NAUJASIS COROLLA CROSS HYBRID

Atraskite naująjį Corolla Cross Hybrid.

Pirmasis Corolla visureigis papildo pasaulyje geriausiai parduodamo modelio asortimentą nauju ir tvirtu kėbulo stiliumi.
Corolla Cross šeimoms pasiūlys viską, ko reikia kasdien: čia sujungiamas erdvaus visureigio su aukšta vairavimo padėtimi praktiškumas ir mūsų pažangiausia hibridinė sistema bei saugos technologijos.
Šiuos automobilius bus galima įsigyti nuo 2022 m. pabaigos.

Mėgaukitės kelionėmis

Corolla Cross yra tvirtas ir rafinuotas, jis pasižymi aukšta vairavimo padėtimi, siūlo sklandų praktiškumą ir gerą matomumą. Tai – tikras visureigis – tiek savo išvaizda, tiek vairavimo pojūčiais. Plačiai atidaromos galinės durelės ir daug vietos galvos bei kojų srityse garantuoja, kad įlipsite lengvai ir važiuosite patogiai. Erdvi bagažinė bei dalimis nulenkiamos sėdynės užtikrina lankstumą kasdieniame gyvenime ir aktyvių išvykų metu. Keleiviams kelionės tikrai neprailgs.

Šypsenų galia

Mūsų 5 kartos hibridinės sistemos technologija – priežastis šypsotis visiems, kas tik važiuoja su Corolla Cross. Naujasis 2 litrų darbinio tūrio hibridinės sistemos variklis siūlo neprilygstamą galios ir mažos CO2 emisijos derinį. Dėl pasirinktinės išmaniosios visų ratų pavaros (AWD-i) galėsite pasitikėti savimi ir būti užtikrinti bet kokiomis sąlygomis. Greitesnis įsibėgėjimas, mažesnės degalų sąnaudos ir jokių kištukų: su Corolla Cross Hybrid bus smagi kiekviena šeimos kelionė.

Pažangios technologijos

Nesvarbu, ar važinėjatės mieste su reikalais, ar dedatės daiktus atostogoms: Corolla Cross Jus visada saugos ir užtikrins ryšį. T-Mate saugos technologijos ir vairuotojo pagalbos sistemos – visada šalia, įskaitant patobulintą priešavarinę sistemą ir avarinio sustojimo sistemą, todėl kelionės standartiškai bus saugesnės. Dėl bortinių jungiamumo funkcijų paketo – nuo tikralaikės navigacijos debesyse naudojantis 10,5 col. raiškiuoju jutikliniu ekranu iki belaidės išmaniojo telefono integracijos – net ir kelionė į mokyklą vėl bus smagi.

GALERIJA

VISUREIGIAI PATINKA DĖL ĮVAIRIAUSIŲ PRIEŽASČIŲ

Naujos perspektyvos

Dėl aukštesnės vairavimo padėties ir didesnės prošvaisos iki žemės visureigiai užtikrina neprilygstamą geresnį matomumą ir didesnį pasitikėjimą savimi. Nesvarbu, ar nardote miesto gatvėmis, ar leidžiatės į miško provėžas: kelionės tikslą pasieksite sklandžiai ir atsipalaidavę.

Sveikintinas praktiškumas

Kadangi visureigis aukštesnis, jame daugiau erdvės nei tradiciniame hečbeke ar sedane. Čia ne tik daugiau vietos galvai ir kojoms: dėl erdvesnės bagažinės, aukštai įtaisytų grindų ir plačios bagažinės angos paprastai būna lengviau susidėti daiktus.

Vairavimo malonumas

Modernūs visureigiai yra judrūs ir greitai reaguoja, todėl juos vairuoti išties malonu. Toyota visureigiuose, kaip antai Corolla Cross, dažnai derinama hibridinės sistemos technologija ir visų ratų pavara, todėl kiekvienoje kelionėje galėsite mėgautis dinamiška galia ir užtikrintu važiavimu bet kokiomis oro sąlygomis.

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos
Uždaryti
ANKSTESNIS KITAS