Toyota C-HR. Išskirtinis dizainas – Mototoja

Naujasis
Toyota C-HR

Vidutinės sąnaudos (l/100 km), nuo

Visi pateikti degalų sąnaudų ir CO₂ emisijos rodikliai imami iš oficialiųjų ES reguliuojamos laboratorijos testų rezultatų. Jie teikiami siekiant palyginti transporto priemones ir gali neatitikti Jūsų faktinio vairavimo rezultatų. Standartinės gamybos modelio degalų sąnaudos ir CO₂ emisija matuojama kontroliuojamoje aplinkoje, vadovaujantis naujojo Europos Sąjungos reglamento (ES) 2017/1151 dėl pasaulinės darniosios lengvojo darbinio ciklo transporto priemonių bandymų procedūros (WLTP) ir jos pakeitimų reikalavimais.

4.7 - 5.2
Vidutinė CO2 emisija (g/km)
105 - 117
Tradicijas laužantis išorės dizainas

Savitas stilius

Naujasis Toyota C-HR nepaiso jokių taisyklių. Šio kupė stilių su galinga išvaizda suderinančio automobilio nepastebėti neįmanoma.

Nugludintas vėjo

Naujasis Toyota C-HR pasižymi itin rafinuotomis aerodinaminėmis formomis ir aptakiu kupė profiliu. Dėl to pagerėja visi vairavimo aspektai – nuo judrumo iki stabilumo, be to, vairavimas tampa tylus ir efektyvus.

Drąsus naujasis Toyota C-HR

Tai – tikras koncepcinis automobilis – laisvas
ir naujoviškas, tikslių linijų ir dinamiško profilio.

Tobulai aerodinamiškas

Kiekviena naujojo Toyota C-HR detalė, užtikrinanti nenutrūkstamą oro srautą, yra aerodinamiškai optimizuota. Nuo lygaus dugno iki išlenkto galinio stiklo – automobilis išnaudoja oro srautą, o ne jam priešinasi.

Svarbi kiekviena detalė

Pirmą kartą Toyota automobilyje į korpusą įleistos durelių rankenos ir integruoti priekinių žibintų plautuvai – svarbūs švaraus, skulptūriško stiliaus ir aukštos kokybės aerodinamikos elementai.

Išsiskirkite

Ambicingas dizainas reikalauja tobulumo kiekvienoje detalėje. Įspūdingos grotelės ir skvarbūs priekiniai LED žibintai suformuoja išskirtinę kūjaryklio formos priekinę dalį.

Preciziška tobulybė

Raumeningos kreivės, drąsios susikertančios geometrinės formos ir išraiškingas dviejų tonų dizaino spalvų pasiskirstymas sukuria jaudinantį judesio pojūtį.

Išreikškite save

Naujasis Toyota C-HR – tarsi tuščia drobė kūrybai. Nupieškite kūrinį, naudodami paveikių spalvų paletę.

Drąsiam dizainui reikia
didelių komponentų

Tekinti 20 colių ratlankiai kartu su plačia ir užtikrinta automobilio laikysena sukuria neatremiamą vizualinį įspūdį.

Šviesu ir erdvu

Fiksuotas stiklinis panoraminis stogas padengtas specialia danga, kuri izoliuoja saloną, todėl žiemą jame šilta, o vasarą – vėsu. Nereikia užuolaidėlės nuo saulės, todėl sumažėja svoris ir padidėja salono erdvė.

Sukurta Jums

Jus apsups šviesus ir erdvus salonas, kupinas komforto, technologijų ir vairavimo įspūdžių, sukurtas orientuojantis į vairuotoją ir paliekantis harmonijos įspūdį.

Stilinga erdvė

Visais atžvilgiais aukščiausios klasės salonas džiugina kontrastinėmis siūlėmis, minkštomis medžiagomis ir raminančiu nuotaikiniu apšvietimu. Pagal užsakymą pagaminti ir įmantriomis korio formos grotelėmis papuošti JBL garsiakalbiai atrodo ir skamba puikiai.

Sukurta su aistra

Valdingoje vairavimo padėtyje nustatytos ergonomiškos sportinės sėdynės yra patogios, pasižymi puikia atrama ir gražia apdaila.
Išmaniosios technologijos

Sklandi naudotojo patirtis

Naujasis Toyota C-HR turi daugybę funkcijų, tačiau yra intuityvus ir siūlo sklandžią, suasmenintą naudotojo patirtį, kuri patenkins Jūsų poreikius.

Pasirinkimo galia

Kiekvieną automobilio charakterio aspektą – nuo ekranų išdėstymo iki salono apšvietimo spalvos ir tono – galima pritaikyti pagal savo stilių.

Konfigūruojamas nuotaikinis apšvietimas

Salono jausmingose linijose integruotas išraiškingas nuotaikinis apšvietimas, kurį galima reguliuoti pasirenkant vieną iš 14 teminių spalvų ir 64 tinkintų spalvų. Jis taip pat gali keistis pagal paros laiką, salono temperatūrą ir pasirinktą vairavimo režimą.

Žmonėms skirtos
technologijos

Nustatykite jungtinio skaitmeninio prietaisų skydelio spalvą ir temą bei sukonfigūruokite jo išdėstymą taip, kaip Jums patinka. Galima rinktis iš keturių temų ir trijų ciferblatų išdėstymų.

Skaitmeninis iš prigimties

Jungtinis skaitmeninis prietaisų skydelis, kuriame galima pasirinkti iš keturių ekrano temų (įprasta, išmanioji, sportinė ir patvarioji), nustato naujus aiškumo ir patogumo standartus.

Kontrolė

Su Apple CarPlay ir Android Auto galėsite naudotis visomis mėgstamiausiomis programėlėmis, įskaitant Spotify, ir klausytis muzikos keliaudami. 2,0 l darbinio tūrio įkraunamajame hibride įdiegta įkrovimo grafiko funkcija užtikrina patogų ir ekonomišką įkrovimą.

Išmanioji navigacija

Nuolat naujinama navigacijos sistema debesų duomenų pagrindu užtikrins, kad visada būtumėte teisingame kelyje. Ji reaguoja į balso komandas, pvz., Get route distance (koks maršruto atstumas), ir leidžia valdyti automobilį laisvomis rankomis. Taip pat galite skambinti ir siųsti žinutes valdydami balsu.

Sveiki sugrįžę

Naujasis Toyota C-HR prieš kiekvieną kelionę Jus pasitinka išorės apšvietimo animacija. Be to, įsėdus jis automatiškai prisitaiko prie Jūsų pageidaujamos sėdynės padėties ir skaitmeninės vairuotojo vietos nuostatų.

Valdykite telefonu

Išlipus iš automobilio, jungiamumas nedingsta. MyToyota – galinga priemonė kelionėje. Apsaugokite automobilį iš toli, nuotolinio valdymo pulteliu užrakindami dureles ir uždarydami langus.

Išmanusis skaitmeninis
raktelis

Jūsų išmanusis telefonas visada su Jumis, tad kodėl nepavertus jo automobilio rakteliu? Su naująja skaitmeninio išmaniojo raktelio funkcija jo net nereikės išsitraukti iš kišenės ar rankinės – juo galėsite greitai ir lengvai užrakinti, atrakinti ir užvesti savo Toyota C-HR. Saugią ir patogią funkciją nuotoliniu būdu galite lengvai bendrinti iki 5 žmonių. * Išmanųjį skaitmeninį raktelį planuojame pristatyti 2024 m. Gamybos laikas šiuo metu nėra žinomas. Funkcijų pasiekiamumas ir automobilio specifikacija gali skirtis. Tai priklauso nuo modelio, komplektacijos ir rinkos.

Kad kiekvieną dieną
būtų lengviau

Salone įrengtas belaidžio įkrovimo dėklas užtikrins, kad Jūsų išmanusis telefonas visada būtų visiškai įkrautas. Jokių laidų, jokių rūpesčių. Naudojant elektrinę bagažinės valdymo funkciją, bagažinę galima paprastai uždaryti paspaudžiant mygtuką.
Galios agregatai

Elektrifikuotas ir
elektrifikuojantis

Judrus ir veržlus naujasis Toyota C-HR suderina įkvepiantį našumą ir lengvą hečbeko valdymą. Rinkitės įsikraunantį arba įkraunamąjį hibridą su tikromis elektrifikuoto automobilio galimybėmis.

Našioji pavara

Hybrid 140 užtikrina geriausią klasėje galios, efektyvumo ir mažos emisijos balansą. Versijoje Hybrid 200 AWD-i energinga 200 AG galia derinama su patikima visų ratų pavaros kontrole.

Įelektrinkite savo
keliones

Trimis lygiais reguliuojama regeneracijos stiprinimo funkcija leidžia važiuoti naudojantis vienu pedalu. Nukėlus koją nuo greičio pedalo, automobilis ir sulėtėja, ir įkraunamas akumuliatorius, todėl galite smagiai ir efektyviai važiuoti mieste.

Pasirinkite vairavimo
režimą

Keiskite vairavimo režimus ir perimkite kontrolę. Rinkitės įprastą, ekonominį arba galios režimą ir pritaikykite Toyota C-HR vairavimo savybes pagal savo stilių.

Sukurtas pranokti

Įkraunamojo hibrido technologija – tai geriausia elektrifikuota pavara. Kasdienėse kelionėse džiuginantis Plug-in Hybrid 220 važiuoja kaip tikras elektrifikuotas automobilis. Jis pasižymi sklandžia elektros pavara ir iki 66 km* nuvažiuojamu atstumu. * WLTP

Maksimalus elektra
nuvažiuojamo atstumo
padidinimas

Prognozuojanti efektyvioji pavara ir virtualiosios ribos technologija veikia kartu, kad optimizuotų akumuliatoriaus naudojimą. Į navigacijos sistemą įveskite kelionės tikslą ir sistema automatiškai persijungs tarp elektrifikuoto ir hibridinio režimo, kad pasiektumėte kuo didesnį efektyvumą.

Greitas ir patogus
įkrovimas

Namuose įrengtas sieninis įkrovimo blokas užtikrins, kad automobilis visada būtų įkrautas ir paruoštas judėti, o kelionėje galėsite naudotis navigacijoje rodomu besiplečiančiu viešųjų įkrovimo stotelių tinklu.

left car side
rigth car side
left car side

Įkraunamasis hibridas

CO₂
19 - 20 g/km
Vid. sąnaudos
0.8 - 0.9 l/100 km
right car side

Hibridas

CO₂
105 - 117 g/km
Vid. sąnaudos
4.7 - 5.2 l/100 km

Išskirtinės standartinės funkcijos

Miestui ir užmiesčiui tinkantis Toyota C-HR pasižymi įspūdingomis pagrindinėmis funkcijomis. Jis pasiruošęs viskam

Drąsus naujasis Toyota C-HR

Drąsus, bet kompaktiškas ir neužmirštamas

chr

Suasmeninta naudotojo patirtis

Sutvertas miestui ir pritaikytas Jūsų stiliui

chr

Naujoviškas ir tvarus

Iš prigimties tvarus hibridas

chr

Elektrifikuotas ir elektrifikuojantis

Įkvepiantis našumas ir nepaprastas veržlumas

chr

Naujoviškos saugos technologijos

Visapusiškos saugos sistemos padeda užtikrinti Jūsų ir kitų žmonių saugą

chr

Miesto dydžio

ilgis – 4 360 mm,
plotis – 1 830 mm,
aukštis – 1 570 mm

chr

Erdvus salonas gyvenimo būdui mieste

Nulenkite galines sėdynes sulig grindimis ir padidinkite bagažinės tūrį iki 1 076 m3 (VDA)

chr

Visapusiška garantija, visapusiška apsauga

Toyota Relax garantija – 10 metų

chr

Toyota C-HR spalvos

saugiau

Siekiant užtikrinti geriausias klasėje saugos funkcijas, Toyota C-HR įdiegta Toyota T-Mate – naudingasis vairavimo partneris. Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimo saugą, kai važiuojate automagistrale, mieste arba statote automobilį.

Saugesnėms
kelionėms

Toyota T-Mate apima naujausios kartos Toyota Safety Sense ir turi galimybę atnaujinti sistemos funkcijas internetu.

Susidūrimų padedanti
išvengti sistema (PCS)

Mūsų priešavarinė sistema gali užfiksuoti pavojų ir padėti Jums išvengti susidūrimų su kitomis transporto priemonėmis, pėsčiaisiais ir dviratininkais. Apie tai ji perspėja vairuotoją garso ir vaizdo įspėjimais bei padeda stabdyti. Jei vairuotojas nestabdo laiku, sistema automatiškai įjungia stabdžius, siekdama išvengti susidūrimo arba jį sušvelninti. Be to, susidūrimo sankryžoje išvengimo pagalbinė sistema ir avarinio vairavimo pagalbinė sistema padeda dienos metu atlikti posūkius sankryžose ir manevruoti, siekiant išvengti susidūrimo.

Adaptyvioji pastovaus
greičio palaikymo sistema (ACC)

Ši sistema palaiko minimalų iš anksto nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės. Sumažėjus šiam atstumui, sistema sumažina Jūsų automobilio greitį ir prireikus įjungia stabdžius bei stabdymo žibintus. Jei Jūsų automobilyje yra pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA), ši sistema taip pat atpažįsta greičio apribojimus ir rekomenduoja atitinkamai reaguoti. Visame greičio diapazone veikianti adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) gali visiškai sustabdyti automobilį, jei užfiksuojama, kad priekyje važiuojanti transporto priemonė sustojo. Spustelėjus greičio pedalą arba adaptyviosios pastovaus greičio palaikymo sistemos (ACC) jungiklį, sistema vėl įjungiama.

Avarinio sustojimo sistema (EDSS)

Jei kurį laiką sistema neužfiksuoja vairuotojo veiksmų, jis įspėjamas garsiniais signalais. Jei vairuotojas ir toliau nereaguoja, EDSS laipsniškai sustabdo automobilį, saugiai jį valdydama užimamoje eismo juostoje. Kitiems eismo dalyviams įspėti įjungiamas avarinis signalas ir atrakinamos durelės, kad prireikus skubios pagalbos specialistai lengvai pasiektų automobiliu važiuojančius asmenis.

Proaktyvioji važiavimo pagalba
– lėtėjimo pagalba (PDA)

Ši sistema padeda sklandžiai sumažinti greitį, kai atleidžiamas greičio pedalas ir artėjama prie priekyje esančio automobilio.

Proaktyvioji važiavimo pagalba
– lėtėjimo pagalba (PDA)

Ši sistema padeda sklandžiai sumažinti greitį, kai atleidžiamas greičio pedalas ir artėjama prie priekyje esančio automobilio.

Sauganti technologija

Toyota C-HR turi technologijų, kurios užtikrina Jūsų saugą, nuolat stebi vairavimo aplinką ir perspėja apie galimus pavojus.

Saugaus išlipimo asistentas (SEA)

Ši sistema naudoja nematomų zonų stebėjimo sistemos radarą, kad padėtų išvengti susidūrimo tarp iš paskos važiuojančios transporto priemonės arba dviratininko ir automobiliu važiuojančio asmens atidarytų durelių. Kilus pavojui susidurti, šoniniuose veidrodėliuose ir prietaisų skydelio ekrane įsijungia indikatoriai bei pasigirsta garsinis signalas, kad įspėtų automobiliu važiuojančius asmenis.

Priminimo apie neužsegtus galinius
saugos diržus sistema (RSRS)

Ši sistema perspėja vairuotoją, prietaisų skydelyje pateikdama įspėjimą, jei išlipant iš automobilio ant galinės sėdynės lieka keleivis arba objektas. Priklausomai nuo modelio, užrakinus automobilį automatiškai įjungiamas avarinis šviesos signalas ir pasigirsta garsinis įspėjamasis signalas.

Panoraminio vaizdo
stebėjimo sistema (PVM)

Ši sistema padeda lengviau ir saugiau pastatyti automobilį, nes sujungia keturių kamerų rodomus vaizdus ir suformuoja beveik 360° Jūsų aplinkos rodinį.

Tvarumas

Naujoviškas ir tvarus

Naujajame Toyota C-HR daug dėmesio skiriama tvarumui: naudojama daugiau perdirbtų ir negyvūninės kilmės medžiagų, taip pat mažinama anglies dioksido emisija mažinant svorį ir taikant naujus gamybos procesus.

Pagrindas – tvarumas

Perdirbtos medžiagos ir dizainas, skatinantis tolesnį perdirbimą, yra pagrindinės Toyota koncepcijos, mažinančios vartojimą ir atliekų kiekį. Tam tikri naujojo Toyota C-HR elementai sukurti naudojant daugiau nei 80 % perdirbtų medžiagų.

Naudojamas perdirbtas
plastikas

Naujajame Toyota C-HR plačiai naudojamas perdirbtas plastikas. Sėdynių audiniui, grindų kilimėliams, bagažo dėžėms ir kt. gaminti naudojama dvigubai daugiau perdirbto plastiko nei ankstesniame modelyje.

Negyvūninės kilmės medžiagos

Naujajame Toyota C-HR vairui aptraukti ir sėdynių elementams pagaminti vietoj odos naudojama nauja negyvūninės kilmės medžiaga.

Itin didelio
stiprumo plienas

Svarbiausiose kėbulo vietose panaudotas itin didelio atsparumo plienas, todėl padidėja apsauga nuo smūgių ir ilgaamžiškumas. Dėl šio plieno naujasis Toyota C-HR taip pat yra lengvesnis, o tai pagerina energijos vartojimo efektyvumą ir tvarumą.

Lengvų konstrukcijų inžinerija

Taikant naujoviškus konstravimo metodus, be kita ko, naudojant didelio atsparumo plieną, pavyko sumažinti svorį. Naujasis panoraminis stogas taip pat yra lengvesnis nei anksčiau. Jis padengtas pažangiomis dangomis, kurios žiemą išlaiko šilumą, o vasarą apsaugo nuo perkaitimo.

Pagaminta Europoje

Naujasis Toyota C-HR gaminamas pažangiose Toyota Europos gamyklose. Kadangi automobilis buvo sukonstruotas atsižvelgiant į aplinkosaugą, tai ir tiekimo grandinė sukurta taip, kad reikėtų kuo mažiau transportuoti.

Šviesus rytojus

Naujasis Toyota C-HR padengtas vandeniniais dažais, kurie mažiau kenkia aplinkai, be to, jame panaudota spalvų liejimo technologija. Taikant šią technologiją, išgaunama prabangaus blizgesio apdaila nenaudojant dažų.

Išreikškite save

Mūsų originalių Toyota priedų asortimentas sukurtas taip, kad papildytų Jūsų Toyota C-HR – nesvarbu, ar tai būtų stogo bagažinė, ar naujausias įkrovimo namie sprendimas.

Papildomos paslaugos

Sužinokite, kaip finansuoti savo naująjį Toyota C-HR. Pasiskaitykite apie MyToyota programėlę ir tokias paslaugas kaip draudimas bei garantija.

PRIJUNGTAS AUTOMOBILIS

Puiki multimedijos sistema ir MyToyota programėlė kiekvieną kelionę pavers sklandžia.

MyToyota programėlė

Programėlė – tai internetinių paslaugų rinkinys Jūsų Toyota automobiliui, skirtas palengvinti Jūsų gyvenimą. Kad ir kur keliautumėte, naudodami išmaniajame telefone esančią programėlę galėsite palaikyti ryšį su savo automobiliu.

Multimedija

Mėgaukitės automobilyje sumontuotos navigacijos sistemos teikiamais privalumais realiuoju laiku perduodamais navigacijos nurodymais, greičio matuoklių perspėjimais, degalinėmis ir LV (lankytinomis vietomis) arba prijunkite savo išmanųjį telefoną per Apple CarPlay arba Android Auto ir leiskite muziką bei naudokitės mėgstamiausiomis išmaniojo telefono programėlėmis prietaisų skydelio ekrane.

TOYOTA GARANTIJA IR PAGALBA KELYJE

Puiki multimedijos sistema ir MyToyota programėlė kiekvieną kelionę pavers sklandžia.

3 metų gamintojo garantija

Jūsų Toyota automobiliui suteikiame trejų metų / 100 000 km gamintojo garantiją, o pirmaisiais naudojimo metais ridos apribojimai nėra taikomi. Garantija apima gamyklinius defektus.

Toyota Relax garantija

Pasibaigus gamyklinei gamintojo garantijai, galima aktyvuoti Toyota Relax garantiją. Jeigu numatytus priežiūros darbus atliekate oficialiose Toyota atstovybėse, Toyota Relax garantiją galite pratęsti iki automobiliui sukaks 10 metų arba iki pasieksite 185 000 km ridą.

Iki 10 metų hibridinio akumuliatoriaus garantija

Garantija galioja vienerius metus arba 15 000 km (kas pirmiau). Po to, siekdami pratęsti garantiją, turėsite pristatyti savo automobilį įgaliotajam atstovui, kad jis patikrintų hibridinės sistemos akumuliatoriaus būklę (tai Jums nieko nekainuos). Po šios patikros akumuliatoriaus garantija bus pratęsta. Garantija gali būti tęsiama iki 10 metų.

