Toyota Land Cruiser – legenda iš prigimties – Mototoja

Naujasis Land Cruiser

AR JŪS PASIRUOŠĘ NAUJAM NUOTYKIUI?
Vidutinės sąnaudos (l/100 km), nuo

Vairavimo stilius ir tokie veiksniai, kaip kelio būklė, oro sąlygos, eismo intensyvumas,keleivių skaičius turi įtakos automobilio degalų sąnaudoms.

5.1
Vidutinė CO2 emisija (g/km)
117
Galia (kW / AG)
197 / 145

LEGENDA TĘSIASI

NAUJASIS
LAND CRUISER

car image

AR JŪS PASIRUOŠĘ
NAUJAM
NUOTYKIUI?

Naujasis Land Cruiser pasižymi tvirtu ir emocingu dizainu, kokio galima tikėtis iš atgimusios ikonos. Su juo nukeliausite visur, kur tik panorėsite. Tai – tvirtas ir patikimas visureigis su bekelės technologijomis, kurios iš naujo nustato tai, kas įmanoma. Kitas Jūsų nuotykis – jau čia pat.

Dizainas

Ikoniškas Land Cruiser stilius

Galimybės

Keturių varančiųjų ratų sistema

Paveldas

Legendinė bekelės istorija

Technologija

Naujovių galia

Paveldas

LEGENDOS PRADŽIA

Land Cruiser istorija prasidėjo nuo prototipo Toyota BJ. 1951 m. jis pateko į istoriją, kai užkopė į nutolusį patikros punktą aukštai ant Fudži kalno – aukščiau nei iki tol buvo pavykę bet kuriai sausumos transporto priemonei. 1954 m. BJ buvo pervadintas į Land Cruiser ir štai gimė legenda.

Kainoraštis galioja tik registruojant autmobilius iki 2024-12-31. Automobilių užsakymai su registracija nuo 25-01-01 dar neatidaryti.

1955 m. Land Cruiser 20

Išlaikius originaliojo modelio praktiškumą, 20-ajame modelyje buvo patobulinta pakaba ir pasiūlyta skirtingų kėbulo stilių. Svarbiausias eksportui skirtas modelis Land Cruiser 20 padėjo įtvirtinti pasaulinę Toyota automobilių tvirtumo reputaciją.

car 1

1960 m. Land Cruiser 40

Išraiškingas stilius, baltas stogas, kampiniai galiniai langai ir trumpos iškyšos: tai buvo pirmasis Land Cruiser, kuriame buvo sumontuota dviejų laipsnių transmisija, dar labiau pagerinusi pravažumą bekelėje.

car 1

1984 m. Land Cruiser 70

Išraiškingas stilius, baltas stogas, kampiniai galiniai langai ir trumpos iškyšos: tai buvo pirmasis Land Cruiser, kuriame buvo sumontuota dviejų laipsnių transmisija, dar labiau pagerinusi pravažumą bekelėje.

car 1

1996 m. Land Cruiser 90

Universalusis 90 atnaujino Land Cruiser koncepciją naujomis technologijomis ir geresnėmis benzininių bei dyzelinių variklių charakteristikomis. Jame buvo montuojama nepriklausoma priekinė pakaba, užtikrinanti geresnę dinamiką kelyje.

car 1

2002 m. Land Cruiser 120

120-asis modelis tapo po 1997 m. pradėtos intensyvios tobulinimo programos produktu. Jį pradėjus gaminti buvo iš naujo pristatytas išskirtinis Land Cruiser dizainas. Stiliaus koncepciją sukūrė Toyota pažangaus dizaino centras Europoje ED2.

car 1

2009 m. Land Cruiser 150

2009 m. pasirodžiusioje 150 serijoje išskirtinis patvarumas suderintas su neprilygstamomis visureigio savybėmis, būdingomis Land Cruiser legendai. Visame pasaulyje populiarus Land Cruiser ir toliau veža žmones kur tik jiems reikia arba kur jie nori nuvykti.

car 1

First Edition

KULTINĖ IKONA

First Edition su niekuo nesupainiojamas: unikali spalva ir įspūdinga dvispalvė apdaila puikiai papildo naujojo Land Cruiser paveldo įkvėptą dizainą ir kultinius apvalius priekinius žibintus. Tik išankstinės gamybos modeliams būdingas išskirtinis apšvietimo raštas, pagal užsakymą pagaminti First Edition lipdukai ir logotipai durelėse.

NEPAVALDUS LAIKUI

Dėl savo universalumo Land Cruiser visada peržengdavo kintančių tendencijų ribas – tokios galimybės niekada neišeina iš mados. Šį nemirtingumą įamžina laikui nepavaldi naujoji First Edition versija, kurią galima įsigyti tik kaip išankstinės gamybos modelį.

Dizainas

GRĮŽIMAS PRIE IŠTAKŲ

Originalusis Land Cruiser buvo ne suprojektuotas, o sukonstruotas, todėl funkcionalumas jame svarbesnis už išvaizdą. Tas pats tvirto autentiškumo jausmas lydi ir stebint naująjį Land Cruiser. Šis naujasis 4x4 etalonas pasižymi galingomis, labiau į galą atitraukto salono proporcijomis ir elementaria, nesudėtinga estetika. Tai – metalinė nuotykių dvasia.

PAJĖGUMAS DAR NIEKADA NEATRODĖ TAIP ŠAUNIAI

Kiekvienas naujojo Land Cruiser elementas turi paskirtį. Dėl žemos langų linijos suformuojama didelė įstiklinta erdvė, užtikrinanti puikų matomumą visomis kryptimis. Priekiniai žibintai įleisti gilyn į automobilio priekinę dalį, kad būtų geriau apsaugoti nuo pažeidimų.

img

IŠŠŪKIS NEĮMANOMAI MISIJAI

20 colių ratai užtikrina įspūdingą sukibimą bekelėje ir trauką. Dėl trapecinių ratų arkų purvas lengvai pasišalina, tad nesunkiai judėsite net ir atšiauriausiomis sąlygomis.

VIRŠ JŪSŲ – TIK DANGUS

Land Cruiser panoraminis stogas suprojektuotas per visą ilgį įspūdingo grožio akimirkoms. Kad ir kur nuotykiai Jus benuvestų, įsileiskite pasaulį vidun.

seats

PUIKUS MATOMUMAS VISOMIS KRYPTIMIS

Sudėtingomis vairavimo sąlygomis būtinas geras matomumas. Land Cruiser modelyje sėdite aukštai, o žemas, horizontalus prietaisų skydelis netrukdo žvalgytis aplink.

INTUITYVI KONTROLĖ

Centrinė konsolė ir aplink pavarų svirtį sutelktų įvairių funkcijų valdymas suprojektuoti atsižvelgiant į Toyota profesionalių ralio vairuotojų atsiliepimus. Tai yra – lengvai naudojamos ergonomikos meistriškumo pavyzdys.

seats

GAUSU ERDVĖS

Automobilis lankstus ir universalus, o didžiulę bagažinę galima dar padidinti nulenkiant antrąją ir trečiąją sėdynių eiles.

SUSIPAŽINKITE SU LAND CRUISER

Galimybės

VAŽIUOKITE BET KUR. IR ATGAL

LYGIŲ NETURINTIS 4X4

Land Cruiser, sukurtame važinėti toli nuo įprastų kelių, naudojama standi naujoji GA-F platforma, kurioje sumontuotas judrus, patobulintas elektroninis vairo stiprintuvas. Ilgos eigos pakaba ir stabilizatoriaus atjungimo mechanizmas (SDM) užtikrina didelį ratų lankstumą.

NIEKADA NEUŽSTRIGTI

Laikui nepavaldus Land Cruiser siluetas – ne tik gera išvaizda. Po kėbulu įrengtas sustiprintas standus rėmas užtikrina geresnį manevringumą ir vairavimo savybes. Trumpos iškyšos ir paaukštinta rėmo konstrukcija padidina prošvaisą ir brastos įveikimo gylį, kad būtų galima važiuoti ten, kur kiti nedrįsta.

ĮVEIKTI KIEKVIENĄ IŠŠŪKĮ

Reljefo tipo pasirinkimo sistema optimizuoja pakabą ir transmisiją skirtingam paviršiui. Kai vairuoti tampa techniškai sudėtinga, pagalbinė važiavimo bekele sistema Crawl Control pasirūpina greičiu, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į ratų padėtį ir vairavimą.

Kainoraštis galioja tik registruojant autmobilius iki 2024-12-31. Automobilių užsakymai su registracija nuo 25-01-01 dar neatidaryti.

Susidomėjote? Palikite žinutę

Uždaryti
ANKSTESNIS KITAS