Mūsų paslaugos

Naujienlaiškis     PrenumeruotiEXPRESS
SERVISAS


Jūsų automobilio techninio aptarnavimo darbai bus atlikti per 1 valandą dviejų mechanikų darbo dėka ir už tą pačią kainą.

Skaityti daugiau


KĖBULŲ
REMONTAS


Patikėkite automobilį mūsų meistrams ir automobilis atrodys taip, tarsi avarijos nebūtų buvę.

Skaityti daugiau


RUOŠIMAS
TECHNINEI APŽIŪRAI


Mūsų specialistai nuodugniai patikrins Jūsų automobilį ir užtikrins, kad jis praeitų techninę apžiūrą.

Skaityti daugiau


VIZUALI
PATIKRA


Prieš darbų vykdymo pradžią mūsų konsultantas atliks nemokamą automobilio apžiūrą ir pateiks būklės ataskaitą

Skaityti daugiau
Express servisas


 
Techninio aptarnavimo darbai tik per 1 valandą!

DVIGUBAS DĖMESYS, BET NE KAINA

  • Paslauga skirta kliento patogumui -per pusę sumažinamas automobilio aptarnavimo laikas, o tuo pačiu ir eilė užsirašymui į servisą.
  • Jūsų automobilį vienu metu aptarnauja dviejų mechanikų komanda - darbai atliekami optimaliai išnaudojant skirtą laiką.

  • Ši paslauga trunka mažiau, o kaina išlieka nepakitusi - tokia pati, kaip ir įprastai atliekamo aptarnavimo. 

GREITA IR PATOGU

  • Atvykus pas mus, nereikia gaišti laiko ieškant vietos automobiliui pastatyti - užsisakius Express Service paslaugą, klientams skiriamos specialios raudonai pažymėtos stovėjimo vietos.

  • Nebereikia automobilio aptarnavimo laikui nuomotis automobilio ar kviesti taksi.
  • Sutaupote savo brangaus laiko - galite naudingai praleisti šią valandą mūsų patogiame laukiamajame.
P.S. ši paslauga skirta, užsisakiusiems greitą aptarnavimą, ji neapima skubių kitų remonto darbų.Kėbulų remontasNė vienas nenorime net pagalvoti apie avariją. Tačiau į avarijas patenka net ir patys atsargiausi vairuotojai. Daugybė žmonių per visą gyvenimą nepatiria jokių susidūrimų. Vis dėlto, daugelis mūsų grįžę į automobilių stovėjimo aikštelę randame sutrenkimą ar įbrėžimą, kurio prieš tai nebuvo.

Gerai tai, kad nesvarbu, koks tai pažeidimas, nes būdami „Toyota“ automobilio vairuotojais galite būti ramūs ir visada kreiptis į "MOTOTOJA". Auto serviso meistrai Jūsų automobilį sutvarkys taip, kad jis atrodys kaip iki avarijos.

"TOYOTA" KOKYBĖ

Visi remonto darbai bus atlikti taikant griežčiausius „Toyota“ kokybės standartus. Tai reiškia, kad Jūsų automobilis bus grąžintas toks pat tvirtas ir saugus, koks buvo iki avarijos. "MOTOTOJA" meistrai garsėja savo kruopštumu. Jie uždaro langus, kad į saloną nepatektų dulkių, uždengia sėdynes ir grindis specialiomis apsaugomis ir niekada nepalieka nešvarių pėdsakų ant dažytų paviršių. Šios detalės yra svarbios.

„Toyota“ į avariją patekusių automobilių remonto chartija apima įsipareigojimą Jus informuoti ir susitarti dėl tikslios automobilio grąžinimo datos ir laiko. Taip pat įsipareigojama nedelsiant Jums pranešti atsiradus nenumatytiems darbams arba nustačius, kad nustatytu laiku darbų baigti nepavyks.


PAPRASTA IR EFEKTYVU

Nesvarbu, koks avarijos pobūdis, pakanka vos vieno skambučio į įgaliotą „MOTOTOJA“ remonto centrą ir remonto darbai bus atlikti. Remonto darbų metu Jums bus paskirtas specialistas, su kuriuo galėsite susisiekti. Šis asmuo sutvarkys visus reikalus už Jus ir net susisieks su Jūsų draudimo bendrove (jei reikės).

Vienintelis dalykas, kurio „Toyota“ padaryti negali, tai atsukti laiko atgal ir užkirsti kelio avarijai. Vis dėlto, jei įvyko blogiausia, pasikliaukite „MOTOTOJA“ remonto centru. Mes sklandžiai ir efektyviai suteiksime visas reikiamas remonto paslaugas ir Jūsų automobilis atrodys taip, kaip iki avarijos.

Ruošimas techninei apžiūrai 
Visi apžiūros darbai atliekami taikant „Toyota“ išskirtinės kokybės standartus. Galite pasitikėti savo vietiniu „Toyota“ remonto centru ir būti visiškai ramūs, nes jis visus darbus atliks pagal „Toyota“ patvirtintas darbo procedūras ir standartus.Vizuali patikra


 
Mototoja konsultanto atliekama nemokama automobilio būklės patikra – apžiūra, siekiant užtikrinti jūsų saugumą ir tinkamą „Toyota“ automobilio veikimą.

Atlikus patikrą pateikiama raštiška ataskaita ir paaiškinimas apie automobilio būklę šiose srityse:

grindų kilimėlių būklė ir tinkamumas: patikrinama, ar kilimėliai nekliudo naudoti automobilio pedalų;  
kėbulo būklė: patikrinama, ar nėra įbrėžimų;
priekinio lango stiklo būklė: ar nėra įbrėžimų ar nuskilimų, kuriuos reikėtų stebėti arba sutvarkyti;  
visų žibintų būklė: patikrinama, ar visi žibintai tinkamai veikia;
valytuvų mentelių ir mechanizmų būklė: patikrinama, ar valytuvai ant priekinio lango stiklo veikia nevibruodami, nešokinėdami ir nepalikdami dryžių;  
padangų būklė: kiekvienos padangos protektoriaus patikrinimas, nustatant, ar padangos tinkamai sukimba su danga ir užtikrina tinkamą stabdymą;

Mano ToyotaAr žinote, kada kita Jūsų Toyota apžiūra, ar kur ieškoti automobilio eksploatacijos vadovo? Kada baigiasi draudimas, ir kada reiks atlikti techninę automobilio apžiūrą? Dabar visi atsakymai vienoje vietoje – mano.toyota.lt.

Kad taptumėte portalo vartotoju, didelių pastangų nereikia. Užtenka suvesti savo automobilio gamyklinį numerį bei kai kuriuos savo duomenis ir po kelių minučių visa informacija bus vienoje vietoje. Mano.toyota.lt – jauku ir patogu.


Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos