Socialinės atsakomybės ataskaita

Naujienlaiškis     Prenumeruoti

Mielieji,


malonu, kad skaitote UAB „Mototoja“ pirmąją socialinės atsakomybės ataskaitą už 2019-2020 metus. Šis ataskaita parengta pagal tarptautinį socialinės atsakomybės rekomendacijų standartą ISO 26000. Ataskaitoje norime atspindėti mūsų norą dirbti skaidriai ir socialiai atsakingai, pabrėžiant mūsų požiūrį į verslą ir aplinką, kuri mus supa.


„Mototoja“ – tai tarptautinio kapitalo įmonė, kuri 2008 metais atidarė vieną iš moderniausių Lietuvoje „Toyota“ ir „Lexus“ automobilių pardavimo bei remonto centrų. Didžiuojamės, kad šis centras pastatytas pagal moderniausius tarptautinius reikalavimus, čia veikia 2 automobilių plovyklos, didelis atsarginių dalių bei aksesuarų sandėlis. Centre teikiame automobilių remonto ir priežiūros darbus, vienu metu galime aptarnauti iki 32 automobilių.


Tarptautinio automobilių gamintojo gamybos ir etikos standartai įpareigoja ir mūsų įmonę būti socialiai atsakinga. Ir vadovams, ir kolegoms vis svarbesni tampa aplinkosaugos, žmogaus teisių ir sąžiningo verslo klausimai. Tikime, kad skaidrumas, atvirumas ir atsakomybė leidžia mums didint klientų pasitikėjimą, tobulinti savo paslaugas, stiprinti darbuotojų motyvaciją ir įmonės reputaciją.


Taigi kviečiu susipažinti su mūsų socialinės atsakomybės ataskaita. Pilną ataskaitą rasite paspaudę ČIA.

Gero skaitymo!


UAB „Mototoja“
Direktorius
Edmundas Povilauskas

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos