Toyota Yaris – tik pirmyn! – Mototoja

NAUJASIS
TOYOTA YARIS

Svarbus kiekvienas
energijos pliūpsnis
Vidutinės sąnaudos (l/100 km), nuo

Vairavimo stilius ir tokie veiksniai, kaip kelio būklė, oro sąlygos, eismo intensyvumas,keleivių skaičius turi įtakos automobilio degalų sąnaudoms.

3,8
Vidutinė CO2 emisija (g/km), nuo
87
Galia (DIN AG), iki
116

Išskirtinės standartinės funkcijos

Dinamiškuoju naujuoju Yaris važiuokite pirmyn ir nesustokite. Jis skirtas miestui bei užmiesčiui ir visose komplektacijose pasižymi išskirtinėmis funkcijomis.
img

Akinantis miesto dizainas

Drąsios eksterjero detalės atkreipia dėmesį ir nelieka nepastebėtos.

img

Modernus Jūsų komfortas

Patogiai keliaukite elegantiškame salone, kuriame gausu naujoviškų funkcijų.

img

Ryšys be kompromisų

Naujasis Yaris užtikrins sklandų jungiamumą kiekvienoje kelionėje.

img

Saugesnis vairavimas

Išskirtinės T-mate saugos funkcijos apsaugos Jus ir kitus eismo dalyvius.

img

Patirkite dvigubą hibridinės sistemos galią

Hibridinių sistemų asortimentas papildytas nauju ir pažangiu varikliu 1.5 Hybrid 130.

img

Miestietis mieste

Efektyviai erdvę išnaudojančiame Yaris išbandykite naujus dydžius.

img

Važiuokite patogiame ir erdviame salone

Didelė salono erdvė kompaktiškoje konstrukcijoje.

img

Visapusiška garantija, visapusiška apsauga

Pasirūpinkite, kad Jūsų Yaris būtų saugus su visapusišku apsaugos paketu.

YARIS SPALVOS

Stilingasis naujasis Toyota Yaris

Dizainas, kuris veža

Naujasis Yaris trykšta pozityvumu ir pasižymi nenuilstama energija bei drąsia, išraiškinga dizaino kalba – tiek išorėje, tiek ir salone. Jis pulsuoja miesto ritmu, yra gyvybingas ir įkvepiantis. Naujasis Yaris visada pasiruošęs kelionei.

Vidinis pasitikėjimas

Naujajame Yaris – mažame automobilyje su didele širdimi – susipina dėmesį prikaustančios proporcijos ir tvirta, pasitikėjimu pulsuojanti laikysena gatvėje. Jis linksmas ir kupinas charakterio, tad nesitikėkite, kad liksite nepastebėti.

Išraiškingas stilius

Naujasis Yaris išskirtinį stilių sustiprina žadinantis dviejų atspalvių derinys. Išskirtinė spalva Neptune Blue su dinamiškais šlifuotais 17 colių lengvojo lydinio ratlankiais ir elegantiška juoda stogo linija – ryškus stiliaus pareiškimas.
img
img
img

Džiugus dizainas

Šaunus foninis apšvietimas ir elegantiški mėlyni sėdynių dygsniai suteikia rafinuotumo. Per prietaisų skydelį iki durelių eina elegantiška mėlyna dekoro linija, kuri sukuria vientisą erdvę.

Išraiškingas stilius

Naujasis Yaris išskirtinį stilių sustiprina žadinantis dviejų atspalvių derinys. Išskirtinė spalva Neptune Blue su dinamiškais šlifuotais 17 colių lengvojo lydinio ratlankiais ir elegantiška juoda stogo linija – ryškus stiliaus pareiškimas.
img
img
img

Sėskitės, atsipalaiduokite

Ergonomiškas salonas – stilingas ir patrauklus, jis džiugina ramiu rafinuotumu, šildomuoju vairu ir šildomosiomis sėdynėmis. Jautrus multimedijos jutiklinis ekranas lengvai pasiekiamas, todėl jį galėsite patogiai valdyti.

img

Talpus salonas

Naujasis Yaris – universalus ir praktiškas. Jis suprojektuotas taip, kad viduje būtų kuo daugiau erdvės. Bagažinėje lengvai telpa krepšiai ir kasdieniai kroviniai, o galinės sėdynės nulenkiamos, kad galėtumėte vežti didesnius daiktus.

Pasiruošęs viskam

Naujasis Yaris – kompaktiškas automobilis su dideliais užmojais. Didelė, lanksčiai pritaikoma bagažinė paruošta nuotykiams – nesvarbu, ar keliausite į parduotuvę, ar toli į užmiestį. Jei vešite aukštesnius daiktus, žemiau nuleiskite bagažinės grindis.

Hibridas

Patobulintas hibridas –
energijos pliūpsnis

Galite rinktis iš dviejų pažangių hibridinių variklių: 1.5 Hybrid 115 ir 1.5 Hybrid 130. Lengvai eksploatuojama ir energinga įsikrovimo technologija užtikrina, kad automobilis Jums važiuojant įsikrauna pats. Džiuginanti galia palieka plačią šypseną, tad norėsite važiuoti ir važiuoti.

img

Elektrifikuota elegancija

Hibrido galia puikiai dera su naujojo Yaris miestietiška energija. Sklandi, be streso ir smagi įsikraunanti hibridinė sistema yra efektyvi ir patogi, nes nereikia sustoti ir jos įkrauti.

img

Važiuokite išmaniai

Perjungiami vairavimo režimai leidžia suasmeninti hibridinio automobilio vairavimo patirtį. Rinkitės subalansuotą įprastą, dinamišką sportinį arba efektyvų ekonominį režimą. Ekonominis režimas optimizuoja variklį sklandžiam greitėjimui, tad puikiai tinka važiuoti mieste.

Laisvės galia

Judresnis ir galingesnis naujasis 1.5 Hybrid 130 dvelkia vairavimo malonumu. Jis rieda lengvai ir pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis tiek mieste, tiek ir užmiestyje. Šis modelis puikiai tinka aktyviam ir sportiškam vairavimui.

100 % vairavimo malonumas

56%

laiko kelyje praleidžiama elektros režimus

100 % vairavimo malonumas

42%

atstumo įveikiama elektros režimu

Atsakomybės ribojimas

Maždaug 117 196 Yaris HEV klientų Jungtinėje Karalystėje nuo 2023 m. sausio 1 d. iki 2023 m. birželio 30 d. įveiktų realių jungtinių kelionių elektros režimu, vidutinė procentinė dalis. Visi vairuotojai bendrai nuvažiavo apie 155 milijonus kilometrų.

Rezultatai gauti įvairiomis orų ir vairavimo sąlygoms. Faktinė procentinė dalis gali skirtis, pvz., vasarą ir žiemą arba važiuojant mieste ir automagistrale. Duomenys atspindi automobilio vairuotojų poaibį (tuos, kurie sutiko bendrinti savo prie interneto prijungtų automobilių duomenis su Toyota). Jie gali tiksliai neperteikti visų modelių automobilių, važiuojančių bet kuria vietove, vairavimo stiliumi, atitinkamo tipo eisme ir pan.

Elektros režimo veikimo trukmė ir nuvažiuotas atstumas apskaičiuojami pagal momentines degalų sąnaudas < 0,001 l, tuomet ši vertė padalijama iš bendros važiavimo trukmės arba atstumo. Toyota neteikia jokių garantijų arba pareiškimų, kad duomenys bus tikslūs arba tinkami naudoti pagal paskirtį. Už bet kokį rėmimąsi duomenimis priimant sprendimus atsako tik pats skaitytojas. Toyota neprisiima jokios atsakomybės už pasekmes, tiesiogiai arba netiesiogiai atsirandančias dėl tokio pasikliovimo.

Kasdienė galia

Itin efektyvus ir lengvai valdomas 1.5 Hybrid 115: paprasčiau nebūna. Jis idealiai tinka važiuoti mieste, todėl visada būsite žingsniu priekyje.

Galios agregatai

Atraskite tai, kas geriausiai
atitinka Jūsų gyvenimo būdą

Pozityvumo ir aistros gyvenimui kupinas Yaris suteikia galimybę rinktis iš dviejų hibridinių modelių.

img

Hibridiniai elektromobiliai

Vid. sąnaudos

3.8 - 4.9 l/100 km

CO₂

87 - 112 g/km

1.5 HYBRID 115

Galios agregatai

Hibridinis variklis

Galia

116 DIN AG

Vid. sąnaudos

4.1–4.9 l/100 km*

CO₂

85–112 g/km*

Įsibėgėjimas 0-100 km/h (sekundės)

9.7 sekundės

* Mišrus ciklas. 

1.5 HYBRID 130

Galios agregatai

Hibridinis variklis

Galia

130 DIN AG

Vid. sąnaudos

4.2–5.1 l/100 km*

CO₂

86–98 g/km*

Įsibėgėjimas 0-100 km/h (sekundės)

9.2 sekundės

* Mišrus ciklas. 

vairavimo sauga

Siekiant užtikrinti geriausias klasėje saugos funkcijas, Toyota Yaris įdiegta Toyota T-Mate – naudingasis vairavimo partneris. Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimo saugą, kai važiuojate automagistrale, mieste arba statote automobilį.

Greičio slopinimas esant
nedideliam greičiui

Jei važiuojant nedideliu greičiu akceleratoriaus pedalas stipriai nuspaudžiamas prieš kliūtis, tokias kaip kitas automobilis, dviratininkas ar pėsčiasis, sistema apribos staigų pagreitėjimą, kad sumažintų susidūrimo riziką.

Susidūrimų padedanti
išvengti sistema (PCS)

Mūsų priešavarinė sistema gali užfiksuoti pavojų ir padėti Jums išvengti susidūrimų su kitomis transporto priemonėmis, pėsčiaisiais ir dviratininkais. Apie tai ji perspėja vairuotoją garso ir vaizdo įspėjimais bei padeda stabdyti.

Proaktyvioji važiavimo
pagalba – lėtėjimo
pagalba (PDA)

Ši sistema padeda sklandžiai sumažinti greitį, kai atleidžiamas greičio pedalas ir artėjama prie priekyje esančio automobilio.

Proaktyvusis vairavimas
(PDA) – vairavimo
pagalba (SA)

Ši funkcija padeda vairuotojui išvengti netyčinio persirikiavimo. Sistema atpažįsta kelio vingį priekyje ir sureguliuoja vairo pagalbinę jėgą, kad užtikrintų tinkamą vairavimą. Ji taip pat gali padėti pagerinti važiavimo tiesia linija stabilumą.

Avarinio sustojimo
sistema (EDSS)

Jei kurį laiką sistema neužfiksuoja vairuotojo veiksmų, jis įspėjamas garsiniais signalais. Jei vairuotojas ir toliau nereaguoja, EDSS laipsniškai sustabdo automobilį, saugiai jį valdydama užimamoje eismo juostoje.

Vairavimo pagalba

Apsauga visą parą, be
išeiginių

Naujajame Yaris įdiegtos Jūsų saugą užtikrinančios technologijos. Jos nuolat stebi vairavimo aplinką, perspėja apie galimus pavojus ir siekia užkirsti kelią avarijoms.

Nematomų zonų
stebėjimo sistema (BSM)

Riboto matomumo zonų stebėjimo sistema perspėja vairuotoją apie bet kokias transporto priemones, kurių jis galbūt nepastebėjo šoniniame veidrodėlyje. Tai ypač naudinga lenkiant.

Saugaus išlipimo
asistentas (SEA)

Ši sistema naudoja nematomų zonų stebėjimo sistemos radarą, kad padėtų išvengti susidūrimo tarp iš paskos važiuojančios transporto priemonės arba dviratininko ir automobiliu važiuojančio asmens atidarytų durelių. Kilus pavojui susidurti, šoniniuose veidrodėliuose ir daugiafunkciame informaciniame ekrane įsižiebia indikatoriai, salono foninis apšvietimas persijungia į raudoną spalvą, o keleiviai ir vairuotojas perspėjami garsiniu įspėjimo signalu.

