TOYOTA GARANTIJA

Toyota garantija ir pagalba kelyje

Toyota prioritetas – klientų ramybė. Mums svarbiausia tai, kad bet kuriuo metu ir bet kokioje situacijoje galėtumėte pasikliauti savo Toyota.

Toyota deda daug pastangų ir skiria daug laiko kiekvieno automobilio gamybai. Visa tai skirta tam, kad kasdien galėtumėte mėgautis savo kelionėmis. Tačiau jeigu prireiktų mūsų profesionalios pagalbos, mes visada esame pasiruošę.

Toyota Relax garantija iki 10-ties metų**

Kiekvienam naujam ir naudotam Toyota modeliui gali būti taikoma iki 10-ties metų Toyota Relax garantija. Įsigijus naują automobilį, 10-ties metų periodas apima Toyota 3 metų gamyklinę gamintojo garantiją, kuri įsigalioja nuo automobilio registracijos dienos. Pasibaigus gamyklinės gamintojo garantijos galiojimui, įsigalioja Toyota Relax garantija, jeigu reguliarieji priežiūros darbai yra atliekami oficialiose Toyota atstovybėse. Kiekvienąkart atlikus darbus oficialioje Toyota atstovybėje, automobiliui suteikiama 12-kos mėnesių garantija, kol automobilis pasieks 185 000 km ridą arba jam sukaks 10 metų (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau).

Papildomai su Toyota Relax garantija, Toyota automobiliams galioja šios garantijos:

3 metų gamintojo garantija*

Jūsų Toyota automobiliui suteikiame trejų metų / 100 000 km gamintojo garantiją, o pirmaisiais naudojimo metais ridos apribojimai nėra taikomi. Garantija apima gamyklinius defektus.

10 metų hibridinio traukos akumuliatoriaus garantija*

Būdami hibridinės technologijos pradininkais, taip pasitikime savo hibridinių traukos akumuliatorių patvarumu, kad suteikiame jiems 10 metų garantiją. Taigi galite būti tikri, kad Jūsų Toyota automobilio hibridinė sistema bus visada geros būklės.

Garantija galioja vienerius metus arba 15 000 km (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau). Paskui garantijai pratęsti automobilį kasmet reikia pristatyti į oficialią Toyota atstovybę, kur bus patikrinta hibridinio traukos akumuliatoriaus būklė. Patikrinus akumuliatorių, garantija pratęsiama dar vieneriems metams. Taip garantijos laikotarpį galima pratęsti iki 10 metų. Atkreipiame dėmesį, kad hibridinio traukos akumuliatoriaus patikra oficialioje Toyota atstovybėje yra nemokama, jeigu tuo metu taip pat atliekate reguliariąją automobilio patikrą.

10 metų pagalbos kelyje garantija*

Jei reguliariai atliksite Toyota techninę priežiūrą, pagalbos kelyje garantija galios iki automobiliui sukaks dešimt metų. Ridos apribojimas nebus netaikomas. Jei prižiūrėsite savo automobilį pagal techninės priežiūros grafiką, visapusė pagalba kelyje po kiekvienos techninės priežiūros bus pratęsiama dar metams. Net pasibaigus garantijos galiojimui. Iki tol, kol automobiliui sueis 10 metų. Pagalba kelyje apima pagalbą namuose, pagalbą kelyje ir automobilio pristatymą į remonto dirbtuves.

Garantija taikoma visiems naujiems Toyota modeliams, įsigytiems oficialioje Toyota atstovybėje Baltijos šalyse nuo 2020-01-01.

12 metų garantija nuo korozijos*

12 metų neribotos ridos garantija nuo korozijos apima automobilio kėbulo rūdijimo sukeltus pažeidimus, atsiradusius dėl gamybos broko (tai yra dėl kiauryminių angų iš vidaus į išorę).

Proace ir Hilux kabinai suteikiama 6 metų garantija nuo korozijos. Hilux kėbului suteikiama 3 metų garantija nuo korozijos.

3 metų garantija dažams ir garantija nuo paviršinių rūdžių*

Trejų metų garantija dažams apima paviršines rūdis ir dažų defektus, atsiradusius ant dažytų kėbulo dalių dėl gamybos broko per trejų metų laikotarpį, neatsižvelgiant į ridą.

Hilux kėbului suteikiama 1 metų garantija dėl dažų dangos ir paviršinių rūdžių.

Toyota Approved garantija naudotiems automobiliams ir pagalba kelyje 24 mėnesius*

Patvirtintiems automobiliams, dalyvaujantiems Toyota Approved naudotų automobilių programoje, teikiama mažiausiai 24 mėnesių garantija, kuri Jums užtikrins ramybę ir draudimo apsaugą, kurios tikitės ir norite pirkdami naudotą automobilį. Be to, teikiame visapusę pagalbą kelyje, galiojančią visą garantijos laikotarpį. Suteiksime Jums visą reikiamą pagalbą – ir namuose, ir kelyje, taip pat padėsime nugabenti automobilį į remonto dirbtuves.

3 metų garantija originaliai Toyota įrangai*

Naujame automobilyje sumontuotai Toyota originaliai įrangai suteikiama trejų metų garantija dėl gamybos broko.

* Dėl išsamesnės informacijos ir papildomų sąlygų kreipkitės į įgaliotąją Toyota atstovybę.

** Taisykles, sąlygas ir išimtis galite rasti čia.

Atsakysime į visus klausimus apie Toyota

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos