Mano Toyota
Jūsų Toyota portalas

Naujienlaiškis     Prenumeruoti

 

Ar žinote, kada kita Jūsų Toyota apžiūra, ar kur ieškoti automobilio eksploatacijos vadovo? Kada baigiasi draudimas, ir kada reiks atlikti techninę automobilio apžiūrą? Dabar visi atsakymai vienoje vietoje – mano.toyota.lt.

Mano.toyota.lt – naujas ir asmeninis Jūsų automobilio portalas, kuriame rasite visą reikalingą informaciją apie savo Toyota. Čia galite sužinoti, kada turėtumėte atvykti kitai Toyota apžiūrai, kada pasibaigia draudimo poliso ar techninės apžiūros galiojimas. Viena iš patogiausių mano.toyota.lt funkcijų ‒ kalendorius, kuriame sužymėti visi atlikti priežiūros ir remonto darbai.

Jums nereikia įsiminti svarbių datų, nes mano.toyota.lt atsiunčia priminimą elektroniniu paštu. Tai reiškia, jog nebereikia daiktadėžėje laikyti popierių ar užrašų. Viskas yra vienoje vietoje – internete. Portale rasite atsakymus į praktinius klausimus, pavyzdžiui, kaip prijungti telefoną prie automobilio pramogų sistemos, ką daryti, kai prietaisų skydelyje užsidega įspėjamoji lemputė, ar kokią papildomą įrangą galite užsisakyti savo automobiliui.
Be to, mano.toyota.lt rasite daug išskirtinių pasiūlymų būtent Jūsų automobiliui.

Kad taptumėte portalo vartotoju, didelių pastangų nereikia. Užtenka suvesti savo automobilio gamyklinį numerį bei kai kuriuos savo duomenis ir po kelių minučių visa informacija bus vienoje vietoje. Mano.toyota.lt – jauku ir patogu.


Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos