Toyota Corolla Touring Sports – telpa viskas – Mototoja

Corolla Touring Sports

Pagerintas gyvenimas
Vidutinės sąnaudos (l/100 km), nuo

Vairavimo stilius ir tokie veiksniai, kaip kelio būklė, oro sąlygos, eismo intensyvumas,keleivių skaičius turi įtakos automobilio degalų sąnaudoms.

4.5 - 4.9
Vidutinė CO2 emisija (g/km). nuo
101 - 111
Galia (DIN AG), iki
184

Naujasis Corolla Touring Sports: pagerintas gyvenimas

Jei mūsų gyvenimas nuolat gerėja, ar neturėtų ir mūsų automobilis? Universalusis Corolla Touring Sports pasiruošęs kiekvieną akimirką padaryti ypatingą su išskirtiniu dizainu, galingu ryšiu ir internetinio naujinimo funkcija. Pagerintas gyvenimas – jaudinantis, skaitmeninis, su itin efektyviu penktosios kartos hibridiniu variklis.

ŽVILGSNIS IŠ ARČIAU

Peržvelkite Corolla Touring Sports nuotraukų galeriją

Corolla Touring Sports SPALVOS

ŽIEMINIAI RATAI UŽ SPECIALIĄ KAINĄ BEI 0,99% + 3 MĖN. EURIBOR PALŪKANOS

Forma ir funkcionalumas: stilinga erdvė

Corolla Touring Sports yra dinamiškas ir rafinuotas, o jo drąsus išorės dizainas atspindi šias vertybes. Glotniame profilyje – žemas priekinis variklio dangtis ir aerodinamiška stogo linija, o vaizdas iš priekio ir galo atskleidžia automobilio impozantišką stovėseną kelyje.

image

Hibrido elektros galia – be kompromisų

Naujajame Corolla hečbekas yra įrengtas Toyota penktosios kartos hibridinis variklis. Jis tylesnis, ekologiškesnis, kompaktiškesnis ir greičiau reaguoja nei bet kada anksčiau. Tai – geriausias iš abiejų pasaulių – galios ir degalų ekonomijos derinys. Corolla hečbekas siūlo rinktis ne tik įprastą, ekonominį ar galios važiavimo režimą: galite įjungti visiškai elektrinį režimą ir mėgautis nuline emisija, kada tik panorėsite.

Padidėjusi erdvė

Vietos niekada nebus per daug. Lyginant su išskirtiniu hečbeku, Corolla Touring Sports yra dar universalesnis, erdvesnis ir turi itin talpią bagažinę. 60/40 santykiu dalijama antrosios eilės sėdynė ir reguliuojamos bagažinės grindys leis greitai perkonfigūruoti Touring Sports, kad jo erdvė atitiktų Jūsų poreikius.

Galingos ryšio funkcijos

Corolla intuityvi skaitmeninė sistema siūlo funkcijų, kurios padės išlikti priešakyje. Jos intuityvi sąsaja ir 10,5 colio jutiklinis ekranas ne tik gražiai atrodo, bet ir greitai veikia. Patogi naudoti sistema su logiška meniu struktūra ir ryškiu, aukštos raiškos ekranu, suteikia tikslų valdymą ir kuo daugiau dėmesio skirti keliui. Tuo pat metu 12,3 colio daugialypiame jungtiniame informacijosa) skydelyje (naujos kartos vairuotojo ekrane) operatyviai perteikiami pagrindiniai vairavimo duomenys – pakanka vos žvilgtelėti.

VALDYMAS TELEFONU

Išlipus iš automobilio, jungiamumas nedingsta. MyToyota programėlė – galinga priemonė kelionėje. Naudodami nuotolinės klimato kontrolės funkciją, galėsite paruošti hibridinę sistemą ir prieš kelionę atvėsinti arba pašildyti saloną. Naudodamiesi avariniu signalu ir automobilio paieškos funkcija, galėsite nuotoliniu būdu pamirksėti žibintais, įjungti garso signalą ir žemėlapyje pamatyti automobilio buvimo vietą, kad lengvai jį rastumėte.

Toyota T-Mate – su Jumis, kad kelionė būtų saugesnė

Toyota T-Mate – Su Jumis – saugesnei kelionei. Corolla Touring Sports įdiegtos geriausios klasėje saugos funkcijos. T-Mate – naudingas Jūsų vairavimo partneris. Tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimo saugą, kai važiuojate automagistrale, mieste arba statote automobilį. Tolesniame sąraše pamatysite pagrindinius akcentus. Visas T-Mate turinys pateikiamas Corolla Touring Sports automobilio konfigūratoriuje.

Priešavarinė sistema (PCS)

Mūsų priešavarinė sistema gali užfiksuoti pavojų ir padėti Jums išvengti susidūrimų su kitomis transporto priemonėmis, pėsčiaisiais ir dviratininkais. Apie tai ji perspėja vairuotoją garso ir vaizdo įspėjimais bei padeda stabdyti. Jei vairuotojas nestabdo laiku, sistema automatiškai įjungia stabdžius, siekdama išvengti susidūrimo arba jį sušvelninti. Gali būti aptinkami automobiliai, pėstieji, dviratininkai ir motociklininkai. Be to, susidūrimo sankryžoje vengimo pagalba ir avarinio vairavimo pagalba padeda dienos metu atlikti posūkius sankryžose ir manevruoti, siekiant išvengti susidūrimo.

Priminimo apie neužsegtus galinius saugos diržus sistema (RSRS)

Ši sistema perspėja vairuotoją, jei ant galinės sėdynės lieka keleivių arba daiktų. Perspėjimą sudaro įspėjimas skaitmeniniame prietaisų skydelyje, tada (atsižvelgiant į modelį) įsijungia avarinis signalas ir aktyvuojamas garsinis signalas (kad būtų pastebima iš lauko, užrakinus automobilį).

Proaktyvioji važiavimo pagalba – lėtėjimo pagalba (PDA)

Ši sistema padeda sklandžiai sumažinti greitį, kai atleidžiamas greičio pedalas ir artėjama prie priekyje esančio automobilio.

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC)

Ši sistema palaiko minimalų iš anksto nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės. Sumažėjus šiam atstumui, sistema sumažina Jūsų automobilio greitį ir prireikus įjungia stabdžius bei stabdymo žibintus. Jei Jūsų automobilyje yra pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA), ši sistema taip pat atpažįsta greičio apribojimus ir rekomenduoja atitinkamai reaguoti.

Saugaus išlipimo pagalba (SEA)

Sistema naudoja riboto matomumo zonų stebėjimo sistemos radarą, kad padėtų vairuotojui išvengti susidūrimo tarp atidarytų durelių arba iš automobilio išlipančių asmenų ir iš paskos atvažiuojančių transporto priemonių arba dviratininkų. Jei sistema nusprendžia, kad kyla susidūrimo pavojus, šoniniame veidrodėlyje bei multimedijos ekrane įsijungia indikatorius bei pasigirsta garsinis signalas, kuris įspėja automobiliu važiuojančius asmenis.

Avarinio sustojimo sistema (EDSS)

Jei kurį laiką neaptinkama vairuotojo veiksmų, pasigirsta įspėjimai, kuriais siekiama perspėti vairuotoją. Jei vairuotojas nieko nedaro toliau, automobilis automatiškai sulėtėja ir sustoja užimamoje eismo juostoje. Aktyvuojamas avarinis signalas, kuriuo siekiama įspėti kitus eismo dalyvius, ir atidaromos durelės, kad prireikus į saloną lengvai patektų gelbėtojai.

Toyota Safety Sense internetinio naujinimo funkcija

OTA programinės įrangos naujinimo funkcija užtikrins, kad Toyota Safety Sense (TSS) būtų visada atnaujinta su naujausiomis funkcijomis ir patobulinimais.

Toyota Corolla sedano papildytosios realybės programėlė

Susipažinkite su Corolla sedanu naudodamiesi mūsų papildytosios realybės programėle. Atsisiųskite programėlę ir naudodamiesi papildytosios realybės technologija pažiūrėkite, kaip jis atrodys kiekvienu kampu Jūsų kieme, garaže arba netgi svetainėje. Norėdami atsisiųsti programėlę, apsilankykite „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvėse spustelėję toliau pateiktas nuorodas.

* Pasiūlymas galioja automobiliams, užregistruotiems oficialioje Toyota atstovybėje iki 2024-06-30, arba kol bus kampanijos automobilių.

Bendros lizingo kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys. Pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas.

Skaičiavimo pavyzdys: Jeigu lizingu įsigytumėte 39 450 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 15% (5 917.50 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 40% (15 780 EUR), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 33 532.50 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 4.899 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 0.99 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR, kuri 2023-12-31 d. buvo 3.909%), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 400 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 6 665.44 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 5.45%, mėnesio įmoka – 401 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 40 197.94 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui. Taikoma visiems Toyota Lizingo teikėjams, remiantis Citadele Leasing pateiktais skaičiavimais.

Susidomėjote? Palikite žinutę

Uždaryti
ANKSTESNIS KITAS