NAUJASIS YARIS CROSS

TIKRAS MIESTO VISUREIGIS

Tikras miesto automobilis. Tikras visureigis.

Naujasis Toyota Yaris Cross atskleidė savo tikrąjį veidą. Į naujas aukštumas Yaris iškėlęs stilingas Yaris Cross sujungė visas mūsų naujosios kartos kompaktiško automobilio ir aukštos klasės visureigio savybes.

Dėl mūsų naujausios savaime įsikraunančios hibridinės sistemos, kuri užtikrina geriausius klasėje ekonomijos ir taršos rodiklius, papildomai komplektuojamos išmaniosios visų varomųjų ratų sistemos, lemiančios patikimą valdymą bet kokiomis oro sąlygomis, ir prie miesto gyvenimo pritaikytų patrauklių charakteristikų Yaris Cross neliks nepastebėtas miesto gatvėse 2021 m.

Miestui pritaikytas visureigis

Kaip aktyviam poilsiui skirto visureigio pradininkai, kurdami Yaris Cross, mes sudėjome į jį visą savo ilgametę patirtį. Tvirta sportiška išvaizda ir erdvus salonas su paaukštinta sėdėjimo padėtimi – šis automobilis siūlo visus visureigiui būdingus važiavimo pranašumus, tačiau išsiskiria kompaktiškesnėmis ir labiau miestui pritaikytomis formomis.

Mūsų naujausias visureigis ir pažangiausia hibridinė sistema

Esame lyderiai hibridinių technologijų srityje, todėl savo naujausiame visureigyje įrengėme naujausios kartos hibridinę sistemą. Yaris Cross varantis 1,5 l Hybrid Dynamic Force variklis užtikrina išskirtinę degalų ekonomiją, mažą išskiriamo CO2 kiekį ir sklandžiai bei žaibiškai perduodamą galią. Idealus derinys miesto erdvėje.

Visų varomųjų ratų sistema, geriausi klasėje ekonomijos rodikliai

Tie, kurie ieško tikro visureigio be jokių kompromisų, gali rinktis Yaris Cross su išmaniąja visų varomųjų ratų sistema. Unikali kompaktiško hibridinio visureigio visų varomųjų ratų sistema Hybrid AWD-i suteikia pasitikėjimo jausmą už vairo kartu užtikrindama geriausius klasėje degalų sąnaudų ir CO2 kiekio rodiklius.

Yaris Cross SPALVOS

Atraskite sau tinkamą Yaris Cross

Limited Edition

Išskirtinio dizaino, aukščiausios klasės komforto ir technologijų derinys. Išskirtinė komplektacija Limited Edition suteikia unikalią miestietišką išvaizdą.

 • 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai tekintu paviršiumi
 • Juodos odinės sėdynės
 • 10 colių spalvinis projekcinis ekranas
 • Kojos judesiu aktyvuojamas bagažinės dangtis

Adventure

Adventure – patvari ir universali komplektacija, skirta aktyvų gyvenimo būdą mėgstantiems žmonėms. Salone – gamtos įkvėpta spalvų tema, tarsi primenanti, kad galite keliauti bet kur.

 • 18 colių tamsiai pilki lengvojo lydinio ratlankia
 • Juodos dalinės dirbtinės odos sėdynės
 • Priekinė ir galinė apatinė apsauga
 • Stogo bėgeliai

Elegant

Komplektacija Elegant – rafinuota ir optimaliai suderinta, kad mieste neliktumėte nepastebėti. Jaukus ir gerai apgalvotas salonas dvelkia tikru miestietišku rafinuotumu.

 • 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai tekintu paviršiumi
 • Tamsiai pilkai rudos dalinės dirbtinės odos sėdynės
 • Priekiniai ir galiniai parkavimo jutikliai su automatiniais stabdžiais
 • Riboto matomumo zonos stebėjimo sistema (BSM)

Yaris Cross istorija

Susipažinkite su Yaris Cross sukūrusiu žmogumi – Yasunori Suezawa. Mūsų kompaktinio visureigio projekto vyriausiasis dizaineris buvo atsakingas už vizijos įgyvendinimą. Jis paaiškins, kas labiausiai įkvėpė ir ko pavyko pasiekti kuriant naująjį automobilį – nuo pirmaujančios klasėje sistemos Hybrid AWD-i iki stilingo dizaino ir pirmaujančių saugos ypatybių.

Lanksčiai išnaudota erdvė, išmanieji sprendimai

Yaris Cross viduje lanksčiai išnaudota erdvė, skirta jūsų kasdieniams reikalams ir savaitgalio pomėgiams. Pritaikykite bagažinę savo poreikiams: sėdynės čia nulenkiamos santykiu 40:20:40. Taip pat galite naudotis patogia bei lanksčia diržų sistema ir koja aktyvuojamu elektriniu bagažinės dangčiu.

Visų varančiųjų ratų pavara, pirmaujantis klasėje efektyvumas

Pageidaujantiems tikrų visureigio savybių be jokių kompromisų – Yaris Cross galima pasirinkti su išmaniąją visų varančiųjų ratų pavarą. Sistema Hybrid AWD-i – unikali funkcija kompaktiniame hibridiniame visureigyje – siūlo visų varančiųjų ratų pavaros saugumą, tačiau leidžia pasiekti pirmaujančias klasėje degalų sąnaudas ir CO2 emisiją.

ŽVILGSNIS IŠ ARČIAU

Susidomėjote? Palikite žinutę

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos
Uždaryti
ANKSTESNIS KITAS