RAV4
GALIMAS IR HIBRIDAS

Hibridas nuo 30 900 €
CO2 nuo
129
Sąnaudos
nuo
5,7
Galia iki
222
Nuo 22 250 €
CO2 nuo
160
Sąnaudos
nuo
7,1
Galia iki
175

Pristatymas

Tikrasis visureigis. Tikrasis hibridas. Be jokių išlygų. 


Jokių kompromisų

RAV4 išskirtinumą lemia puikios važiavimo savybės ir patrauklus dizainas. Naujoviška savaime įsikraunanti hibridinė sistema leidžia mėgautis visais elektrinės galios privalumais nepatiriant jokių nepatogumų. Įsitaisę jo komfortiškai įrengtame ir erdviame salone galite ypač saugiai ir patogiai skrosti miesto gatvėmis be jokių kompromisų.

rav4 visais aSPEKTAIS

RAV4 – rafinuotas ir išskirtinis automobilis, į darnią visumą sujungiantis tikro visureigio charakterį, stilių ir technologijas.


RAV4 -UNIKALUS VISUREIGIS

Nepriekaištingai suderintas stilius, saugumas ir funkcinės galimybės.
Tvirtomis išorės formomis ir šiuolaikiškai įrengtu salonu išsiskiriantis RAV4 yra tikras gražuolis. Tačiau jis ne tik puikiai atrodo: dėl siūlomos gausios aktyviosios saugos įrangos, suteikiančios vairuotojui didesnį pasitikėjimo jausmą, RAV4 tinkamai atlieka ir savo funkcijas.

 

PRITAIKYTAS ĮVAIRIEMS KELIAMS IR MIESTAMS.

Sėdėdami už RAV4 vairo, jausitės užtikrinti kiekvienoje situacijoje, nesvarbu, ar lėktumėte greitkeliu, važinėtumėte perpildytomis miesto gatvėmis, kur taikomi taršos apribojimai, ar keliautumėte užmiesčio keliais.

KIEKVIENAS KELEIVIS GALI MĖGAUTIS IŠSKIRTINIU KOMFORTU.

Priekinės sėdynės užtikrina aukštą sėdėjimo padėtį ir neprilygstamą komfortą. Gale sėdinčių keleivių patogumui palikta daug vietos pečių aukštyje, taip pat kojų nišose. 
 


 

VISŲ EISMO DALYVIŲ SAUGUMAS.

Į patobulintą Toyota Safety Sense saugos įrangos komplektą įtraukta naujų, dar išmanesnių funkcijų, kurios suteikia dar efektyvesnę pagalbą vairuotojui. Galite būti tikri – automobilio kontrolė visuomet bus Jūsų rankose.

 

Mūsų e-privatumo politika
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus.  Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį.
Daugiau informacijos