Toyota kėbulų remontas – Mototoja

TOYOTA KĖBULŲ REMONTAS

Nė vienas nenorime net pagalvoti apie avariją. Tačiau į avarijas patenka net ir patys atsargiausi vairuotojai. Daugybė žmonių per visą gyvenimą nepatiria jokių susidūrimų. Vis dėlto, daugelis mūsų grįžę į automobilių stovėjimo aikštelę randame sutrenkimą ar įbrėžimą, kurio prieš tai nebuvo.

Gerai tai, kad nesvarbu, koks tai pažeidimas, nes būdami Toyota automobilio vairuotojais galite būti ramūs ir visada kreiptis į įgaliotą Toyota remonto centrą. Vietinis įgaliotas Toyota remonto centras Jūsų automobilį sutvarkys taip, kad jis atrodys kaip iki avarijos.
 • Paslaugų ir kompetencijos chartija
  Toyota į avariją patekusių automobilių remonto chartija įsipareigojama teikti išskirtinės kokybės asmenines paslaugas ir užtikrinti techninę kompetenciją. Visus remonto darbus galite patikėti vietiniam Toyota remonto centrui.
 • Kad gyvenimas būtų lengvesnis
  Nesvarbu, koks avarijos pobūdis, pakanka vos vieno skambučio į Mototoja servisą ir remonto darbai bus atlikti. Remonto darbų metu Jums bus paskirtas specialistas, su kuriuo galėsite susisiekti. Šis asmuo sutvarkys visus reikalus už Jus ir net susisieks su Jūsų draudimo bendrove (jei reikės).
 • Mes palengvinsime jūsų gyvenimą
  Toyota į avariją patekusių automobilių remonto chartija apima įsipareigojimą Jus informuoti ir susitarti dėl tikslios automobilio grąžinimo datos ir laiko. Taip pat įsipareigojama nedelsiant Jums pranešti atsiradus nenumatytiems darbams arba nustačius, kad nustatytu laiku darbų baigti nepavyks.
 • Toyota kokybė
  Visi remonto darbai bus atlikti taikant griežčiausius Toyota kokybės standartus. Tai reiškia, kad Jūsų automobilis bus grąžintas toks pat tvirtas ir saugus, koks buvo iki avarijos.
 • Sutelkti dėmesį į mažus dalykus
  Įgalioti Toyota meistrai garsėja savo kruopštumu. Jie uždaro langus, kad į saloną nepatektų dulkių, uždengia sėdynes ir grindis specialiomis apsaugomis ir niekada nepalieka nešvarių pėdsakų ant dažytų paviršių. Šios detalės yra svarbios.
 • Sklandu ir efektyvu
  Vienintelis dalykas, kurio Toyota padaryti negali, tai atsukti laiko atgal ir užkirsti kelio avarijai. Vis dėlto, jei įvyko blogiausia, pasikliaukite Mototoja. Mes sklandžiai ir efektyviai suteiksime visas reikiamas remonto paslaugas ir Jūsų automobilis atrodys taip, kaip iki avarijos.

Atsakysime į visus klausimus apie Toyota