Naujasis Prius Plug-in Hybrid

Gražus, dinamiškas ir itin efektyvus
Vidutinės sąnaudos (l/100 km), nuo

Vairavimo stilius ir tokie veiksniai, kaip kelio būklė, oro sąlygos, eismo intensyvumas,keleivių skaičius turi įtakos automobilio degalų sąnaudoms.

0,5 - 0,8
Vidutinė CO2 emisija (g/km), nuo
11 - 17
Galia (DIN AG), iki
164
Prius visada plėtė galimybių ribas ir griovė tradicijas. Pristatęs hibridinio automobilio koncepciją, naujasis Prius toliau plėtoja aukštesnį įkraunamojo hibridinio elektromobilio lygį. Tai – naujųjų technologijų pionierius. Jo dviguba DNR elektros režimą kasdienėms kelionėms sujungia su efektyviosios hibridinės jėgainės suteikiama ilgų nuotolių įveikimo laisve. Naujasis Prius Plug-in Hybrid – jau čia. Jis išmanus, drąsus ir netikėtas.
prius

Susipažinkite su naujuoju Prius Plug-in Hybrid apžiūrėdami jį 360° kampu

Vaizduojamas tik vienos komplektacijos modelis, kuris neatspindi viso asortimento.

Įkraunamasis hibridas be kompromisų

Kam leistis į kompromisus? Naujasis Prius Plug-in Hybrid siūlo tai, kas geriausia iš abiejų pasaulių. Rinkitės elektros režimą ir sklandžiai važiuokite, paprasčiausiai perjungę greitai reaguojančią elektrinę pavarą. Išsekus akumuliatoriui, sistema tiesiog persijungs į efektyvią hibridinę sistemą. Automobilis sklandų našumą suderina su žemomis degalų sąnaudomis ir mažomis CO₂ emisijomis.

Įspūdingai racionalizuotas

Naujasis Prius Plug-in Hybrid iš ankstesnių modelių paveldėjo pleišto monobloką ir papildė jį dabitiškomis linijomis. Taip buvo sukurtas naujas, rafinuotas, kupė stiliaus siluetas. Išskirtinio grynumo dizainą be paviršutinių detalių įkvėpė natūralus oro srautas. Šios dinamiškos formos stiliaus su kūjaryklio motyvu priekyje tiesiog neįmanoma ignoruoti.

Jūsų naujoji mėgstamiausia vieta

Prius interjeras su į vairuotoją orientuotais prietaisais, išskleidžiamuoju prietaisų skydeliu ir prabangiomis keleivių komforto ypatybėmis – tai vieta, kurioje bus malonu leisti laiką. Tamsių spalvų fone matosi harmoningi akcentai. Tarp patogių naudoti technologijų – daugiafunkcis vairuotojo ekranas, kuriuo naudodamiesi galėsite valdyti automobilio funkcijas. O greitai reaguojantis prietaisų skydelio apšvietimas, susietas su pažangiomis automobilio saugos sistemomis, leis pasiekti naują budrumo lygį.

Tas pats pavadinimas, nauja ikona

Neatpažįstamai patobulintas naujasis Prius Plug-in Hybrid drąsiai paneigia lūkesčius. Nepriekaištingai stilingas ir kaip niekad efektyvus naujasis Prius Plug-in Hybrid yra novatoriškas, drąsios išvaizdos automobilis. Jis įkūnija pažangos dvasią.

Modernios technologijos

Prius visada buvo technologijų vėliavnešys. Naujasis modelis – ne išimtis. Jame yra įdiegtos galingos jungiamumo funkcijos ir intuityvios sąsajos, sklandžiai integruojančios Jūsų skaitmeninį stilių. Automobilio saugos ir patogumo galimybės, įskaitant nuotolines paslaugas, pasiekiamas naudojantis MyT programėle, padės užtikrinti tai, kad kiekviena kelionė būtų saugesnė, paprastesnė ir smagesnė.

Pagalba Jums

Naujajame Prius Plug-in Hybrid yra įdiegta visiškai nauja Toyota T-Mate versija. T-Mate su įvairiomis vairuotojo pagalbos ir susidūrimų švelninimo sistemomis yra neįkainojama pagalba šiandieninėje sudėtingo vairavimo aplinkoje. Jai negali prilygti joks kitas šios klasės automobilis.

Visada atnaujintas

Prius gali atsinaujinti naudodamasis duomenų perdavimo moduliu ir internetinio naujinimo funkcija. Galite būti ramūs, kad jį pasieks naujausios multimedijos ir saugos sistemos, programinė įranga bei funkcijos.

Išnaudokite saulės energiją

Prius Plug-in Hybrid yra toks pažangus, kad netgi gali išnaudoti saulės energiją važiavimui*. Saulės modulis ant stogo įkrauna jo akumuliatorių ir padidina per dieną elektra nuvažiuojamą atstumą. Jei paliksite jį stovėti kelias dienas, Prius tęs akumuliatoriaus įkrovimą saulės energija.

* Priklauso nuo komplektacijos.

SPECIALUS PASIŪLYMAS

Visiška eksploatacijos ramybė

Stengiamės, kad kiekvienas Prius Plug-in Hybrid eksploatavimo aspektas būtų sklandus, malonus ir patogus. Toyota Kanzen yra būtent toks. Tai – visapusiškas paketas, užtikrinantis eksploatacijos ramybę. Jame yra visi svarbiausi elementai*, padedantys mėgautis ir maksimaliai išnaudoti Toyota įkraunamąjį hibridinį elektromobilį.

10 metų garantija Toyota Relax*

Naujiems ir naudotiems Toyota automobiliams taikoma iki 10 metų trukmės garantija Toyota Relax, kuri aktyvuojama įgaliotoje Baltijos šalių Toyota atstovybėje atliekant techninę priežiūrą.

10 metų techninė pagalba kelyje*

Mūsų specialistai Jūsų Toyota automobilį (koks bebūtų modelis ar pagaminimo metai) suprojektavo siekdami maksimalaus patikimumo ir patvarumo. Vis dėlto kartais gali nutikti ir netikėtumų, ypač esant prastam orui ar blogoms važiavimo sąlygoms. Dėl to siūlome Toyota techninę pagalbą kelyje, kuri net 10 metų bus teikiama ištisą parą, be jokių laisvadienių.

Visa aktuali įranga kartu su automobiliu

Jums reikės skirtingų laidų atsižvelgiant į tai, kaip ketinate įkrauti savo automobilį. Kartu su automobiliu pateikiame visus reikalingus laidus: „Type 2“ buitiniam lizdui ir „Type 2 Mode 3“ (32 A „Mennekes“) laidą, skirtą sparčiai įkrovai iš tam skirto namų įkroviklio.

Nuotolinės paslaugos su MyT

Maksimaliai išnaudokite savo Prius Plug-In Hybrid su intuityvia ir galinga MyT programėle. Tai – Jūsų raktas į internetines funkcijas išmaniajame telefone.

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos
Uždaryti
ANKSTESNIS KITAS