Naujasis
Toyota C-HR

Ikonos evoliucija

Drąsus tapo dar drąsesniu

Išreikškite save su rafinuotu naujuoju Toyota C-HR. Jis sukurtas be varžančių taisyklių ir laužo tradicijas, tad nėra panašus į jokį kitą automobilį. Netradicinio dizaino naujasis Toyota C-HR išdrįso būti kitokiu.

Tradicijas laužantis išorės dizainas

Naujasis Toyota C-HR nepaiso jokių taisyklių. Šio kupė stilių su galinga išvaizda suderinančio automobilio nepastebėti neįmanoma. Tai – tikras koncepcinis automobilis – laisvas ir naujoviškas, tikslių linijų ir dinamiško profilio.

  • Naujojo Bi-tone + dažų dizaino kontrastingas juodas stogas pratęstas į automobilio galą, kuriame atsikartoja kėbulo linijos ir akcentuojamos išraiškingos proporcijos.
  • Pirmą kartą Toyota automobilyje panaudotos įleistos durelių rankenos – esminis naujojo Toyota C-HR švaraus skulptūrinio stiliaus elementas.
  • Drąsiam dizainui reikia didelių komponentų. Dėmesį patraukia 20 colių ratlankiai tekintu paviršiumi.
  • Panoraminis stogas, pagamintas iš termiškai efektyvaus stiklo, suteikia šviesos ir erdvės, nepraleidžia nepageidaujamos šilumos.

Gausybė įrangos

Naujasis Toyota C-HR turi daugybę funkcijų, tačiau yra intuityvus ir siūlo sklandžią, suasmenintą naudotojo patirtį, kuri numato Jūsų poreikius. Paverskite keliones įspūdžiais, naudodami belaidžio jungiamumo funkcijas, greitai reaguojantį aplinkos apšvietimą ir įtraukiantį erdvinį garsą.

  • Toyota Smart Connect sumontuotas 12,3 colio jutiklinis ekranas dera su Apple CarPlay ir Android Auto, tad visas pasaulis pasiekiamas ranka.
  • Jūsų asmenybę pratęsiantis tinkinamas aplinkos apšvietimas siūlo 64 spalvų paletę. Stebėkite, kaip jis keičiasi pagal lauko apšvietimą ir paros laiką. Naudojant saugaus išlipimo pagalbą, apšvietimas taip pat gali tapti raudonas ir įspėti apie galimą susidūrimą.
  • Pagal specialų užsakymą pagaminti JBL garsiakalbiai kuria įspūdingą garsinę aplinką. Aukštųjų dažnių garsiakalbių metalinės grotelės padeda išgauti aiškius aukštadažnius garsus, o galingas žemųjų dažnių garsiakalbis skleidžia ryškų bosą.
  • Standartinėje įrangoje – naujausias Toyota Safety Sense aktyviųjų saugos ir pagalbos vairuotojui funkcijų rinkinys. Palyginti su ankstesniu modeliu, jame įdiegtos naujos ir patobulintos technologijos.

ŽVILGSNIS IŠ ARČIAU

Peržvelkite c-hr nuotraukų galeriją
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos
Uždaryti
ANKSTESNIS KITAS