Pagalba kelyje

Siūlome iki 10 metų trukmės ištisą parą (be poilsio dienų) teikiamą Toyota techninę pagalbą kelyje. Sistema veikia visose Baltijos jūros regiono valstybėse ir daugiau nei 30 Europos valstybių. Techninė pagalba kelyje teikiama ir namie, ir kelyje, nuvelkant automobilį į autoservisą. Visapusiškos techninės pagalbos kelyje galiojimas pratęsiamas dar metams, kai atvykstate su savo Toyota automobiliu pas įgaliotąjį atstovą reguliariai priežiūrai atlikti. Net ir pasibaigus garantijai. Pasiūlymas galios, kol Jūsų automobiliui sukaks 10 metų. Nėra jokių ridos apribojimų.

TOYOTA NAMŲ ĮKROVIKLIS

Stilingas Toyota namuose įrengtas įkroviklis leis namie atskleisti įkraunamo hibrido arba elektromobilio potencialą. Nesvarbu, ar norite sutaupyti degalų, toliau nuvažiuodami vien elektra, ar rečiau lankytis viešose sparčiojo įkrovimo stotelėse ir taip sutaupyti laiko: mūsų aukštos kokybės namų įkrovikliai – patogus ir apsimokantis būdas kasdien papildyti automobilį energija.

Prijunkite, palikite įkrauti ir atsipalaiduokite

Toyota namų įkroviklis siūlo paprastą ir efektyvų būdą įkrauti įkraunamą hibridą arba elektromobilį tiesiog namuose. Jį galite įrengti garaže arba prie įvažiavimo, o prijungę automobilį įkrausite greičiau bei patikimiau nei iš įprasto buitinio lizdo, ir galėsite būti ramūs bei nuolat pasiruošę kelionei.

Įkrovimo kontrolė

Naudodamiesi Toyota namų įkrovikliu, galėsite kontroliuoti įkrovimo procesą dabar ir ateityje. Planuodami įkrovimą automobilyje ar MyToyota išmaniojo telefono programėlėje, galėsite naudotis mažesniais ne piko elektros tarifais. Įkrovikliuose įrengtos europinio standarto II tipo (Type 2) jungtys, tad galėsite daug metų ramiai mėgautis įkrovimo lankstumu.

TOYOTA LIZINGAS IR DRAUDIMAS

Toyota lizingas ir Toyota draudimas siūlo daugybę lanksčių finansavimo galimybių ir draudimo sprendimų.

Lizingo skaičiuoklė

Toyota Lizingas – tai greitas aptarnavimas ir lankstus mokėjimo planas. Mes pasirūpinsime visais dokumentais, kad procesas vyktų sklandžiai ir patogiai. Todėl galėsite ramiai pradėti vairuoti naująjį Toyota automobilį. Išsamesnės informacijos teiraukitės Toyota įgaliotojo atstovo.

Toyota Draudimas

Toyota draudimas padės, jeigu Jūsų automobilis bus apgadintas dėl Jūsų padarytos netyčinės kaltės, arba jei automobilis bus apgadintas dėl kitos priežasties (kėbulo įbrėžimas, išdaužtas stiklas, vagystė ir pan.).

Įkraunamasis hibridas

Dažnai užduodami klausimai Elektrifikuota galia: atsakymai į Jūsų klausimus

Toyota pradėjo hibridinių sistemų revoliuciją daugiau nei prieš 25 metus ir toliau siekia, kad pasaulyje būtų išmetama mažiau teršalų. Hibridiniuose automobiliuose elektrinė pavara derinama su galingais benzininiais varikliais, todėl jie yra našūs ir patogūs.

Koks skirtumas tarp hibridų ir įkraunamųjų hibridų?

Hibridiniuose ir įkraunamuosiuose hibridiniuose automobiliuose naudojamos labai panašios technologijos, tačiau yra vienas esminis skirtumas. Abiejuose automobiliuose sklandžiai perjungiami du pavaros šaltiniai – efektyvus benzininis variklis ir elektrinis motoras, tačiau įkraunamajame hibride montuojamas talpesnis akumuliatorius, kuris leidžia elektra nuvažiuoti toliau.

Koks Toyota įkraunamojo hibrido nuvažiuojamas atstumas?

Naujasis Toyota C-HR Plug-in Hybrid tik elektra be jokios taršos gali nuvažiuoti iki 66 km*. Jei reikia keliauti toliau ir akumuliatorius išsikrauna, automobilis sklandžiai persijungia atgal hibridinį režimą, derindamas benziną ir regeneruotą akumuliatoriaus energiją, o Jūs saugiai pasiekiate kelionės tikslą.

* WLTP duomenys

Ar brangu eksploatuoti įkraunamąjį hibridą?

Įkraunamieji hibridai gali taupyti pinigus įvairiais būdais. Visiškai įkrautu akumuliatoriumi įkraunamasis hibridas gali nuvažiuoti iki 100 km su vos 1 litru degalų. Dėl mažos įkraunamųjų hibridų CO2 emisijos dažnai taikomos kelių ir įmonės automobilių mokesčių nuolaidos, taip pat atleidžiama nuo mokesčių už įvažiavimą į miesto centrą. Be to, jų techninė priežiūra taip pat gali būti pigesnė dėl lėtesnio kai kurių dalių (stabdžių trinkelių ir diskų) dėvėjimosi.

Kiek ilgai suprojektuotas eksploatuoti įkraunamojo hibrido akumuliatorius?

Toyota įkraunamųjų hibridų akumuliatoriai sukonstruoti veikti visą automobilio eksploatacijos trukmę. Siūlome papildomą ramybę: kiekvienam akumuliatoriui suteikiame penkerių metų trukmės ar 100 000 km* ridos garantiją, kurią, vykdant kasmetines hibridinės sistemos būklės patikras, galima pailginti iki 10 metų. Akumuliatoriui pasiekus eksploatacijos pabaigą, Toyota priėmimo schemos užtikrins, kad jis būtų sutvarkytas saugiai ir atsakingai.

* Kas sueina pirmiau

Hibridas

Dažnai užduodami klausimai Elektrifikuota galia: atsakymai į Jūsų klausimus

Toyota pradėjo hibridinių sistemų revoliuciją daugiau nei prieš 25 metus ir toliau siekia, kad pasaulyje būtų išmetama mažiau teršalų. Hibridiniuose automobiliuose elektrinė pavara derinama su galingais benzininiais varikliais, todėl jie yra našūs ir patogūs.

Kas yra hibridas?

Hibridiniuose automobiliuose, sklandžiai perjungiančiuose vidaus degimo variklį ir efektyvią elektrinę pavarą, naudojami du pavaros šaltiniai: benzininis variklis ir elektrinis motoras.

Ar hibridai varomi elektra?

Naudodami tik elektros energiją, hibridai gali įsibėgėti ir važiuoti iki 50 km/h greičiu. Kadangi daugelis Toyota hibridų yra įsikraunantys, išsikrovus akumuliatoriui, perteklinė variklio generuojama energija vėl jį įkrauna.

Ar reikia įkrauti hibridinius automobilius?

Hibriduose įdiegta pirmaujanti įsikraunančio akumuliatoriaus technologija. Jie vadinami hibridiniais-elektriniais automobiliais, nes turi du energijos šaltinius. Priešingai nei grynųjų elektromobilių ir įkraunamųjų hibridų, jų nereikia prijungti prie tinklo ir įkrauti akumuliatorių.

Ar galiu pasitikėti hibridine technologija?

Toyota hibriduose naudojama naujoviška akumuliatorių technologija, suprojektuota veikti tiek, kiek tinkamas eksploatuoti visas automobilis. Iš tikrųjų kai kurie mechaniniai elementai, pvz., sankaba, kintamosios srovės generatorius ir starteris, tapo nereikalingi, o tai dar labiau sumažino nenumatytų sąnaudų atsiradimo ateityje riziką. Be to, visiems naujų hibridinių sistemų komponentams, įskaitant akumuliatorių, suteikiama Toyota 5 metų arba 100 000 km* garantija.

* Kas sueis pirmiau.

Kuo skiriasi įvairių tipų hibridai?

Hibridiniai elektromobiliai būna trijų tipų: daliniai, tikrieji ir įkraunamieji. Daliniai hibridai elektrinį motorą naudoja tik varikliui talkinti, greitėjant ir važiuojant pastoviu greičiu: elektrinis motoras pats automobilio varyti negali. Toyota tikrieji (įsikraunantys) hibridai iki 80 % kelionių mieste gali įveikti vien elektra, važiuodami iki 50 km/h pastoviu greičiu. Įkraunamieji hibridai veikia kaip tradiciniai hibridai, tačiau juose naudojamas talpesnis akumuliatorius, todėl jie pasižymi didesniu elektros režimo našumu.

Susidomėjote? Palikite žinutę

Uždaryti
ANKSTESNIS KITAS