Priminimo apie
neužsegtus galinius
saugos diržus sistema (RSRS)

Ši sistema perspėja vairuotoją, prietaisų skydelyje pateikdama įspėjimą, jei išlipant iš automobilio ant galinės sėdynės lieka keleivis arba objektas. Perspėjimai yra tokie: įspėjimas vairuotojo skaitiklyje ir, priklausomai nuo modelio, užrakinus automobilį įsijungiantis avarinis signalas ir pasigirstantis įspėjimo signalas.

Galinė skersinio eismo perspėjimo sistema su automatiniu stabdymu (RCTAB)

Kai atbuline eiga išvažiuojate iš stovėjimo vietos, ši sistema stebi, ar nėra iš kairės arba dešinės atvažiuojančių transporto priemonių, perspėja apie jas ir įjungia stabdžius, jeigu reikia padėti išvengti susidūrimo.

Išmanioji apsaugos nuo susidūrimo važiuojant mažu greičiu sistema (ICS)

Šios sistemos išmanumas slypi ne tik pavadinime: ji įspėja vairuotoją apie kliūtis, esančias priešais automobilį arba už jo, ir automatiškai sustabdo, kad neatsitrenktumėte, jeigu iškyla susidūrimo grėsmė.

Toyota Safety Sense
Vairavimo pagalba
Technologija

Jus vedantis jungiamumas

Naujasis Yaris yra neatsiejama Jūsų skaitmeninio gyvenimo dalis. Jis sukurtas galvojant apie Jus, o nesudėtinga naudotojo patirtis ir jaudinanti garso sistema kiekvieną kelionę paverčia įsimintina.

Įtraukianti kontrolė

Įtraukianti kontrolė

Naujajame Yaris kuriama gera vairavimo aplinka, kurios centre – Jūs. Jo pažangi skaitmeninė vairuotojo vieta sukurta taip, kad Jūsų žvilgsnis būtų nukreiptas į kelią, o įtraukianti vairavimo padėtis didina pasitikėjimą procesu.

Įtraukiantis garsas

Įtraukiantis garsas

Pasinerkite į akimirką. Galinga aštuonių garsiakalbių JBL garso sistema su ryškiu, dinamišku garsu kuria sodrius ir raiškius garsus.

Aiškus vaizdas

Naujasis Yaris, pasižymintis komfortiška vairavimo padėtimi ir patogia skaitmenine prietaisų sistema, pasirengęs viskam. Sukonfigūruokite 12,3 colio jungtinį ekraną, kaip norite, pasirinkdami vieną iš keturių išdėstymų: išmanųjį, patvarųjį, įprastą arba sportinį.

Dėmesys eismui

Dėmesys eismui

Priekiniame stikle rodomas projekcinis ekranas leidžia nenukreipti žvilgsnio nuo kelio ir vairuoti be streso.

Nuolat prisijungę

Valdykite lengvai, be pastangų. Tiksli balso atpažinimo funkcija leidžia skambinti ir nustatyti navigacijos kelionės tikslus neatitraukiant rankų nuo vairo. Dideliame 10,5 colio multimedijos jutikliniame ekrane mėgstamą mediją pasieksite vienu lietimu.

Kontroliuokite automobilį

Su MyToyota programėle Jūs visada būsite prisijungę prie savojo Yaris. Nesvarbu, ar norite iš anksto nustatyti salono temperatūrą, surasti automobilį judrioje gatvėje, ar pagerinti hibridinio automobilio vairavimą, MyToyota gali padėti.

Perimkite kontrolę

Naujasis Yaris su galinga programine įranga ir internetinio naujinimo funkcija pulsuoja technologijomis. Per šilta? Tiesiog paprašykite ir Yaris sumažins temperatūrą salone. Naudodamiesi debesijos žemėlapiais, visada būsite teisingame kelyje.

Belaidis įkrovimas

Su Apple CarPlay ir Android Auto™ derančioje sistemoje išmanusis telefonas – sklandžios skaitmeninės naudojimo patirties pagrindas. Įkraukite savo telefoną naudodami belaidžio įkrovimo funkciją ir būkite visada pasiruošę.

Prioritetas – gerovė

Miestas gali mesti iššūkių. Atsivėsinkite su automatiniu dviejų zonų oro kondicionieriumi. Naujoviška oro gryninimo sistema nanoe™ X taip pat gali valyti ir dezodoruoti orą, kuriuo kvėpuojate.

Išreikškite save

Mūsų originalių Toyota priedų asortimentas sukurtas taip, kad papildytų Jūsų Toyota Yaris – nesvarbu, ar tai būtų stogo bagažinė, ar labiau rafinuoti paketai.

img

Transportavimo paketas

Vilkimo kablys, stogo sijos ir stogo bagažinė, taip pat – papildomas ratas.

img

Chromo paketas

Priekinio buferio apvadas, šoniniai slenksčiai ir galinis apatinis bagažinės apvadas.

img

Anglies paketas

Veidrodėlių dangteliai, šoniniai slenksčiai, galinis apatinis bagažinės apvadas bei galiniai aptakai.

img

Apsaugos paketas

Dvipusis bagažinės kilimėlis, šoninis apvadas, galinio buferio apvadas, bagažinės įdėklas.

Papildomos paslaugos

Sužinokite, kaip finansuoti savo naująjį Toyota Yaris. Pasiskaitykite apie MyToyota programėlę ir tokias paslaugas kaip draudimas bei garantija.

TOYOTA GARANTIJA IR PAGALBA KELYJE

Puiki multimedijos sistema ir MyToyota programėlė kiekvieną kelionę pavers sklandžia.
image

3 metų gamintojo garantija

Jūsų Toyota automobiliui suteikiame trejų metų / 100 000 km gamintojo garantiją, o pirmaisiais naudojimo metais ridos apribojimai nėra taikomi. Garantija apima gamyklinius defektus.

Toyota Relax garantija

Pasibaigus gamyklinei gamintojo garantijai, galima aktyvuoti Toyota Relax garantiją. Jeigu numatytus priežiūros darbus atliekate oficialiose Toyota atstovybėse, Toyota Relax garantiją galite pratęsti iki automobiliui sukaks 10 metų arba iki pasieksite 185 000 km ridą.

image

Iki 10 metų hibridinio akumuliatoriaus garantija

Garantija galioja vienerius metus arba 15 000 km (kas pirmiau). Po to, siekdami pratęsti garantiją, turėsite pristatyti savo automobilį įgaliotajam atstovui, kad jis patikrintų hibridinės sistemos akumuliatoriaus būklę (tai Jums nieko nekainuos). Po šios patikros akumuliatoriaus garantija bus pratęsta. Garantija gali būti tęsiama iki 10 metų.

Pagalba kelyje

Siūlome iki 10 metų trukmės ištisą parą (be poilsio dienų) teikiamą Toyota techninę pagalbą kelyje. Sistema veikia visose Baltijos jūros regiono valstybėse ir daugiau nei 30 Europos valstybių. Techninė pagalba kelyje teikiama ir namie, ir kelyje, nuvelkant automobilį į autoservisą. Visapusiškos techninės pagalbos kelyje galiojimas pratęsiamas dar metams, kai atvykstate su savo Toyota automobiliu pas įgaliotąjį atstovą reguliariai priežiūrai atlikti. Net ir pasibaigus garantijai. Pasiūlymas galios, kol Jūsų automobiliui sukaks 10 metų. Nėra jokių ridos apribojimų.

TOYOTA LIZINGAS IR DRAUDIMAS

Toyota lizingas ir Toyota draudimas siūlo daugybę lanksčių finansavimo galimybių ir draudimo sprendimų.

Lizingo skaičiuoklė

Toyota Lizingas – tai greitas aptarnavimas ir lankstus mokėjimo planas. Mes pasirūpinsime visais dokumentais, kad procesas vyktų sklandžiai ir patogiai. Todėl galėsite ramiai pradėti vairuoti naująjį Toyota automobilį. Išsamesnės informacijos teiraukitės Toyota įgaliotojo atstovo.

Toyota Draudimas

Toyota draudimas padės, jeigu Jūsų automobilis bus apgadintas dėl Jūsų padarytos netyčinės kaltės, arba jei automobilis bus apgadintas dėl kitos priežasties (kėbulo įbrėžimas, išdaužtas stiklas, vagystė ir pan.).

PRIJUNGTAS AUTOMOBILIS

Puiki multimedijos sistema ir MyToyota programėlė kiekvieną kelionę pavers sklandžia.

MyToyota programėlė

Programėlė – tai internetinių paslaugų rinkinys Jūsų Toyota automobiliui, skirtas palengvinti Jūsų gyvenimą. Kad ir kur keliautumėte, naudodami išmaniajame telefone esančią programėlę galėsite palaikyti ryšį su savo automobiliu.

Multimedija

Mėgaukitės automobilyje sumontuotos navigacijos sistemos teikiamais privalumais realiuoju laiku perduodamais navigacijos nurodymais, greičio matuoklių perspėjimais, degalinėmis ir LV (lankytinomis vietomis) arba prijunkite savo išmanųjį telefoną per Apple CarPlay arba Android Auto ir leiskite muziką bei naudokitės mėgstamiausiomis išmaniojo telefono programėlėmis prietaisų skydelio ekrane.

Hibridas

Dažnai užduodami klausimai
Elektrifikuota galia: atsakymai į Jūsų klausimus

Toyota pradėjo hibridinių sistemų revoliuciją daugiau nei prieš 25 metus ir toliau siekia, kad pasaulyje būtų išmetama mažiau teršalų. Hibridiniuose automobiliuose elektrinė pavara derinama su galingais benzininiais varikliais, todėl jie yra našūs ir patogūs.

Kas yra hibridas?

Hibridiniuose automobiliuose, sklandžiai perjungiančiuose vidaus degimo variklį ir efektyvią elektrinę pavarą, naudojami du pavaros šaltiniai: benzininis variklis ir elektrinis motoras.

Ar hibridai varomi elektra?

Naudodami tik elektros energiją, hibridai gali įsibėgėti ir važiuoti iki 50 km/h greičiu. Kadangi daugelis Toyota hibridų yra įsikraunantys, išsikrovus akumuliatoriui, perteklinė variklio generuojama energija vėl jį įkrauna.

Ar reikia įkrauti hibridinius automobilius?

Hibriduose įdiegta pirmaujanti įsikraunančio akumuliatoriaus technologija. Jie vadinami hibridiniais-elektriniais automobiliais, nes turi du energijos šaltinius. Priešingai nei grynųjų elektromobilių ir įkraunamųjų hibridų, jų nereikia prijungti prie tinklo ir įkrauti akumuliatorių.

Ar galiu pasitikėti hibridine technologija?

Toyota hibriduose naudojama naujoviška akumuliatorių technologija, suprojektuota veikti tiek, kiek tinkamas eksploatuoti visas automobilis. Iš tikrųjų kai kurie mechaniniai elementai, pvz., sankaba, kintamosios srovės generatorius ir starteris, tapo nereikalingi, o tai dar labiau sumažino nenumatytų sąnaudų atsiradimo ateityje riziką. Be to, visiems naujų hibridinių sistemų komponentams, įskaitant akumuliatorių, suteikiama Toyota 5 metų arba 100 000 km* garantija.

* Kas sueis pirmiau.

Kuo skiriasi įvairių tipų hibridai?

Hibridiniai elektromobiliai būna trijų tipų: daliniai, tikrieji ir įkraunamieji. Daliniai hibridai elektrinį motorą naudoja tik varikliui talkinti, greitėjant ir važiuojant pastoviu greičiu: elektrinis motoras pats automobilio varyti negali. Toyota tikrieji (įsikraunantys) hibridai iki 80 % kelionių mieste gali įveikti vien elektra, važiuodami iki 50 km/h pastoviu greičiu. Įkraunamieji hibridai veikia kaip tradiciniai hibridai, tačiau juose naudojamas talpesnis akumuliatorius, todėl jie pasižymi didesniu elektros režimo našumu.

Susidomėjote? Palikite žinutę

Uždaryti
ANKSTESNIS KITAS