TOYOTA
NAUJIENOS

 „Toyota“ įvertinta patikimiausia TUV ataskaitoje

„Toyota“ įvertinta patikimiausia TUV ataskaitoje

2014-11-03
Metinę TUV ataskaitą skelbia Vokietijos automobilių žurnalas „Auto Bild“. Tai išsami, ilgalaikė transporto priemonių kokybės ir ilgaamžiškumo apžvalga, kurios rezultatus itin vertina tiek naujų, tiek naudotų automobilių pirkėjai.
Keli mitai apie hibridus

Keli mitai apie hibridus

2014-11-02
Socialinio projekto „Geležiniai spąstai“ komanda, pradėdama trečiąją patikrų maratono savaitę, nutarė atidžiau panagrinėti hibridinių automobilių ypatumus per saugumo prizmę: kokie baubai vis dar persekioja šias technologijas?
Naujasis Toyota Aygo

Naujasis Toyota Aygo

2014-10-07
Naujasis automobilis perima estafetę iš ankstesnio visų mylimo AYGO, kuris pasižymėjo įkvepiančiu dizainu, kompaktiškomis proporcijomis ir maloniu važiavimu, tačiau naujojo modelio dizainas ryškiai išsiskiria savo žaismingumu ir linksmumu. Vyriausiasis AYGO inžinierius David Terai ir jo komanda siekė sukurti automobilį, kuris užkariautų žmonių širdis ir pavergtų jų vaizduotę.
Mototoja Bekelė 2014

Mototoja Bekelė 2014

2014-10-01
Tradicija tapęs renginys "MOTOTOJA bekelė" jau džiugina trečius metus. Graži gamta, patikimas automobilis ir šauni kompanija!
Naujas koncepsinis Toyota C-HR modelis

Naujas koncepsinis Toyota C-HR modelis

2014-09-24
2014 m. Paryžiaus automobilių parodoje įvyks naujo ryškaus ir dinamiško dizaino TOYOTA koncepcinio modelio C-HR pasaulinis debiutas. Šis visureigis su hibridine sistema yra pradinė automobilio, kurį Toyota norėtų pristatyti C klasės automobilių rinkoje, vizija.
Tik dabar...

Tik dabar...

2014-03-14
Visiems TOYOTA modeliams taikome 6 000 Lt nuolaidą! Kodėl? Nes Jūsų TOYOTA atstovybei MOTOTOJA jau šešeri! Paskubėkite, nes automobilių skaičius ribotas.
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos