CAMRY 2019
Legenda sugrįžta

Pristatymas

Visiškai naujas Toyota Camry


Laukėme ilgai. Tačiau buvo verta. Legendinis Toyota Camry – Nr. 1 automobilis savo klasėje visame pasaulyje – sugrįžta 2019-ųjų pavasarį. Ir jis bus stipresnis nei anksčiau. Elegantiškos linijos, premium kokybė, erdvus vidus, visiškai nauja Toyota Petrol Electric (benzininė-elektrinė) transmisija ir puikios vairavimo dinamikos ypatybės iš naujo apibrėžia naujosios kartos sedaną.


Naujosios kartos technologijos


Naujasis Camry pasižymi naujosios kartos technologijomis ir pažangiausiomis saugos sistemomis. Jis sukurtas ant TNGA platformos, o jame montuojama visiškai nauja Toyota hibridinė pavara ir, kaip standartinė įranga, Toyota Safety Sense saugos sistemų paketas. Tai Camry savininkui suteikia sielos ramybę, neįtikimas vairavimo ypatybes bei komfortą, kurių tikimasi dėl legendinės Toyota kokybės, patvarumo ir patikimumo.


Toyota New Global Architecture (TNGA)

Camry sugrįžta demonstruodamas inžinerinius ir dizaino pasiekimus, galimus dėl Toyota New Global Architecture (TNGA), patrauklų stilių, precizišką kėbulo kokybę, efektyvias talpumo ypatybes bei inovatyvius ir aplinkai draugiškus technologinius sprendimus.

TNGA platforma užtikrina, jog naująjį Camry būtų „smagu vairuoti“. Platforma yra sukurta siekiant pažeminti traukos centrą, kuris leidžia užimti smagesnę vairavimo poziciją bei patirti tikslesnį ir labiau atliepiantį vairavimą, išvengiant kėbulo svyravimų.
Naujoji 2,5 l Dynamic Force hibridinė-elektrinė transmisija

Naująjį Camry varo 2,5 l keturių cilindrų benzininė-elektrinė sistema, t.y. visiškai naujas galios agregatas. 2,5 l Dynamic Force hibridinio modelio variklis yra visiškai naujas TNGA pagrindu sukurtas variklis, derinantis neįtikimą efektyvumą su vairavimo ypatybėmis.
Elegancijos sugrįžimas

Šis automobilis neabejotinai pritrauks susižavėjimo kupinus žvilgsnius, kadangi pasižymi aptakiomis linijomis ir išskirtiniu stiliumi, nesvarbu, iš kurios pusės bepažvelgsi. Nuo atletiškų priekinių grotelių iki elegantiškų ir dinamiškų šoninių linijų – visur juntamas pasitikėjimas ir judrumas. Žvelgiant nuo priekio ir toliau link automobilio galo jaučiamas Camry gebėjimas iš tikrųjų pajusti kelią.
Sukurtas be kompromisų

Naujojo Camry erdviame salone derinama meistrystė su erdvumu ir praktiškumu, perteikiant VIP asmenims siūlomą svetingumą. Naujausios technologijos, tokios kaip spalvotas projekcinis ekranas (HUD), pateikia visą vairavimui būtiną informaciją ir padeda susikoncentruoti visų kelionių metu.
Sielos ramybė

Radaro jutikliai ir kameros, išdėstyti aplink visą automobilį, naujajame Camry saugos Jus ir Jūsų keleivius. Toyota Safety Sense saugos paketo sistemos suteikia sielos ramybę, kurios prireikia važiuojant sudėtingomis miesto eismo sąlygomis. Tuo rūpinasi tokios sistemos, kaip Pre-Collision sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija ar nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjamoji sistema su vairo pakoregavimo funkcija. Ir visa tai yra standartinė įranga.

Komplektcijos ir specifikacijos

Naujasis Camry tiks visiems Jūsų poreikiams. Galite rinktis iš 5 komplektacijų ir pritaikyti naująjį Camry sau, pasirenkant nuo standartinių ypatybių iki prabangos ir komforto technologijų, suteiksiančių Jūsų kasdienėms kelionėms premium kokybės pojūtį.

                                                    

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos