MOTOTOJA - oficiali Toyota atstovybė Vilniuje

Elektrifikuoti Toyota automobiliai Jūsų socialiai atsakingam verslui

Ar žinojote jog šiuo metu, užsisakydami pakraunamą Toyota RAV4 Plug-in, Toyota Prius Plug-in ar visiškai elektrinį Toyota bZ4X modelius Jūsų įmonei suteikiamos šios lengvatos:

  • Galimybė atskaityti PVM: juridiniams ir fiziniams PVM mokėtojams, vykdantiems ekonominę PVM apmokestinamą veiklą, leidžiama atskaityti pirkimo PVM už įsigyjamus M1 klasės elektra varomus/ dalinai elektra varomus automobilius, jeigu automobilio vertė neviršija 50 000 Eur (įskaitant PVM).
  • Valstybės lengvata: įmonė, įsigyjanti elektra varomą automobilį Toyota bZ4X ir užpildžiusi paraišką Aplinkos projektų valdymo agentūroje (APVA), turi galimybė gauti 4 000 Eur paramą.

Sužinokite daugiau apie Toyota elektrifikuotus modelius

 

Toyota RAV4 Plug-In Hybrid

Šiame modelyje dera galingiausia mūsų sukurta hibridinė technologija ir išskirtinis elektromobilio gebėjimas nugabenti Jus toliau ir švariau. 2,5 litro Hybrid Dynamic Force benzininis variklis ir išmanioji visų ratų pavaros sistema (AWD-i) leidžia automobiliui nuo 0 iki 100 km/val. pagreitėti vos per 6 sekundes. Tai užtikrina įspūdinga trauka ir 306 AG galia.

 

Toyota bZ4X

Naujoviškas, efektyvus ir dinamiškas visureigio dizainas: elektromobilis Toyota bZ4X pranoksta ten, kur svarbu. Toyota bZ4X patikimai veš Jus ten, kur prireiks. Automobilis patvarus ir stilingas, pasižymintis išskirtine visų ratų pavara ir puikiu nuvažiuojamu atstumu. Tai – ne šiaip elektromobilis. Šis naujoviškas elektrinis visureigis siūlo naują vairavimo patirtį.

Toyota Prius Plun-in Hybrid


Neatpažįstamai patobulintas naujasis Prius Plug-in Hybrid drąsiai paneigia lūkesčius. Nepriekaištingai stilingas ir kaip niekad efektyvus naujasis Prius Plug-in Hybrid yra novatoriškas, drąsios išvaizdos automobilis. Jis įkūnija pažangos dvasią. Prius visada buvo technologijų vėliavnešys. Naujasis modelis – ne išimtis. Jame yra įdiegtos galingos jungiamumo funkcijos ir intuityvios sąsajos, sklandžiai integruojančios Jūsų skaitmeninį stilių.

Užpildykite registracijos formą ir gaukite geriausią pasiūlymą.

Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.