INFORMACIJA TOYOTA SAVININKAMS

9 patarimai vasarai
be rūpesčių!

Apsirūpinkite Toyota aksesuarais ir originaliomis dalimis

Norint, kad tolimų vasaros kelionių neapkartintų jokie nesklandumai, reikia gerai joms pasirengti – nuo automobilio salono apsaugos nuo karščio iki skysčių papildymo. Laikydamiesi šių devynių paprastų patarimų, Jūs būsite visapusiškai pasirengę išvykoms.

Kokias automobilio dalis reikia patikrinti prieš vasaros keliones?

1 – Kaip nustatyti, ar Jūsų automobilio padangos yra saugios?

Apžiūrėkite visas padangas (įskaitant atsarginę), ar nematyti pažeidimų, patikrinkite, ar padangos pripūstos iki rekomenduojamo lygio ir ar protektoriaus gylis yra ne mažesnis už leistiną minimalų.

2 – Kaip nustatyti, ar variklis neperkais?

Norėdami išvengti variklio perkaitimo, patikrinkite jo aušinimo sistemą. Prieš vykdami į tolimą kelionę, patikrinkite aušinamojo skysčio lygį ir aušinamojo skysčio žarnelių būklę.

3 – Kaip nustatyti, ar reikia keisti automobilio alyvą?

Reguliariai tikrinkite alyvos lygį. Kaip ir aušinamojo skysčio atveju, atėjus laikui keisti alyvą, tai atlikite prieš vykdami į kelionę. Nežinote, kokia alyva labiausiai tinka Jūsų automobiliui? Tokiu atveju kreipkitės į Toyota įgaliotą atstovybę.

4 – Kaip patikrinti, ar tinkamai veikia oro kondicionierius?

Prieš kelionę patikrinkite savo automobilio oro kondicionieriaus veikimą. Palaikykite ranką prie ventiliacinių angų, patikrindami pro jas pučiamą oro srovę. Jei pučiama nenutrūkstama pastovios temperatūros šalto oro srovė, Jūsų oro kondicionierius greičiausiai veikia tinkamai.

5 – Kaip sukrauti bagažą į automobilį rengiantis kelionei?

Sunkius daiktus sudėkite ant bagažinės grindų už galinių sėdynių. Jei bagažinėje trūksta vietos, galima pasinaudoti stogo skersiniais ir lengvai tvirtinama stogo bagažine. Jei planuojate vilkti priekabą ar valtį, kreipkitės į specialistus, kad įrengtų kokybišką vilkimo kablį. Galiausiai, jei kartu su savimi gabenatės augintinius, naudokite kokybišką gyvūnų transportavimo dėžę ir tinkamai įrenkite ją už sėdynių.

Ką reikėtų įsidėmėti keliaujant vasarą?

6 – Kaip pagerinti matomumą vairuojant vasarą?

Patikrinkite langų plovimo skysčio lygį bakelyje. Pilkite tik kokybišką langų plovimo skystį, kad priekinis langas visuomet būtų švarus ir ant jo neliktų dėmių. Jei nuolat lieka dėmių, patikrinkite, ar nepažeisti valytuvai. Jei reikia, pakeiskite valytuvų šluoteles. Vairuodami naudokite saulės akinius su laipsniškai tonuotais ar poliarizuotais lęšiais, kad apsaugotumėte akis nuo akinančios saulės ir ryškiau matytumėte.

7 – Kaip neprarasti budrumo tolimose kelionėse?

Leisdamiesi į tolimą kelionę, kas dvi valandas visuomet padarykite 15 minučių pertrauką. Jei norite išlikti maksimaliai dėmesingi, sustokite užkąsti ir ištiesti kojas, taip pat gerkite daug vandens, kad palaikytumėte skysčių pusiausvyrą. Vairuodami nenuobodžiaukite – klausykitės muzikos arba savo mėgstamų radijo laidų per Bluetooth®.

8 – Kaip apsaugoti automobilį nuo kaitrios saulės?

Leisdamiesi į tolimą kelionę, kas dvi valandas visuomet padarykite 15 minučių pertrauką. Jei norite išlikti maksimaliai dėmesingi, sustokite užkąsti ir ištiesti kojas, taip pat gerkite daug vandens, kad palaikytumėte skysčių pusiausvyrą. Vairuodami nenuobodžiaukite – klausykitės muzikos arba savo mėgstamų radijo laidų per Bluetooth®.

9 – Kuo užimti vaikus, kad jiems neprailgtų tolimos kelionės?

Organizuokite kelionę taip, kad nepažeistumėte įprasto savo vaikų valgymo ir miego režimo. Sudominkite juos kelione, parodykite kelionės maršrutą GPS navigacijos sistemoje ir pasirūpinkite multimedijos įranga, kad važiuodami vaikai galėtų žiūrėti filmus, klausytis muzikos ir žaisti žaidimus (nepamirškite baterijų ir ausinių).

Registruokitės į servisą

Atsakysime į visus klausimus apie Toyota

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos