Toyota bZ4X

Naujoviškas ir efektyvus

ATRASKITE NAUJĄJĮ TOYOTA bZ4X

Naujoviškas, efektyvus ir dinamiškas visureigio dizainas: elektromobilis Toyota bZ4X pranoksta ten, kur svarbu. Toyota bZ4X patikimai veš Jus ten, kur prireiks. Automobilis patvarus ir stilingas, pasižymintis išskirtine visų ratų pavara ir puikiu nuvažiuojamu atstumu. Tai – ne šiaip elektromobilis. Šis naujoviškas elektrinis visureigis siūlo naują vairavimo patirtį.

IŠSKIRTINĖS VAIRAVIMO SAVYBĖS

Su Toyota bZ4X galėsite mėgautis geriausiu klasėje elektriniu efektyvumu ir žengti į nulinės emisijos pasaulį. Automobilis yra itin intuityvus, siūlantis greitį ir galią tada, kai to reikia. Dėl išskirtinės visų ratų pavaros Toyota bZ4X užtikrina išties sklandžią vairavimo patirtį.

TINKAMA ĮRANGA KIEKVIENAI KELIONEI

AWD XMODE didina našumą ir saugą, kad Toyota bZ4X galėtų riedėti bet kokiu keliu, išnaudodama fantastinės visų ratų pavaros galimybes. Galėsite mėgautis ramybe bet kokiu oru, kur Jus nuotykiai benuvestų.

DIDESNIS AKUMULIATORIAUS NAŠUMAS

Išnaudodama beveik 25 metų patirtį akumuliatorių technologijų srityje, Toyota bZ4X gali Jus nuvežti toliau nei 450 km* viena įkrova, neišmetant nė dūmelio teršalų. Šį nuvažiuojamą atstumą galima maksimaliai padidinti įsigyjant kaip papildomą įrangą siūlomą stogą su saulės elektrine.

Vairuotojams lankstumo siūlo trys įkrovimo parinktys: galite naudotis spartaus viešojo įkrovimo galimybe, kad 80 % įkrovą pasiektumėte per maždaug 30 minučių, naudodami 150 kW greito įkrovimo sistemą, arba galite prijungti automobilį prie buitinio lizdo ar sieninio įkrovimo bloko.

* Nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo pasirinkto automobilio ir komplektacijos.

SAUGA, KURIA GALITE PASIKLIAUTI

Toyota bZ4X siūlo šiuolaikiškas saugos funkcijas, kur bepasirinktumėte keliauti – miesto gatvėmis ar bekele. Pristatome naujausią technologiją Toyota Safety Sense su avarine automobilio stabdymo sistema (DESA), kuri suveikia užfiksavus, kad vairuotojas per ilgai buvo atitraukęs rankas nuo vairo, ir internetinio naujinimo funkcija (OTA).

IŠMANIOJI INTERNETINĖ VAIRUOTOJO VIETA

Nerkite į multimedijos ir jungiamumo pasaulį. Itin didelis 12 colių jutiklinis ekranas ir sklandi integracija su išmaniuoju telefonu: Toyota Smart Connect – tai itin sparčiai veikianti ir paprasta naudoti sistema, nuolat naujinama internetu.

Išmaniojo telefono MyT programėlė padeda tikrinti akumuliatoriaus įkrovos lygį, planuoti įkrovimo procesą, tikrinti kelionės duomenis ir netgi nuotoliniu būdu valdyti automobilį – nuo klimato kontrolės iki durelių atrakinimo bei užrakinimo.

UNIKALUS STILIUS IR IŠVAIZDA

Kuriant Toyota bZ4X, rafinuota ir pažangi elektromobilio išvaizda suderinta su pasitikėjimu pulsuojančiu visureigio dizainu. Rezultatas – naujoviškas elektromobilis, puikiai riedantis bet kokiais keliais ir visur traukiantis žvilgsnį.

ERDVI IR GRACINGA KABINA

Toyota bZ4X sukurtas taip, kad pagerintų važiavimo patirtį visiems keleiviams – vidaus erdve galės mėgautis kiekvienas. Rafinuotame salone visiems keleiviams siūloma geriausia klasėje kojoms skirta erdvė. Čia – neprilygstamas erdvės jausmas ir aukštesnis komforto lygis.

ŽVILGSNIS IŠ ARČIAU

Peržvelkite bZ4X nuotraukų galeriją

ELEKTRA NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

Su Toyota bZ4X nereikės nerimauti dėl nuvažiuojamo atstumo. Jo išskirtinis akumuliatorius gali ramiai gabenti automobilį toliau nei 450 km*, kur bekeliautumėte.

* Nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo pasirinkto automobilio ir komplektacijos.

ĮKROVIMO TRUKMĖ

Įkrauti paprasta ir patogu, kur bebūtumėte – namie, biure ar kelionėje. Toyota bZ4X važiuoja varomas vien akumuliatoriaus energijos, taigi galėsite mėgautis ne tik nuline emisija, bet ir mažesnėmis eksploatacijos sąnaudomis.

JŪSŲ ĮKROVIMO PARINKTYS

Viešasis įkrovimas

Norėdami įkrauti sparčiai, galėsite lengvai įvairiose viešose vietose rasti sparčiojo įkrovimo stoteles, naudodamiesi MyT programėlėje pateikiama stotelių paieška. Šie didelio našumo įrenginiai iki 80 % įkraus Jūsų Toyota bZ4X vos per 30 minučių.

Namų įkrovimo stotelė

Šios namų įkrovimo stotelės įkrauna gerokai greičiau nei paprastas buitinis lizdas. Toyota bZ4X visiškai įkrausite per 6,5 valandos.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (DUK)

Alyvos filtrai

Neoriginalus alyvos filtras

  • Paprastai nebūna atbulinės eigos vožtuvo, todėl, užsikimšus filtrui, į variklį nepatenka alyva ir jis pradeda strigti. Tai gali baigtis brangiu remontu.
  • Neoriginalus alyvos filtras gali būti pagamintas iš prastos kokybės filtravimo popieriaus, kuris greičiau užsiteršia ir tinkamai nebevalo alyvos.
  • Sandarinimo žiedas paprastai gaminamas iš pigesnės medžiagos, todėl yra didesnė alyvos nuotėkio į variklį (gaisro pavojaus) tikimybė.
  • Bandymų rezultatai parodė, jog neoriginalūs alyvos filtrai užsiteršia dukart greičiau nei originalūs Toyota alyvos filtrai, todėl juos reikia dažniau keisti.

Originalus alyvos filtras

  • Toyota alyvos filtras pagamintas iš kokybiškų medžiagų ir visapusiškai išbandytas.
  • Filtro medžiagai būdingas didesnis paviršiaus plotas ir ji tvirtai užfiksuojama vietoje specialiai šiam tikslui pagamintomis detalėmis.
  • Kruopščiai patikrinta korpuso bei sandarinimo žiedo kokybė ir konstrukcija, kad būtų išvengta bet kokio nuotėkio.

Kaip toli galima nuvažiuoti viena įkrova?

Toyota bZ4X nugabens Jus daugiau nei 450 km*, tad nereikės nerimauti dėl įkrovos lygio.

* Nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo pasirinkto automobilio ir komplektacijos.

Kur galima įkrauti?

Įkraukite iš namuose įrengtos įkrovimo stotelės, buitinio lizdo arba sparčios viešojo įkrovimo stotelės rasite įvairiose vietose. Toyota internetinės paslaugos padės rasti arčiausiai esančią įkrovimo stotelę, kad ir kurioje Europos vietoje bebūtumėte.

Kaip įkrauti Toyota bZ4X?

Įkrauti paprasta, patogu ir visiškai saugu. Galite naudoti su automobiliu komplektuojamą kabelį – ar tai būtų buitinis lizdas, namuose įrengta įkrovimo stotelė, ar sparčiojo įkrovimo stotelė.

Kiek trunka įkrovimas?

Automobilio įkrovimo trukmė priklauso nuo maitinimo šaltinio. Viešojoje įkrovimo stotelėje galėsite įkrauti per 30 minutes. Įkrovimas namie iš sieninio įkrovimo bloko arba buitinio elektros lizdo truks 6,5–19 valandų.

Ar eksploatacijos sąnaudos mažos?

Elektromobiliai eksploatacijos eigoje gali sutaupyti Jums pinigų. Daugiau nebereikės mokėti už degalus.

Koks skirtumas tarp hibridinių ir grynųjų elektromobilių?

Hibridiniai ir grynieji elektromobiliai turi esminį skirtumą. Hibridas gali perjungti benzininį variklį ir elektrinį motorą, jis įsikrauna pats, tuo tarpu grynasis elektromobilis maitinamas iš akumuliatoriaus ir visiškai neišmeta teršalų.

Kokia akumuliatoriaus eksploatacijos trukmė?

Mūsų elektromobiliai yra tiek pat patikimi kaip ir bet kuris kitas Toyota automobilis. Tinkamai atliekant reguliarius techninės priežiūros darbus, Toyota bZ4X galios 10 metų garantija, taigi galėsite mėgautis ramybe.

KODĖL VERTA RINKTIS TOYOTA ELEKTROMOBILĮ?

Sukaupusi daugiau nei 25 metų patirties, Toyota rodo kelią į visiškai elektrinę ateitį. Keliuose jau rieda daugiau nei 18 milijonų elektrifikuotų transporto priemonių ir galima rinktis iš 17 elektrifikuotų modelių. Taigi Toyota ir toliau tiekia rinkai išskirtines naujoves, džiugindama klientus visame pasaulyje. Įdiegus ilgametę akumuliatorių technologijų kūrimo patirtį ir efektyviai valdant energijos srautus, Toyota elektromobiliai siūlo patikimą ir ilgalaikį našumą.

Susidomėjote? Palikite žinutę

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos
Uždaryti
ANKSTESNIS KITAS