Naujoji Corolla I Populiariausias automobilis pasaulyje I To – Mototoja

Populiariausias automobilis pasaulyje dabar dar geresnis

Toyota Corolla ne veltui tituluojama populiariausiu automobiliu pasaulyje – per daugiau nei 50 gamybos metų virš 50 milijonų Corolla modelių jau rado savo savininkus. Dabar pristatome naują Corolla visiškai hibridinių elektromobilių kartą, kurios asortimente – ir naujasis Corolla Cross miesto visureigis. Nesvarbu, ar pasirinksite sedaną, hečbeką, universalą ar miesto visureigį, būsite pasiruošę bet kokiems gyvenimo iššūkiams ir netikėtumams, nes Corolla modelių standartinė įranga yra itin gausi.

  • Ypač ekonomiška ir dinamiška penktosios kartos hibridinės pavaros sistema
  • Naujausias Toyota Safety Sense+ saugos sistemų paketas
  • Salono šildymo ir vėsinimo funkcija, aktyvuojama per MyT programėlę
  • Atnaujinimai internetu
  • Puikios sąsajų ir multimedijos ypatybės
  • Trys kėbulo tipai kiekvieno poreikiams bei Corolla Cross miesto visureigis

IŠSRINKITE SAU TINKANČIĄ COROLLA

!

Corolla sedanas

!

Corolla hečbekas

!

Corolla Touring Sports

!

Corolla Cross

NAUJASIS COROLLA SEDANAS

Corolla yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina nesenstantį stilių ir sedano praktiškumą. Naujosios hibridinės pavaros sistemos ekonomijos ir dinamiškumo balansas, erdvus vidus, plati ir universali bagažinės erdvė bei nulenkiamos galinės sėdynės leidžia Corolla sedaną vadinti patikimu, efektyviu ir praktišku pasirinkimu.

NAUJASIS COROLLA HEČBEKAS

2023 m. Corolla hečbeko modelis, pasižymintis sportišku stiliumi, intuityviomis technologijomis ir tiksliu valdymu, yra pasiruošęs užkariauti kelius kartu su Jumis. Kad sportiška išvaizda atitiktų sportinį pojūtį, šis hečbekas komplektuojamas su 1,8 bei 2,0 l galios agregatais, kurie užtikrina sklandžią ir dinamišką vairavimo patirtį.

NAUJASIS COROLLA TOURING SPORTS

Corolla Touring Sports modelis siūlo itin daug erdvės kiekvienam ir bet kam. Nesvarbu, ar vyksite važinėtis dviračiu, slidinėti, gabensite savo gyvūną ar sukrausite visos šeimos lagaminus – vietos užteks viskam. Reguliuojamas bagažinės dugnas, patogios šoninės kišenėlės, lengvai sulankstomos sėdynės ir erdvi bagažinė yra pakankamai universaliai pritaikomi, kad galėtumėte gabenti viską, ką tik prireiks.

NAUJASIS COROLLA CROSS VISUREIGIS

Populiariausią pasaulyje automobilį nuo šiol galima įsigyti ir kaip stilingą miesto visureigį. Universalusis Corolla Cross modelis komplektuojamas su išmaniąja visų varančiųjų ratų sistema, naujausios kartos hibridinės pavaros sistema bei pasižymi išskirtinėmis sąsajų ypatybėmis. Kaip ir kituose šios gamos modeliuose, Corolla Cross taip pat montuojamas naujausias Toyota Safety Sense+ saugos sistemų paketas.

GALERIJA