Rezultatai (25) Yaris
Toyota Yaris – tik pirmyn!
Naujajame Yaris puikiai dera progresyvi hibridinė technologija ir pajudėjimo akimirksniu funkcija, puikiai tinkanti miestui ir kelionėms plentu.
Toyota GR Yaris – sukurta čempionų
Ralio kovų užgrūdintas GR Yaris yra galingas ir judrus, tačiau tuo pat metu – praktiškas ir smagus vairuoti.
Toyota Yaris Cross – tikras miesto visureigis
Į naujas aukštumas Yaris iškėlęs stilingas Yaris Cross sujungė visas mūsų naujosios kartos kompaktiško automobilio ir aukštos klasės visureigio savybes.
Sportinių automobilių naujienos TOYOTA pasaulyje
Sportinio TOYOTA YARIS sugrįžimas į
Atnaujintas TOYOTA YARIS
Prieš artėjančią tarptautinę Ženevos automobilių parodą TOYOTA pristatė atnaujintą YARIS modelį, skirtą Europos rinkai. Kaip teigiama, trečiosios kartos modelyje pakeista 900 detalių, siekiant pagerinti automobilio dizainą, dinamiką ir saugumą.
TOYOTA - sparčiausiai augantis automobilių prekės ženklas
- „Toyota“ yra sparčiausiai augantis prekės ženklas, kurio pardavimas per 1-ąjį 2017 m. pusmetį Lietuvoje padidėjo 47 % - UAB „Mototoja“ ir antrąjį šių metų ketvirtį išlieka kaip daugiausia „Toyota“ automobilių pardavusi atstovybė Baltijos šalyse - Didelė hibridinės galios pavaros paklausa aukščiausios klasės „Yaris“, „RAV4“ ir naujojo „Toyota C-HR Hybrid“ modeliuose - „Toyota RAV4“ pardavimo rezultatai beveik padvigubėjo, o 70 % parduotų modelių sudarė hibridiniai modeliai
Ottas Tänakas paskelbtas 2018 m. TOYOTA GAZOO Racing komandos pilotu
Visuose 2018 m. sezono etapuose dalyvaus trys ekipažai su Yaris WRC.
TOYOTA YARIS 2017 saugumas įvertintas 5 Euro NCAP žvaigždutėmis
- Aktyviosios saugos įranga Toyota Safety Sense įtraukta į visų naujų Yaris modelių standartinę komplektaciją. - Saugos įrangos komplektą sudaro Pre-Collision sistema su autonominio avarinio stabdymo funkcija, automatinė tolimųjų šviesų bei nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistemos ir pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema*. - Galiniai saugos diržai komplektuojami su apkrovos ribotuvais ir įtempikliais.
TOYOTA GAZOO Racing kausis dėl garbingo titulo Australijos ralyje
TOYOTA GAZOO Racing World Rally komanda keliauja į Australiją, kur dalyvaus lapkričio 15-18 d. vyksiančiame paskutiniame 2018 m. ralio čempionato etape. Ji pasiryžusi kovoti dėl pergalės gamintojų įskaitoje, kurioje šiuo metu pirmauja, turėdama 12 taškų persvarą. Ott Tänak tebeturi šansą nugalėti pilotų įskaitoje, kurioje jis nuo lyderio atsilieka 23 taškais. Kiti Toyota Yaris WRC pilotai – Esapekka Lappi ir Jari-Matti Latvala – taip pat yra įsitvirtinę geriausiųjų penketuke.
TÄNAK AND THE TOYOTA YARIS WRC triumfas Švedijoje
Pasaulinio TOYOTA GAZOO Racing ralio komanda švenčia savo pirmąją pergalę 2019-ųjų FIA Pasauliniame ralio čempionato sezone.
123
Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį. Daugiau informacijos