GR Yaris

Sukurta čempionų
Vidutinės sąnaudos (l/100 km), nuo

Vairavimo stilius ir tokie veiksniai, kaip kelio būklė, oro sąlygos, eismo intensyvumas,keleivių skaičius turi įtakos automobilio degalų sąnaudoms.

8,9
Vidutinė CO2 emisija (g/km), nuo
184
Galia (DIN AG), iki
261

NAUJOJO TOYOTA GR YARIS AKCENTAI

01
Lenktynių dvasia – kiekviename kampe
GR Yaris sukurtas bendradarbiaujant su Pasaulio ralio čempionato komanda TOYOTA GAZOO Racing. Šis automobilis leis pasijusti tarsi ralio žvaigžde. Lengvoje visų varančiųjų ratų pavaros sistemoje GR-FOUR montuojama sparčios reakcijos jungiamoji mova ir du Torsen riboto praslydimo diferencialai*, kurie išmaniai paskirsto kiekvienam ratui tenkantį sukimo momentą.
* siūloma su Circuit
02
Naujų aukštumų leidžianti pasiekti galia
Naujasis trijų cilindrų 1,6 litro darbinio tūrio variklis su turbokompresoriumi išsiskiria pasaulinio lygio 261 AG galia ir puikiu 360 Nm sukimo momentu. Automobilis greitėja itin sparčiai ir staigiai reaguoja. GR Yaris turi pakankamai galios, kad kiekviena kelionė būtų smagi. Modelyje apstu pirmą kartą Toyota naudojamų metodų ir medžiagų, pvz., unikalus blokas, skirtiniai stūmokliai ir vienos slinkties rutulinių guolių turbokompresorius. Taip pavyko sumažinti svorį ir pagerinti valdymo savybes.
03
Kai dizainą kuria našumas
Unikalus GR Yaris kėbulas suformuotas siekiant aerodinaminio efektyvumo. Taip gauta žemesnė stogo linija ir glotnus kupė primenantis siluetas. Dėl anglies pluošto polimerų stogo ir aliumininių skydų automobilio svorio centras yra žemiau, o mažesnis svoris lemia didesnį judrumą. Plačios priekinės grotelės fiksuoja šį GR Yaris statusą ir padeda aušinti stabdžius bei variklį. Tai – ne tik patraukli išvaizda, bet ir naudinga funkcija lenktynių įkarštyje.

GR YARIS SPALVOS

Atraskite savo GR žaidimų aikštelę

GR Yaris kurtas visą dėmesį sutelkus į vairavimo malonumą, todėl kiekvienas kelias – tarsi jūsų žaidimų aikštelė. Ralio kovų užgrūdintas GR Yaris yra galingas ir judrus, tačiau tuo pat metu – praktiškas ir smagus vairuoti. Jis jus jaudins kiekvieną dieną, kokiais keliais bevažiuotumėte.

SUKURTA ČEMPIONŲ, SKIRTA ENTUZIASTAMS

Pažvelkite į kai kurias stiliaus detales, dėl kurių GR Yaris yra toks ypatingas.

Susidomėjote? Palikite žinutę

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos
Uždaryti
ANKSTESNIS KITAS