.

Mes taip pat turime lempučių rinkinius, sukurtus specialiai kiekvienam Toyota modeliui. Juose yra pačių svarbiausių pakaitinių lempučių komplektas, įskaitant priekinių žibintų, posūkio žibintų, galinių rūko žibintų, atbulinės eigos žibinto, galinių žibintų ir numerio lentelės apšvietimo lemputes, tad šis rinkinys itin tinka daug keliaujantiems.

Registruotis į servisą

Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
Priežastis dėl kurios registruojatės
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos