MOTOTOJA - oficiali TOYOTA atstovybė Vilniuje

Toyota Professional

Įvairiems verslams mes teikiame produktus ir paslaugas, padedančias išlikti veikliems. Sužinokite, kaip mes galime padėti Jūsų verslui.

01

Jūsų verslo poreikiai

Mes siūlome platų produktų, komercinių automobilių ir paslaugų asortimentą, kad Jūsų verslo poreikiai būtų patenkinti su kaupu.

02

Daugiau nei vien tik komercinis automobilis

Pagrindiniai mūsų principai – kokybė, rūpestis ir sielos ramybė. Toyota Professional yra partneris, kuriuo galima pasikliauti.

03

Tinkami įrankiai darbui

Mes nuolatos ieškome geriausių įrankių darbams atlikti ir stengiamės suteikti paslaugas, kurios Jūsų niekada nenuviltų.

Susipažinkite su Toyota Professional

Su Toyota Professional mes visada Jus palaikome. Suprantame, kad Jūsų transporto priemonė yra itin svarbi Jūsų verslo dalis, tad stengiamės padėti Jums judėti pirmyn. Mūsų tam tikslui skirti produktai ir paslaugos leidžia sklandžiai vykdyti veiklą ir atlikti kasdienes užduotis.

Mes visuomet esame pasiruošę Jums padėti

Nesvarbu, ko ieškotumėte – pakaitinio automobilio, skubių paslaugų ar pagalbos kelyje – Toyota Professional yra puikus verslo partneris. Mūsų platus teikiamų paslaugų asortimentas patenkins visus Jūsų verslo poreikius.

Toyota Relax garantija

Toyota Relax garantija suteikia sielos ramybę, nes siūlo aukštos kokybės ir patikimus automobilius, todėl kiekvienam naujam ar naudotam Toyota automobiliui suteikiame 3 metų gamyklinę garantiją bei 12 mėnesių / 15 000 km papildomą garantiją, kuri pratęsiama kaskart atlikus techninės prežiūros darbus. Ši garantija galioja iki automobiliui sukaks 10 metų arba bus pasiekta 185 000 km rida, priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau. Taigi galite būti ramūs žinodami, jog Jūsų verslas yra saugiose rankose.

Toyota Express Service paslauga

Kai renkatės Toyota Express Service paslaugą, galite būti tikri, jog Jūsų automobilis vėl atsidurs kelyje du kartus greičiau nei įprastai. Du specialiai apmokyti mechanikai vienu metu tvarko Jūsų transproto priemonę, taigi taip sumažinamas paslaugos suteikimo laikas be jokių papildomų išlaidų Jūsų verslui. Toyota Express Service paslauga taupo Jūsų ir Jūsų darbuotojų laiką.

Techninė pagalba kelyje

Toyota automobiliai yra tokie patikimi, kokie tik gali būti, tačiau tam tikrų nesklandumų vis vien gali kilti, ypač esant prastoms oro ar kelių sąlygoms. Laimei, Jūsų verslui mes siūlome Toyota pagalbos kelyje paslaugas, kurias teikiame visą parą ištisus metus – tiek Jūsų šalyje, tiek užsienyje. Šios paslaugos apima pagalbą gedimo atveju, automobilio remontą bei apgyvendinimo paslaugas, jeigu tokių prireiktų.

Pakaitinis automobilis

Toyota Professional leidžia pasinaudoti pakaitinio automobilio paslauga, tad Jums neteks atsisakyti savo laisvės. Pakaitinio automobilio paslaugą užsisakykite tuo pat metu, kai registruosite savo automobilį priežiūrai. Tokiu atveju galėsite būti tikri, jog pakaitinis automobilis bus Jums rezervuotas. Galėsite pasirinkti iš keleto variantų – nuo lengvojo keleivinio automobilio iki komercinių automobilių.

Visapusiškas lengvųjų komercinių transporto priemonių lizingo ir draudimo sprendimas

Būdama lizingo ir draudimo partnerė, Toyota Professional siūlo jūsų įmonei visapusišką aptarnavimą. Į mus galite kreiptis visais klausimais, susijusiais su Toyota lengvosiomis komercinėmis transporto priemonėmis. Tai gali būti kvalifikuotas ir greitas Toyota lizingo ir draudimo įforminimas, Toyota draudimo žalų atlyginimas, aukščiausio lygio remonto darbai ir kiti lizingo bei draudimo klausimai. Toyota Professional visada padės Jūsų įmonei, kad galėtumėte mėgautis eksploatacijos ramybe ir rūpintis savo verslo reikalais.

Toyota sprendimai verslo klientams

Mūsų komercinių automobilių asortimentas

hilux

Proace City ir Proace City Verso

Nauji Toyota Proace City ir Proace City Verso – tai kompaktiški ir vikrūs, bet labai pajėgūs komerciniai automobiliai.

hilux

Proace ir Proace Verso

Kad ir ko Jums reikėtų, nauji komerciniai automobiliai Toyota Proace ir Proace Verso pasiruošęs padėti.

hilux

Proace Max

Jau greitai

Pagerinkite savo Hilux naudodami aksesuarus

Kietas dangtis su stogo bėgeliais

Specialiai Hilux modeliui sukurtas kietos dangos dangtis su stogo bėgeliais yra pagamintas iš daugiasluoksnio ABS plastiko, atsparaus oro sąlygoms. Jame montuojami atlenkiami, rakinami ir tamsinti langai bei vidinės LED lemputės. Šį dangtį galima įsigyti įvairių spalvų, kad atitiktų Jūsų Hilux išorės spalvą.

Skersiniai laikikliai kietam dangčiui / kabinai

Tvirti, tačiau lengvi aliuminio skersiniai laikikliai yra puikus priedas, jeigu norite padidinti Hilux krovumo galimybes. Jie pritaikyti tiek kabinai, tiek kietam dangčiui, be to, lengvai montuojami ir suteikia tvirtą pagrindą gabenti pageidaujamus daiktus – nuo stogo bagažinės dėžių ir dviračių laikiklių iki kanojų ir stogo palapinių.

Flanšinis vilkimo kablys

Toyota flanšinis vilkimo kablys yra specialiai sukurtas Hilux kėbului, kad užtikrintų automobilio ir krovinio saugumą bet kokiomis sąlygomis. Siekiant apsaugoti jį nuo korozijos, vilkimo kablys yra padengtas milteliniu būdu bei jam pritaikyta reguliuojama tvirtinimo sistema. Originalus Toyota vilkimo kablys leidžia vilkti priekabą su stabdžiais, kurios keliamoji galia yra iki 3500 kg.

Raskite aksesuarų, tinkančių Jūsų Proace modeliui

Aliumininė stogo platforma

Stipti aliumininė stogo platformos konstrukcija užtikrina aukščiausios kokybės tvirtumą ir ilgaamžiškumą vežant įvairius krovinius. Ypatingos funkcijos taip pat apima integruotą kopėčių slankiklį su laipteliais saugesniam krovinio pakrovimui ir iškrovimui.

Pritaikomas vidus

Toyota priedų pagalba Proace saloną galima pritaikyti bet kokiai paskirčiai. Toyota atstovybės siūlo įvairias lentynų sistemas, grindų dangos medžiagas ir saugos sprendimus. Su papildoma įranga jau ir taip praktiškas Proace tampa dar geresniu, patogesniu ir tinkamesniu pagalbininku, galinčiu susidoroti su bet kokiu kroviniu, komanda ir įranga.

Susidomėjote? Palikite žinutę