
TOYOTA
NAUJIENOS

Ketvirtos kartos "Toyota Prius" konceptas
2014-12-28
Kaip kai kurie iš entuziastų žino, kad ketvirtos kartos "Toyota Prius" turėjo būti atidengtas 2015 metų pradžioje. Tačiau inžinieriai teigia, kad prireiks daugiau laiko. Todėl šį didelį renginį teko atidėti 2015 metų pabaigai.

Linksmų švienčių linki MOTOTOJA
2014-12-25
Artėjant gražiausioms metų šventėms mūsų salone apsilankė maži, linksmi nykštukai ir MOTOTOJA kolektyvą apibėrė pačiais keisčiausiais klausimais. O Jūs ar tikrai žinote, kur gyvena Kalėdų senelis, kaip jis pas mus atvažiuoja, kas jam padeda ir kaip namuose atsiranda dovanos?

Vandeniliu varomas "Toyota Mirai" jau pardavinėjamas Japonijoje
2014-12-17
Mašiną sukonstravo „Toyota“, o modelis vadinasi „Mirai“ (jp. – ateitis). Japonijoje išankstiniai užsakymai viršijo prognozes, todėl iki 2015 metų galo kompanija nukreips 20 mlrd. jenų (~448 milijonus litų) automobilių su vandeniliniais varikliais gamybai.

Toyota Racing pelnė keturis finišus ant podiumo
2014-12-15
24 valandų Le Mano lenktynėse "Toyota Racing" komanda pelnė keturis finišus.

Savaitgalis su "Aygo" suteikė gerų emocijų
2014-12-02
„Mototoja“ linksmybių diena, praūžusi lapkričio 15-tą dieną, vienai iš loterijoje dalyvavusių šeimų padovanojo smagų savaitgalį su linksmuoju „Toyota Aygo“.

"Toyota" - vertingiausia automobilinė markė
2014-11-24
"Interbrand" jau 11 metus iš eilės "Toyota" paskelbia vertingiausia automobiline marke.