Visureigiai ir miesto visureigiai I Toyota Lietuva – Mototoja

TOYOTA MIESTO IR KITI VISUREIGIAI. VISIEMS POREIKIAMS. KIEKVIENO SKONIUI.

Nesvarbu, ar kasdien keliaujate miesto gatvėmis, ar vingiuotais užmiesčio keliais, galite būti tikri, kad su Toyota kelionės tikslą pasieksite patogiai, saugiai ir ekonomiškai. Toyota siūlo platų visiškai hibridinių miesto visureigių asortimentą kiekvienam skoniui ir poreikiui: Toyota C-HR, Yaris Cross, Corolla Cross ir naujausias visiškai elektrinis mūsų visureigių asortimento modelis – Toyota bZ4X. Jei reikia dar daugiau galimybių sudėtingesnėmis sąlygomis, rinkitės legendinį RAV4, Land Cruiser, septynvietį Highlander arba galingąjį Hilux.

DABAR PUIKUS METAS ĮSIGYTI NAUJĄ VISIŠKAI HIBRIDINĮ YARIS CROSS, COROLLA CROSS ARBA RAV4

  • Mėgstamiausi miesto visureigiai Lietuvoje
  • Ekonomiška hibridinė pavara
  • Gausi standartinė įranga
  • Didelis automobilių iš sandėlio pasirinkimas
  • Jūsų dabartinis automobilis tinka pradinei įmokai padengti

SUSIPAŽINKITE SU TOYOTA VISUREIGIŲ ASORTIMENTU

!

Yaris Cross

!

Toyota C-HR

!

Corolla Cross

!

Toyota bZ4X

!

RAV4

!

RAV4 Plug-in Hybrid

!

Highlander

!

Land Cruiser

!

Hilux

GALERIJA

Toyota Safety Sense ir T-Mate

Toyota T-Mate sistemų sąraše – daug aktyvių ir pasyvių saugos funkcijų, kurios padės Jums vairuoti, manevruoti ir statyti automobilį tiek mieste, tiek ir bekelėje. Šios sistemos saugo ne tik Jus ir Jūsų keleivius, bet ir kitus eismo dalyvius.

T-Mate apima daugelį Toyota Safety Sense saugos paketo funkcijų, kurias rasite kiekvieno Toyota visureigio ir miesto visureigio standartinės įrangos sąraše. Tai ir pavyzdžiui, pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA), priešavarinė saugos sistema (PCS), adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) ir automatinė tolimųjų šviesų sistema (AHB)*.

* Konkrečių saugos funkcijų prieinamumas priklauso nuo modelio ir įrangos lygio. Kreipkitės į savo įgaliotąjį atstovą, kad jis Jums suteiktų daugiau informacijos.

* Konkrečių saugos funkcijų prieinamumas priklauso nuo modelio ir įrangos lygio. Kreipkitės į savo įgaliotąjį atstovą, kad jis Jums suteiktų daugiau informacijos.

Dviguba energija

Hibridiniai automobiliai turi elektromobilio galią ir sukimo momentą tam, kad galėtumėte su mažiau nuvažiuoti toliau. Elektrinis variklis padeda važiuojant mieste. Jo degalų sąnaudos ir skleidžiamos CO₂ emisijos yra gerokai mažesnės . Ant plento dominuoja benzininis variklis, kurį papildo elektros teikiama galia. Tai yra tikrojo hibridinio automobilio suteikiama dviguba energija ir ekonomija.

Vairavimo komfortas

Su tikraisiais ir įkraunamaisiais hibridiniais automobiliais važiuosite tyliau, sklandžiau ir ekonomiškiau. Važiuojant lėtame miesto sraute ar manevruojant stovėjimo aikštelėje, automobilio važiavimą lydi tik švelnus hibridinės sistemos garsas. Vairuodami RAV4 Plug-in Hybrid tokia tyla galėsite mėgautis iki 70 kilometrų. Svarbiausia yra tai, jog pasirinkę tylų ir ekonomišką hibridinį automobilį, prisidėsite prie švaresnės aplinkos sukūrimo.

Įkrovimo paprastumas

Vairuojant tikrąjį hibridinį automobilį Jums nereikės jaudintis dėl įkrovimo, nes Jūsų automobilis įsikraus pats rinkdamas energijos perteklių jam riedant, Jums stabdant ir benzininiam varikliui veikiant laisvomis apsukomis.

Tausoja gamtą

Mūsų tikrieji ir įkraunami hibridiniai automobiliai elektros režimu veikia taip pat kaip elektromobiliai, nes padeda sumažinti oro taršą ir kenksmingas emisijas. Vairuodami (įkraunamąjį) hibridinį automobilį patirsite visą elektromobilio malonumą, tačiau būsite ramūs, kad kelionė tęsis net ir neradus įkrovimo stotelių.

Ekonomija

Tikrųjų ir įkraunamųjų hibridinių automobilių elektrinis variklis leidžia gerokai sumažinti degalų sąnaudas, tačiau čia jų pranašumai nesibaigia. Mažesnės yra ir techninės bei bendrosios priežiūros sąnaudos, kadangi hibridinės pavaros komponentų, pvz., traukos akumuliatoriaus, nereikia prižiūrėti. Hibridinių automobilių stabdžių trinkelės dėvisi lėčiau, o automatinėje transmisijoje yra mažiau judančių ir besidėvinčių dalių. Beje, nepamirškite eksploatacijos ramybės, kuri suteikiama su 10 metų garantija.

Toyota Relax

Pasibaigus gamintojo garantijai, pradeda galioti Toyota Relax garantija. Reguliariai atvykstant priežiūrai pas Toyota įgaliotąjį atstovą, Toyota Relax garantija vis pratęsiama, kol galiausiai automobilio amžius pasiekia 10 metų arba rida pasiekia 185 000 km.

ŽIŪRĖTI MODELIUS SANDĖLYJE

Yaris Cross vidutinės degalų sąnaudos – 4.4–6.0 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 100–135 g/km (apskaičiuota pagal WLTP).
Toyota C–HR vidutinės degalų sąnaudos – 4.9–5.3 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 110–120 g/km (apskaičiuota pagal WLTP).
Corolla Cross vidutinės degalų sąnaudos – 5.0–5.4 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 114–122 g/km (apskaičiuota pagal WLTP).
Toyota bZ4X degalų sąnaudos – 0 l / 100 km, CO2 emisija – 0 g/km, vidutinės elektros sąnaudos – 14,4-17,9 kWh / 100 km (remiantis WLTP duomenimis).
RAV4 vidutinės degalų sąnaudos – 5.7–7.5 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 129–171 g/km (apskaičiuota pagal WLTP).
RAV4 Plug–in Hybrid vidutinės degalų sąnaudos – 1 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 22 g/km (apskaičiuota pagal WLTP).
Highlander vidutinės degalų sąnaudos – 6.6–7.1 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 149–160 g/km (apskaičiuota pagal WLTP).
Land Cruiser vidutinės degalų sąnaudos – 9.6–10.0 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 252–262 g/km (apskaičiuota pagal WLTP).
Hilux vidutinės degalų sąnaudos – 8.5–9.5 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 223–248 g/km (apskaičiuota pagal WLTP).


Fotografija yra iliustracinio pobūdžio.